18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzisiejsze protesty w Głogowie...

~DMT • 2021-04-11, 18:26
Zatrzymanie przez pałocjanta...



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2021-04-12, 14:24 ]
Nagranie z kamery policyjnej:



Kaczor_Donald

2021-04-11, 22:01
Mariusz197012 napisał/a:

Skończy się władza zj***nych pisiorów, rozliczymy ich jak SBeków i mam że wam dostanie się niejedna pała i mam nadzieje że w dupe



Wstawaj zesrałeś się

:lol:

vass

2021-04-11, 22:22
R7 napisał/a:

Wstawaj zesrałeś się


Obudź się Jarek cię dyma.

Zenonn

2021-04-11, 22:55
Widzę że tu nie jeden wpie**ala makowca z komediantem.

mak667

2021-04-11, 23:19
I bardzo dobrze myślą że są bezkarne

maciejka69

2021-04-11, 23:28
gorczański napisał/a:

No i dobrze, na przyszłość zmywarka się dwa razy zastanowi zanim zacznie drzeć japę bez powodu.
Abstrah*jąc od covida itd. to trochę posłuchu by się przydało tej polskiej policji bo zaraz będzie ich trzeba bronić przed bandytami.



POCZEKAJ jak zomo dojebie tak twojej matce za brak maski w parku albo za spacer po lesie to moze inaczej zaspiewasz covidianinie j***ny

JaTylkonaChwile

2021-04-12, 00:01
gorczański napisał/a:

To że ciebie tak stary wychował, to nie znaczy że innych też cieszą takie zabawy. Sam mu wyliż.
Taki z ciebie niepokorny typ? To nie płacz później jak Ci ryja obiją ( z resztą słusznie ) i nie szukaj pomocy na "psiarni".
Pewnie masz 15 lat i jedyne co umiesz to szczekać w internecie



tak k***a... udaj sie na komende a oni nie przyjma tego zgloszenia lub jedynie sporzadza notatke sluzbowa - bo znalezienie sprawcow bedzie niemozliwe i wtedy maja sp***olona statystyki. Oni tylko biora sprawy gdzie maja odciski palcow, nagranie z monitoringu i kolesia, ktory zglosil sie sam na komende, przyznajac sie do winy. Jesli bedzie inaczej - maja slabe statystyki a tym samym brak bonusow itd wiec nie pie**ol

grandl

2021-04-12, 00:08
:-D I jak zwykle cudowne teksty o rozliczaniu „jak SBków” - tak ich rozliczyli, że większość ma emeryturę większą od dochodu większości Polaków a ich rodziny mają świetne posady. Już lepiej się rozliczeniami nie zajmujcie bo i tak gówno im zrobicie. Można jedynie poszczekać w piwnicy i wypisywać głupawe „***** ***” - brawa za kreatywność.

blokern

2021-04-12, 00:21
gorczański napisał/a:

No i dobrze, na przyszłość zmywarka się dwa razy zastanowi zanim zacznie drzeć japę bez powodu.
Abstrah*jąc od covida itd. to trochę posłuchu by się przydało tej polskiej policji bo zaraz będzie ich trzeba bronić przed bandytami.



policja wynajela agencjce PR do ocieplania wizerunku na sadistic? :) )))))))
pozdro dla kumatych

Laci

2021-04-12, 04:37
Ale wiecie, że to jest ucięte nagranie i tam jacyś podludzie czytaj kibole byli, a ona specjalnie weszła na górę żeby opluć policjanta? Nie wiem czego się spodziewała.

zubek25

2021-04-12, 05:06
A jobal go pies .... W sumie pies psa a tamtej to ch*j w dupe albo jego palka jak sie tlumacza dostala w torbe :D miedzy gyrami chyba

~mg_schutze

2021-04-12, 05:44
Tylko to była policjantka xDDDD

notak

2021-04-12, 07:37
Konfedernacja napisał/a:

To już w bardzo dużej części nie jest Polska Policja tylko Policja Gettowa.
Nadal ich chwalcie za gnębienie Polaków i wysługiwanie się okupantom z Usrahella.
A wkrótce będą Was i wasze rodziny zaganiać na współczesny Umschlagplatz, a potem prosto do chwilowo nieczynnego obozu zagłady w Auschwitz, albo czegoś podobnego.



folia ci nie przeszkadza czasem

RazoR2011

2021-04-12, 09:50
Jak dostałem w morde od policji albo lali we mnie armatką to nie miałem pretensji o to bo wiedziałem, że nie stosuję się do ich poleceń... JP ale każdy niech wykonuje swoje obowiązki.

Ukyuki1988

2021-04-12, 11:04
Jakieś namiary na tego psa ? Cokolwiek która komenda nazwisko? Chętnie go znajdę i wrzucę coś na harda z jego uciętym łbem.

razak

2021-04-12, 11:19
gorczański napisał/a:

To że ciebie tak stary wychował, to nie znaczy że innych też cieszą takie zabawy. Sam mu wyliż.
Taki z ciebie niepokorny typ? To nie płacz później jak Ci ryja obiją ( z resztą słusznie ) i nie szukaj pomocy na "psiarni".
Pewnie masz 15 lat i jedyne co umiesz to szczekać w internecie



mam lat ponad 30ści i nie potrzebuje korzystać z pomocy tych nieudaczników :) Nie mierz wszystkich swoją miarą. To, że jak tobie p*zdo w rurkach spadnie włos z głowy to od razu pędem na komendę biegniesz sie poskarżyć nie oznacza, że ja również tak mam. Zdanie o psiarskich mam wyrobione i patrząc na to co robią prędko go nie zmienie :) Dla mnie to zapryszczałe kondony którym zabierali kanapki w szkole i w wieku 30 lat dalej mieszkają z mamusią bo ich psia pensja nie wystarczy nawet na wynajem mieszkania w jakiejś wiosce zabitej dechami. Zwyczajnie mam ich w ch*ju. Dotarło ?