18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ArturSzafa

2015-06-17, 18:47
kzf napisał/a:


To chyba oglądamy 2 różne filmy :roll: .
Który chłop odpie**oli coś takiego mając:
- więcej niż 15 lat
- mniej niż 2 promile

Następnie: który mężczyzna wysiadłby (o ile odważyłby się najpierw wsiąść do trumny zwanej Yaris) po uderzeniu, sprawdzić, czy na pewno się zderzył i zaczął znowu wsiadać do samochodu? :D

P.S. powtórzę się, ale uważam, że testy psychotechniczne przed podjęciem nauki na kursie sprawiłyby, że część bez zdolności do prowadzenia auta jednak pojedzie autobusem. Gwarantuję, że znajdzie się spory procent, który obleje test zdolności intelektualnych :) . Prawo jazdy to przywilej, a nie obowiązek! Nie każdy musi je mieć!



no faktycznie oglądamy dwa różne filmy, ja tam widzę faceta za kierownicą, a pasażer który wyszedł z auta to kobieta!!!

akcja dzieje się w Polsce a jak wiadomo kierownica u nas jest po lewej stronie, a tam ewidentnie widać pasażerkę i jakiegoś debi.... za kierownicą

PS. Idź do okulisty :lol:

jimkazuya

2015-06-17, 18:55
Przydzwonił, aż ten niewidomy z laską na rowerze się obejrzał.

rz...........nu

2015-06-17, 18:55
Ja natomiast zauważam, ze Passiak h*j sie nie zatrzymał nawet zeby sprawdzić czy pan z jarisa nie zasłabł czasem. Passiaki to chuncwoty!

igorrru

2015-06-17, 19:05
a no wlasnie nikt sie nie zatrzyma zeby pomoc najpierw passat a za nim gosc z ciezarowki zawodowy kierowac a za pewne i olal sprawe heh znieczulica albo no sam nie wiem kazdy pilnuje swojego nosa rozumie to ale w pewnych sytuacjach to tak nie powinno byc heh...

St...........ke

2015-06-17, 19:14
ArturSzafa napisał/a:



no faktycznie oglądamy dwa różne filmy, ja tam widzę faceta za kierownicą, a pasażer który wyszedł z auta to kobieta!!!

akcja dzieje się w Polsce a jak wiadomo kierownica u nas jest po lewej stronie, a tam ewidentnie widać pasażerkę i jakiegoś debi.... za kierownicą

PS. Idź do okulisty :lol:



pie**olisz, przecież to 2 koleżanki jadą. :amused:

Kakushkin

2015-06-17, 20:02
nowynick napisał/a:

nie no płeć kierowcy jest więcej niż pewna!



u549 napisał/a:

Ehhhhh... Naj***na :roll:



UWAGA UWAGA

Cytat:

Aż dziwne, że tylko tak się skończyło, można powiedzieć, obserwując zapis kamer miejskiego monitoringu. Kierowca toyoty, po włączeniu się do ruchu na drodze krajowej, gwałtownie zawrócił i uderzył w przydrożne barierki. Niewiele brakowało, a doszłoby do zderzenia z samochodami czy rowerzystą.

We wtorek, 16 czerwca, około godziny 12.35 w Sokołowie Podlaskim, na ul. Węgrowskiej (droga krajowa nr 62) doszło do niecodziennego zdarzenia drogowego. Kierujący toyotą yaris, 69-letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego, po włączeniu się do ruchu z posesji zawrócił i uderzył w barierę oddzielającą chodnik od jezdni.

Obserwując zapis kamer monitoringu miejskiego, można mówić o wielkim szczęściu kierowcy, który niewiele brakowało, a mógłby zderzyć się z jadącymi drogą krajową samochodami. Szczęście miał pieszy i rowerzysta, który dosłownie chwile wcześniej odjechał z miejsca kolizji.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy samochodu. Mężczyzna był trzeźwy. Nie umiał wytłumaczyć, jak mogło dojść do takiego niebezpiecznego manewru.



Dobrze, ze ktokolwiek przeczytal opis filmu.

Swoja droga, po 60ce powinny byc obowiazkowe badania lekarskie motoryki i refleksu. To, ze ktos w latach 80tych zdal prawko nie znaczy, ze nadal jest swietnym kierowca z duzym doswiadczeniem.
Najgorsze jest to, ze nawet dziadki kolo 80ki z parkinsonem nie boja sie siadac za kolkiem, bo im wiele nie zostalo, a innych, mlodych, maja w dupie.
Mam przyklad takiego okazu w starej skodzie u siebie w miescie.

MIhau_

2015-06-17, 21:20
kzf napisał/a:


Następnie: który mężczyzna wysiadłby (o ile odważyłby się najpierw wsiąść do trumny zwanej Yaris)



Nie pie**ol, Yaris 2 jest całkiem spoko miejskim autem, jeździłem żony Yariską 2 1.3 benzyna jak moja Corolla była w warsztacie i może to nie wygląda, ani mocy nie ma, ale tak do miasta dla kobiety jak znalazł.

P.S. Tak wiem, na tym filmie jest Yaris 1.
Nie, moja Corolla to nie złomek po przeszczepach, tylko X generacja, benzyna 1.6 automat z 2010 roku.

orwell14

2015-06-17, 21:25
Damundo napisał/a:





UWAGA UWAGA



Dobrze, ze ktokolwiek przeczytal opis filmu.



Bo przeciętna baba prowadzi właśnie jak facet 65+. Wczoraj jedna p*zda miała do mnie problem, bo nie chciałem się cofać 50 metrów, bo ona przejechała już ponad 200 pod prąd, na drodze jednokierunkowej. :lodowka: