18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dziewczyna

Pu...........le • 2015-11-02, 22:30
Jasio wraca do domu po spotkaniu z ‪Dziewczyną‬ z wielką malinką na szyji. Zauważa to stary i rzuca:
- Zerwij z nią, jest głupia.
- Co? Ale dlaczego? Marcela przecież jest super!
- Posłuchaj się ojca, jest głupia i masz z nią zerwać.
Dalsze prośby Jasia o wyjaśnienie spełzają na niczym. Ojciec odchodzi.
W ciagu dnia za każdym razem gdy mija Jasia i patrzy na malinkę przypomina mu że ma głupią dziewczynę i że ma z nią zerwać. Jaś ciągle dopytuje dlaczego i o co mu chodzi, a Ojciec tylko odchodzi z głupkowatym uśmieszkiem.
Wieczór. Jaś nie wytrzymuje, idzie do ojca i pyta:
- No dawaj, powiedz mi wreszcie dlaczego niby jest głupia i mam z nią zerwać?!
.
.
.
.

spoiler

dubbeat

2015-11-02, 22:33
było dziś na wykop.pl jako prawdziwa historia

CichaWoda

2015-11-02, 22:35
jeśli to prawdziwa historia no to rzeczywiście: tylko sadistic

Pu...........le

2015-11-02, 22:39
dubbeat napisał/a:

było dziś na wykop.pl jako prawdziwa historia



Nie wiem,nie przeglądam wykopu,być może ktoś przerobił kawał stary jak moja babcia :emo:

Truskul

2015-11-02, 23:17
Popraw spoiler jesteś na głównej

C.Z.E.S.I.E.K

2015-11-03, 07:13
Krążyła kiedyś historia o gościu, który chciał spreparować sobie malinkę na szyi. Jako, że internetu nie było, gość zasięgną informacji od drugiej wielkiej skarbnicy wiedzy, kuzynów. Ci poradzili mu użycie do tego celu mocnego odkurzacza, tak też uczynił. Efekt był chyba inny od oczekiwanego, gdyż ślad na szyi wyglądał jakby zaatakowała go bezzębna wampirzyca próbowała się przessać przez gardło.

KamZie1908

2015-11-03, 09:34
Ty bezzębna wampirzyco, o co Ci chodzi? To kawał czy twoja pierwsza historia z odkurzaczem?

C.Z.E.S.I.E.K

2015-11-03, 10:57
KamZie1908 napisał/a:

Ty bezzębna wampirzyco, o co Ci chodzi? To kawał czy twoja pierwsza historia z odkurzaczem?



.......a czy to istotne. Jeśli Cię to rozbawiło to cieszę się niezmiernie. Natomiast jeśli chcesz się pobawić z odkurzaczem, a przypadkiem zrobiłbyś sobie krzywdę, pamiętaj o Nas....

luftwafel

2015-11-03, 12:10
szyji szyji szyji szyjiszyji szyji szyji szyjiszyji szyji szyji szyjiszyji szyji szyji szyjiszyji szyji szyji szyjiszyji szyji szyji szyjiszyji szyji szyji szyjiszyji szyji szyji szyjiszyji szyji szyji szyji