18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziwny kierowca

Brutal90 • 2016-10-07, 16:19
Jak się nieraz patrzy na takich ,,rozgarniętych'' kierowców to brak słów.Jak można być takim ślepym i mieć pretensje do urzędników,policjantów? Najlepszy tekst kierowcy,że to wysepka :idzwch*j: To poszerzony chodnik,tyle... A on chciałby oznakowania ich jak na pasie startowym na lotnisku :lol:



Sinan

2016-10-07, 16:38
Tak.. oznakowanie powinno być ponieważ to nie jest standardowe wykończenie drogi/jezdni tylko po modyfikacji która utrudnia przejazd tą drogą. Wrzucają znaki ostrzegawcze dla kolein, wzniesień, ostrych zakrętów czy zwierzyną która może popie**alać ulicą to dlaczego by nie mieli dać ostrzeżenia dla kierowców o takim ch*jstwie na drodze ?

Henboh

2016-10-07, 16:41
Autorze sam :idzwch*j:

Niestety tak się u nas robi buble drogowe, to samo jest ze "śpiącymi", najpierw postawią przeszkodę, a dopiero po kilku dniach wstawiają oznakowanie, a po nocy idzie sobie samochód załatwić nawet jadąc ~50/h.

Nie wiem co za zjeb wymyślił taki ch*j-wie-co-bo-to-ani-chodnik-ani-wysepka-ani-park-ani-kuweta. Jeden z dwóch pasów zarezerwowany dla mijanek dla pieszych?

Brutal90

2016-10-07, 17:01
@up
Rozumiałbym Was gdyby to było na drodze krajowej,wojewódzkiej i tak dalej.Ale widać,że stoją po bokach domki jednorodzinne,więc bardziej mi to przypomina ,,strefę mieszkalną''.Nie mówiąc już o jego k***a drodze hamowania od 1:10,więc niech nie pie**oli,że nie widział tylko zapie**alał jak poj***ny.

neviltr

2016-10-07, 17:09
FAKT! Jeżdżę tamtędy codziennie (jestem kurierem) i wiem że jadąc normalną prędkością nie da się nie zauważyć tych wysepek. To że ch*j wie po co one tam są i dlaczego nie są oznakowane to druga sprawa !

ProVVe

2016-10-07, 17:23
Dla mnie gówno jak ch*j... Nie mam pojęcia w jakim celu to powstał... Rozumiem progi zwalniające, ale to nie dość, że na suwak trzeba momentami to jeszcze w kosmos możesz polecieć. Skarżyłbym miasto i w dupie miał ich stękanie. Brak oznakowań, a policjant od czego pan ma oczy... To może na zgaszonych światłach jeździć albo nic nie oznakowywać...

hellbwoi

2016-10-07, 18:16
Takie tam pie**olenie, miasto zj***ło Ok, zgodzę się. Ale jakby tam leżała szyna kolejowa czy krawężnik który się zj***ł z jakiejś cieżarówki to co... Pan pewnie ostro zapie**alał i się trochę zdziwił... Można się wj***ć przodem ale żeby pie**olonąć 4 opony, przód tył..

TL;DR albo zapie**alał albo Janusz se chciał remont bryki zrobić na koszt miasta.