18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dziwaczne bongo

~Velture • 2018-02-19, 03:34
Najdziwaczniejsza faja wodna jaką widziałem... :shock:
W sumie to takie efektywniejsze wiadro.


kawior2007

2018-02-20, 00:15
I on niby jara faję? Takie cudowne urządzenie, a bucha nie umie złapać :-)

Piotru70

2018-02-20, 00:36
albazsanagycjib napisał/a:

A tyle ile przeminęło z wiatrem, to się ze trzech ziomków by uj***ło. Widać tam zarobki zachodnie i ceny wschodnie. Można się bawić.



Jakby było legalne to grama za dwa złote byś kupował w kiosku.

HatakeIV

2018-02-20, 02:26
bardziej przypomina wodospad, robi się je łatwiej niż wiadro wystarczy napełnić butelke 1,5l wodą korek jak od wiadra następnie przedziurawić butelke na samym dole tak aby spływająca woda tworzyła podciśnienie na górze butelki i ciśnienie będzie chciało się wyrównać zasysając powietrze z zewnątrz gdzie jedynym dojściem będzie nasze połączenie fifki z korkiem i podpalamy zapalniczką załadowany wcześniej susz, w wiadrze o tyle się różni że to my podnosząc butelkę praktycznie zabieramy wodę ze środka a nie tak jak w metodzie wcześniej woda samoistnie spływająca zasysa, moim zdaniem obydwie metody są spoko w wiadrze można źle wyliczyć odległość powierzchnia wody-koniec butelki natomiast w wodospadzie zawsze dobrze się zrobi nie można tego sp***olić, natomiast urządzonko bym przytulił bo z takiego wihajstra jeszcze nie paliłem, aż pomyśle nad projektem takim :D

MrBanankiewicz napisał/a:

naczesowe, ale ch*jowe. nie dość że bez filtracji, to jeszcze chmura zbyt długo "leży". już wolałbym wiadro



To że chmura "leży" jak to opisałeś to się nic nie dzieje dosłownie śladowe ilość THC osadzają się na ściankach które nie ruszyłyby nawet niemowlaka po 10 takich paleniach

kawior2007 napisał/a:

I on niby jara faję? Takie cudowne urządzenie, a bucha nie umie złapać :-)



Po pierwsze ten facet jest aktorem i myśle że stać go na kilogram takiego zielska. Po drugie nie znamy gatunku ganji jaki tam wsadził, najnowsze krzyżówki potrafią mieć po +25% THC co przy polskich warunkach czcilibyście swojego dilera jak boga za taki towar. Po trzecie dym był tak gęsty że ktoś kto nie pali codziennie by go zakrztusiło i to wcale nie dziwne

Indyferentny

2018-02-20, 02:31
Piotru70 napisał/a:



Jakby było legalne to grama za dwa złote byś kupował w kiosku.



"Naiwnyś" bracie polaku... jest taka państwowa maszyna niszcząca marzenia, która znakuje swoje dzieła jakże zdobnymi banderolami. Potocznie chyba na to mówią akcyza, ale co ja tam wiem...

HatakeIV

2018-02-20, 02:37
Indyferentny napisał/a:



"Naiwnyś" bracie polaku... jest taka państwowa maszyna niszcząca marzenia, która znakuje swoje dzieła jakże zdobnymi banderolami. Potocznie chyba na to mówią akcyza, ale co ja tam wiem...



Dokładnie tak, myśle że realnie w Polsce nie zeszłoby z ceny poniżej 15 zł i to przy dobrych wiatrach.

~Velture

2018-02-20, 06:29
HatakeIV napisał/a:



Dokładnie tak, myśle że realnie w Polsce nie zeszłoby z ceny poniżej 15 zł i to przy dobrych wiatrach.


15zł za gram to i tak bardzo dobra cena.
Dawno w temacie nie siedzę ale kiedyś miałeś gram po 30zł a później się zaczęło j***ć i za 30zł miałeś sztukę która w zależności od pazerności dilera wahała się między 0.5 a 0.9 grama.
Ktoś na shoutboxie pisał niedawno, że teraz sztuka chodzi po 40-50zł.

Więc 15zł za 1 gram legalnego, wolnego od chemicznych wspomagaczy i bez sztucznego zawyżania wagi zioła to doskonała cena.

HatakeIV

2018-02-20, 14:08
Velture,

Teraz cena dochodzi nawet do 60 zł i zostaje taka, powodem są ciągłe łapanki mniejszych dilerów przez co prowadzi to do monopolu mafii, jak ma się jakiegoś znajomego dilera to ma się profity jak nie cenowe to ilościowe np nie zostaniesz oszukany na ilość bo waży przy tobie taruje wagę i waży, teraz chciałbym się zapytać wszystkich tych sadisticowych znawców ile razy ważyliście to co dostaliście albo przebadaliście jakimiś prostymi testami?

Schuytz10

2018-02-24, 00:17
Dobra ćpuny, konkurs ! skąd wytrzasnąć takie bonio ? Zwycięzca otrzyma talon i cnotę mojej siostry. Lecicie ! Czas, start !