18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dziwne pytanie o mechanika/elektronika samochodowego WOJ MAZ

~Velture • 2022-08-16, 19:56
Wrzucam do klopa. Może ktoś zna i poleci albo samemu się zajmuje i... się poleci :krejzi:


Szukam gdzieś w woj. mazowieckim (warszawa-żyrardów-grodzisk mazowiecki-radom te klimaty od tej strony województwa) mechanika-elektronika który by mi przerobił w samochodzie szyby na automatycznie otwierające się i zamykające.

W mojej sytuacji aby wyjść/wejść do samochodu opuszczam szyby w dół i używam boku jako podparcia. Zostawianie auta z tak otwartymi szybami na 2-3min w lokalnym sklepie jeszcze przejdzie ale no gdzie indziej już tak troszkę wątpliwe.

Widziałem na allegro takie moduły po 50-80zł co same opuszczają i domykają szyby podczas otwierania i zamykania samochodu.

Zamówić na allegro to nie problem ale gorzej aby ktoś to DOBRZE podłączył i to W TRAKCIE JEDNEGO DNIA (tak abym podjechał, poczekał ile trzeba na miejscu i odjechał bez potrzeby organizowania jeszcze dodatkowego transportu na odwóz i przywóz).

Chodzi o starego mercedesa bez złącza OBD2 a szyby są elektryczne - jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie.



To nie jest mój kaprys aby się lansować czy coś. Po prostu łatwiej mi się oprzeć i chwycić ręką bok z opuszczoną szybą niż o dach się zaprzeć ciałem. W trakcie deszczu to kupa frajdy po opierać się o sam lakier skacząc na jednej nodze po wózek do bagażnika.

Więc jeśli ktoś zna kogoś i może polecić to z góry dzięki za informacje kto i gdzie się takimi rzeczami może zająć W JEDEN DZIEŃ.

re...........66

2022-08-19, 16:21
sprawdz na kluczyku jak przytrzymasz zamykanie kilka sekund czy sie same nie zamkna z kluczyka, ja mam tak w bmw z 95 roku i jeszcze nie mam kluczyka elektrycznego tylko wkladam do zamka i jak zamykam to trzymam i sie zamykaja same, jak nie masz tej opcji zamykania na pilocie to sprawdz tez w stacyjce jak zamykasz normalnie trzymasz kilka sekund

edit nie w stacyjce tylko w zamku w drzwiach

~Velture

2022-08-20, 15:02
Sprawdziłem, nie działa.

PiesKracy

2022-08-26, 21:47
Siema. Pęcław pod Górą Kalwarią. Pokaż ten moduł to zobaczę o co chodzi. ;) powiedz jeszcze jaki konkretnie model merca