18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziś 4 lipca, białe święto pieprzonych białych...

Halman • 2020-07-04, 03:36

ciekawe jak czarne małpy w związku z tym postanowią dziś zaprotestować,
skoro takie sytuacje jak na filmiku są już w USA codziennością... :kawa:

Tr...........ty

2020-07-04, 21:33
czarni w USA to rzekomo 15-20% społeczeństwa, a robią taki burdel w kraju. Co byłoby, jakby przypłynęli ci z afryki i powiększyli populację do 50% społeczeństwa w USA? Cofnęliby ten kraj do XV wieku

Dukenstein

2020-07-05, 02:17
Ludzie powinni do tego gówna strzelać, a potem powiesić lewaków, którzy to rozpoczęli. pie**olone bezmózgi blm..

Eknen

2020-07-05, 11:40
Biała para została oficjalnie oskarżona o napaść na madkę i córkę. Większość mediów pokazuje wyedytowaną wersję zdarzeń .

Czekoczekoczekolada

2020-07-05, 13:16
Eknen napisał/a:

Biała para została oficjalnie oskarżona o napaść na madkę i córkę. Większość mediów pokazuje wyedytowaną wersję zdarzeń .



Ja pie**olę, co się odpie**ala na tym świecie!? Wcześniej ta para, która się broniła na SWOJEJ POSESJI przed atakiem hordy. Teraz tu. Ale podnieśli mi ciśnienie :!:

Prawda jest taka, że tak jak u nas wszyscy ci, którzy chodzą na te poj***ne marsze równości są w większości pasożytami wykorzystujacym słabość obecnego systemu, tak i tam wśród uczestników demonstracji nie znajdzie się żaden pracodawca, ani zwykły pracownik mający rodzinę na utrzymaniu (dotyczy to też normalnych czarnoskórych).

Czasami zastanawiam się, czy takie zamieszki nie są specjalnie wywoływane mając na celu np. destabilizację państwa lub wprowadzenie jakichś uchwał, zaostrzeń w prawie. Tylko dlaczego cały świat lituje się nad murzynkami, a nie widzi tego co się odpie**ala w innych rejonach świata, np. w Hong Kongu?

sa...........el

2020-07-06, 00:35
Czekoczekoczekolada napisał/a:

Ja pie**olę, co się odpie**ala na tym świecie!? Wcześniej ta para, która się broniła na SWOJEJ POSESJI przed atakiem hordy. Teraz tu. Ale podnieśli mi ciśnienie
Prawda jest taka, że tak jak u nas wszyscy ci, którzy chodzą na te poj***ne marsze równości są w większości pasożytami wykorzystujacym słabość obecnego systemu, tak i tam wśród uczestników demonstracji nie znajdzie się żaden pracodawca, ani zwykły pracownik mający rodzinę na utrzymaniu (dotyczy to też normalnych czarnoskórych).
Czasami zastanawiam się, czy takie zamieszki nie są specjalnie wywoływane mając na celu np. destabilizację państwa lub wprowadzenie jakichś uchwał, zaostrzeń w prawie. Tylko dlaczego cały świat lituje się nad murzynkami, a nie widzi tego co się odpie**ala w innych rejonach świata, np. w Hong Kongu?



Bo świat to ludzie, a ludzie to debile.

JebakLeśny

2020-07-06, 18:15
robo_ napisał/a:

A tak to widzą w TV :/



Ja pie**ole...

Mar0

2020-07-07, 08:41
Dwa ostrzegawcze w głowę i jeden w kolano żeby nie sp***oliła mała!

AntyJudon

2020-07-07, 09:36
przynajmniej biali ludzie mają tam prawo mieć broń na takie okazje, jednak dziekuje hitlerowi że wyczyścił Polskę z kolorów