18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziś prawdziwych romantyków już nie ma... :(

BrunoL • 2014-01-08, 02:18
Dziś trudno o prawdziwego romantyka...

nowynick

2014-01-08, 08:46
Romantyków? Kobiety prawie same k***y w tej epoce to komu i na ch*j się silić na romantyzm.

mare30ks

2014-01-08, 11:36
Jestem romantykiem, jakoś po trzeciej butelce,
Narysuje Ci butem, w kałuży rzygów serce.

ellsworth

2014-01-08, 11:48
I bardzo dobrze. Romantyzm to najbardziej zj***ny prąd filozoficzno-społeczny w historii. Tylko kompletny ignorant mógł wymyślić, że "wiara i czucie silniej mówią do mnie niż mędrca szkiełko i oko" (czy jakoś tak). Już w XVIII wieku było to niedorzeczne, a obecnie gdy nauka na każdym kroku ujawnia swoją potęgę, to już szkoda gadać. Palnijcie sobie w łeb romantycy, niczym wasz idol - Werter.

NafazowanyKoleś

2014-01-08, 12:27
Romantyzm? Po prostu jakiś konkretny dżentelmen ogier jebaka wymyślił to dyskretne pojęcie gdy zauważył, że kobiety są tak tępe iż nie dostrzegą, że po prostu chce je przelecieć 8-)

Lepiej być romantykiem, niż powiedzieć "chodź się r*chać". Tak to działa. A jest szybciej i łatwiej.


I tak się to zaczęło.

ja...........03

2014-01-08, 13:15
kobiety wolą kryminalistę który je napie**ala wyzywa głodzi i zabiera pieniądze. Wtedy go mocno kochają i starają się go naprawić. A ty jak masz pracę szkołę Savoir-vivre i cokolwiek wartościowego jesteś mało męski.

Freedomik

2014-01-08, 14:18
Właśnie - kobiety wolą jakiś brutali, chamów, ciemnych typków, bo myślą, że będą mieć ciekawsze, nieprzewidywalne życie. Nieprzewidywalne będą kierunki z jakich dostaną w gębę za wyjście z kuchni, a nie podróże i rozrywki. Jeżeli szuka się faceta na dyskotekach to niech taka wie, że facet będzie imprezował do końca życia i średnio nadaje się na ojca. A głupie kury dla większej pikanterii wybierają sobie jakiegoś muslima czy kryminalistę, bo wierzą, że się dla nich zmienią. Logika bab. A dżentelmenem trzeba być dla tych, które zasługują.