18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzik vs psy myśliwskie.

~_Yarko_ • 2019-12-04, 17:28

Tanio skóry nie sprzedał.

MaciejLubicz

2019-12-04, 20:22
habiTEK napisał/a:

Ja wiem ze to strona Sadistic, ale takie mendy jak ty powinny szukac miejsca gdzie indziej.
Sam jestes p*zdą . Za kogo sie k***iu pokraczny masz, żeby obraż.ać tutaj wszystkich
dookoła.
Wypie**alaj frajerzyno. WON.



"Za kogo sie k***iu pokraczny masz," rozj***łeś XD

poligon6

2019-12-04, 20:27
quote="habiTEK"]Ja wiem ze to strona Sadistic, ale takie mendy jak ty powinny szukac miejsca gdzie indziej.
Sam jestes p*zdą . Za kogo sie k***iu pokraczny masz, żeby obraż.ać tutaj wszystkich
dookoła.
Wypie**alaj frajerzyno. WON.[/quote]

Nie płacz p*zdeczko, jak ci przykro to wskocz pod kołdre do jeszcze wiekszego p*zdusia "qaz123edc" to cie utuli w bólu. Tam mozecie się razem nakręcać.

robsonx79

2019-12-04, 20:28
Sajlenthill napisał/a:

Oni się z tego wyliza ale ty z głupoty już nie.



Sądzisz, że myśliwy będzie je trzymał, aż wydobrzeją? Nic z tego. Mają taki zwyczaj, poprosi kolegę o odstrzał i cześć pieśni.

qaz123edc

2019-12-04, 20:31
poligon6 napisał/a:

quote="habiTEK"]Ja wiem ze to strona Sadistic, ale takie mendy jak ty powinny szukac miejsca gdzie indziej.
Sam jestes p*zdą . Za kogo sie k***iu pokraczny masz, żeby obraż.ać tutaj wszystkich
dookoła.
Wypie**alaj frajerzyno. WON.


Nie płacz p*zdeczko, jak ci przykro to wskocz pod kołdre do jeszcze wiekszego p*zdusia "qaz123edc" to cie utuli w bólu. Tam mozecie się razem nakręcać.[/quote]

I widzisz frajerze, nawet tutaj na forum cię wszyscy gnębią i mają za śmiecia :D

dziwka84

2019-12-04, 21:21
qaz123edc napisał/a:

Nie płacz p*zdeczko, jak ci przykro to wskocz pod kołdre do jeszcze wiekszego p*zdusia "qaz123edc" to cie utuli w bólu. Tam mozecie się razem nakręcać.


I widzisz frajerze, nawet tutaj na forum cię wszyscy gnębią i mają za śmiecia[/quote]

Dobrze mówi, p*zdy jesteście i się nakręcacie.

Hyyc

2019-12-04, 21:50
poligon6 napisał/a:

Znowu sadolowe p*zdeczki płaczą.



Ładnie cię musieli gnębić w dzieciństwie

dertaz

2019-12-04, 21:52
Z tego co wiem to poligon6 został zgwałcony przez kolegów z gimnazjum,

wojtasbbi

2019-12-04, 21:59
poligon6 napisał/a:

Nie ma nic piekniejszego niz zmasakrowane głupie pchlarze. Teraz trzeba będzie dobić pieski.
Dla dzika piwko.



Jesteś zerem. Bez odbioru śmieciu.

Xs...........33

2019-12-04, 22:11
poligon6 napisał/a:

Nie ma nic piekniejszego niz zmasakrowane głupie pchlarze. Teraz trzeba będzie dobić pieski.
Dla dzika piwko.



A o to poligon6 jak zwykle daje popis swoim ogromnym sztukom trollingu, nieważne czy on to serio pisze czy nie, ważne że ludzie się trigerują i smarują mu wyzwiska na klawiaturze. Poligon6 to bohater <3

pankruk

2019-12-04, 22:42
Na polowanie na dziki zabiera się małe psy typu jamnik ponieważ dzik nie jest w stanie dosięgnąć małego psa kłami. Tak przynajmniej uczył mnie mój dziadek, który był myśliwym ponad 40 lat.

dżonyłojlker

2019-12-04, 22:50
kienzler napisał/a:

Na polowanie na dziki zabiera się małe psy typu jamnik ponieważ dzik nie jest w stanie dosięgnąć małego psa kłami. Tak przynajmniej uczył mnie mój dziadek, który był myśliwym ponad 40 lat.



Dokładnie k***a. Wystarczą dwa jamniki i z dzika nie ma co zbierać. Mój dziadek brał na polowania pinczery, to dopiero bestie. Kiedyś po pijaku dziadek opowiadał że łosia powaliły.

W1ru2

2019-12-04, 22:58
dz**ka84 napisał/a:

Dobrze mówi, p*zdy jesteście i się nakręcacie.



dz**ka mówi kto jest p*zda a to dobre. :)

Xson33333 napisał/a:

Poligon6 to bohater <3



Idź pan w ch*j z takimi bohaterami.


madafaka77

2019-12-04, 23:19
dobrze ze, psy dostaly w pierol i dzik zostal ztluczony, polowanie

Nufrevi

2019-12-04, 23:20
poligon6 napisał/a:

Nie ma nic piekniejszego niz zmasakrowane głupie pchlarze. Teraz trzeba będzie dobić pieski.
Dla dzika piwko.



Ciebie bym chetnie dobil

Goldi85

2019-12-05, 07:35
Duze zimne piwo dla dzika !!! jeszcze powinien tak mysliwcyh poturbowac !! Brawo !!