18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dzisiejsze protesty w Głogowie...

~DMT • 2021-04-11, 18:26
Zatrzymanie przez pałocjanta...



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2021-04-12, 14:24 ]
Nagranie z kamery policyjnej:



JaTylkonaChwile

2021-04-11, 19:48
dogip napisał/a:

Zaczęła glinę napie**alać to i była reakcja. To to pikuś, najgorsze przed nią. Wyrok za naruszenie nietykalności funkcjonariusza i kariera zawodowa zatrzyma się na sprzątaniu ulic.



tak k***a zaczela gline napie**alac.... chyba taką gline wyciagnieta z pisakownicy jak byles maly.

Polski milicja przez swoja dzialalnosc podczas plandemii stracila wiele ze swojego i tak niezbyt dobrego wizerunku. Kiedys k***iarze chowali sie za plotami, przystankami itd - tylko by zlapac kogos na przekraczaniu predkosci. Teraz k***y poluja na kogos bez maseczki.

Jak czesto widzicie spaktakularne zatrzymania bandziorow? Brawurowy poscig zakonczony sukcesem? Jak czesto widzicie rozpracowanie wlamywaczy, kieszonkowcow itd. Kiedy widzieliscie ostatnio by policja zajela sie jakimis groznymi przestepcami? Nawet pedofili nie potrafia lapac i musi ich wyreczac organizacja non-profit.

Teraz milicjanci potrafia sie nacpac jak sebix na dyskotece w mielnie i dzialnia wkraczaja do restauracji lub pubu... k***a poprostu brak slow. Osobiscie za duzo krzywdy nie doznalem z rąk milicji (proba wymuszenia na mnie nandatu i jeszcze durny mandat za stanie kolem 5CM - tak k***a 5 centymetrow w niewlasciwym miejscu)

Oczywiscie nie mozna kazdego psa wrzucac do tej samej budy - ale jesli nadal za pie**olone dodatki covidowe beda bawic sie w ta cala plandemie - to ch*j im w oko.

gorczański

2021-04-11, 19:50
razak napisał/a:

udaj się na najbliższą komende i wyliż dupe komendatowi pedale Za to co w obliczu tej j***nej pandemi robi psiarnia. Czyli wlepianie mandatów za j***ne maseczki , zasłużyli na to by każdy obywatel miał ich za śmieci.



To że ciebie tak stary wychował, to nie znaczy że innych też cieszą takie zabawy. Sam mu wyliż.
Taki z ciebie niepokorny typ? To nie płacz później jak Ci ryja obiją ( z resztą słusznie ) i nie szukaj pomocy na "psiarni".
Pewnie masz 15 lat i jedyne co umiesz to szczekać w internecie

Złowroga Pralka !

2021-04-11, 19:54
Eh k***a, filmik jest ucięty, chwile wcześniej pluje na psiarskich xD

tytek

2021-04-11, 19:57
Trzeba być poj***nym aby iść w stronę policjantów chcących spuścic wpie**ol za cokolwiek.

andrzejrobert75

2021-04-11, 20:09
Podobno drożdże do szamba wrzucone powoduja duzo radosci u wlasciciela..

tomgw

2021-04-11, 20:18
bardzo ładnie

pajonk

2021-04-11, 20:33
Policjanci powinno oznaczać protestujących jak bydło się oznacza, najlepiej jakiś znak na czole, żeby z daleka było widać, że ma się do czynienia z debilem i foliarzem.

Konfedernacja

2021-04-11, 20:36
To już w bardzo dużej części nie jest Polska Policja tylko Policja Gettowa.
Nadal ich chwalcie za gnębienie Polaków i wysługiwanie się okupantom z Usrahella.
A wkrótce będą Was i wasze rodziny zaganiać na współczesny Umschlagplatz, a potem prosto do chwilowo nieczynnego obozu zagłady w Auschwitz, albo czegoś podobnego.

donkapusta

2021-04-11, 20:45
Spokojnie to tylko osoba z macicą.

Ebactefalen

2021-04-11, 20:45
Hahahaha to jest ta Jennifer, kuzynka Julki z Warsaw hehe

01Fx10

2021-04-11, 20:47
Mariusz197012 napisał/a:

Skończy się władza zj***nych pisiorów, rozliczymy ich jak SBeków i mam że wam dostanie się niejedna pała i mam nadzieje że w dupe



przestań ćpać albo wypie**alaj się jeszcze po uczyć zdalnie bo nie masz zielonego pojęcia co piszesz nie słyszałem żeby jakiegoś sb ub posadzili za to ze pałą okładał w areszcie mało tego 6k emeryturki dostaje !!!! gdzie tu masz rozliczenie gdzie odszkodowanie dla represjonowanych mój ojciec taki wpie**ol dostał od milicjanta ze na prawe ucho nie słyszy wg a na lewe ma duży uszczerbek i ma dane imię nazwisko ch*ja co go tak załatwił i co ma zrobić???? wszystko jest przedawnione

ps: zastanów się co piszesz

focusek

2021-04-11, 20:51
gorczański napisał/a:

No i dobrze, na przyszłość zmywarka się dwa razy zastanowi zanim zacznie drzeć japę bez powodu.
Abstrah*jąc od covida itd. to trochę posłuchu by się przydało tej polskiej policji bo zaraz będzie ich trzeba bronić przed bandytami.


dobrze dobrze, niedlugo twoja stara tak na p*zde uwala i tez bede sie cieszyc :) pluje ci na morde zjebie

Kazhan

2021-04-11, 21:27
Julka zdziwiona ze moze dostać po modzie ! Bezcenne :-)

glimza89

2021-04-11, 21:36
Napisałem prawie wypracowanie... Ale to i tak nie ma sensu. Mój ojciec walczył o to żeby mi było lepiej. A chyba się cofamy....