18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dziury na moście

TT4 • 2018-12-31, 16:44
Przewijamy do 0:45


Budrys2000

2018-12-31, 16:52
Kiedyś na Amidze miałem taką grę Lemingi. To takie małe głupie stworki które bezmyślnie szły do przodu, nie patrząc, czy przed nimi była przepaść, woda, czy lawa. Lemingi parły cały czas do przodu.

mygyry

2018-12-31, 16:54
wybrać czołówkę z busem zamiast wjechać w dupę osobówce, to trzeba być niesamowitym mózgiem...

ag...........th

2018-12-31, 17:03
Dobra konstrukcja ten sedan ;)

mazga50

2018-12-31, 17:44
A o kierowcy busa którego katapultowało przez przednią szybę, to już pies z kulawą nogą się nie zatroszczył?

KlinikaAborcyjna

2018-12-31, 17:53
w pierwszej chwili zastanawiałem się czemu ratują debila z osobówki zamiast poszkodowanego z dostawczaka ale po obejrzeniu drugi raz widzę że nie ma co go wyciągać z auto bo już jest na zewnątrz :kawa:

Hrabia Drapula

2018-12-31, 18:07
położyć busa czołówką to musiał mieć blisko do naddźwiękowej

Argeusz

2018-12-31, 18:44
A czy przypadkiem kierowca busa nie wyleciał przez barierki wprost pod most?

InnyName

2018-12-31, 18:51
Kurde znaleźć nie mogę, ale droga z Czarnogóry do Tirane przy morzu, piękna droga 110km/h na budziku i nagle most nad rzeką Drin, ale na google maps nie mogę znaleźć albo już naprawiony, a na moście dziury, wyboje i hopki, myślałem że się wypie**olę, dostałem strzała w ramę więc sie zawieszenie schowało do końca, cud, że kufrów nie zgubiłem. Albania jest pok***iona. Do końca Albanii jechałem 80km/h, nawet k***a w Grecji nie mieli takich dziur, chociaż na granicy Macedonia-Grecja można było zrobić sobie basen :P

A macie jeszcze fotki w razie byście zapomnieli jak zacofana jest Polska :P




Radek008

2018-12-31, 19:29
Co za debile za wszelką cenę wyciągnąć ludzi ze środka. pociąć sobie ręce o blachy, bujać pojazdem, walić w niego a poszkodowanemu jeszcze więcej narobić urazów miedzy innymi kręgosłupa poprzez ciąganie i szarpanie. Jak się pojazd nie pali to nie ruszać poszkodowanego!!!!!!!!! tylko sprawdzać jego funkcje życiowe tamować krwotoki i czekać na straż która go wydobędzie fachowo bez obawy uszkodzenia kręgosłupa, w pogotowiu mieć gaśnice najlepiej jak najwięcej i jak się da to odłączyć akumulator. Te pajace robią tym poszkodowanym niedźwiedzia przysługę i być może jeszcze większymi kalekami ich zrobią.

garota

2018-12-31, 19:57
@radek

ale ty głupi jesteś czy już się naj***łeś? Jak sprawdzić funkcje życiowe bez dotarcia do poszkodowanego? Trzeba najpierw sobie rączki pokaleczyć p*zdusiu.

LuzaQ

2018-12-31, 19:58
Radek008 zjedz snickersa lub dwa. takis ratownik a nie masz pojecia jak ludzie zachowują sie w obliczu jakichs wypadków jak dla mnie ludzie dzielą sie wtedy na 3 rodzaje . 1:sp***alam boje sie 2: Nie mysle o niczym tylko lece na gwałt żeby pomóc innej osobie ( jak dla mnie najnaturalniejszy odruch ludzki oczywiscie mówiąc o normalnych ludziach o niespaczonej psychice)
3: trzeci typ to wlasnie ludzie przeszkoleni dla których takie wypadki to nie pierwszyzna i oni najczesciej moga zrobic najwiecej dla poszkodowanych ale takie odruchy . zachowania jak wszystko trzeba sobie wytrenowac/przyzwyczaic się i ulozyc sobie w glowie co po kolei robic i jak się zachować

dlatego sory Radek008 ciezko zeby opie**alac ludzi którzy chcią pomóc z naturalnego ludzkiego odruchu za to że nie mają odpowiedniego przeszkolenia.

banerr

2018-12-31, 20:49
up. Jest jeszcze czwarty rodzaj: wyciąga srajfona i nagrywa, potem jeszcze selfie i już na pejsbuka.