18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziennikarz pyta przechodnia o derby Liverpoolu z 1967

Kierowca_Ciężarówki • 2015-02-07, 16:03
Czasami zdarzają się niesamowite przypadki. Taki spotkał dziennikarza BBC, który przed derbami Liverpoolu przeprowadzał sondę uliczną.


brudny

2015-02-07, 16:11
ładnie trafił. W totka powinien grać.

dla nie znających angielskiego:
Dziennikarz pytał losowych przechodniów o derby z 1967r
a dziadek okazał się bramkarzem grającym w tym meczu.

PatrolZG

2015-02-07, 17:17
Poczytałem trochę, chodzi o to, że te derby były transmitowane na żywo na potężnym ( na owe czasy ) projektorze. Była to pierwsza tego typu transmisja na świecie. Pewnie miał nadzieję że mu się poszczęści i znajdzie kogoś kto oglądał mecz na żywo bądź na projektorze. Poszczęściło mu się tak, że bardziej się nie dało :D
Everton wygrał 1:0 w końcówce meczu.

emptypants

2015-02-07, 17:34
I to brytoslkie "czy mógłbyś przypomnieć jak się nazywasz?". W ogóle debil nie słyszał o nim nigdy(ja oczywiście też), a udaje, jakby zapomniał.

fabiothethird

2015-02-07, 18:17
Żenujący brak przygotowania. Powinien znać wszystkie nazwiska na pamięć!

@up - a ja się akurat zgadzam. "Czy mógłbyś mi przypomnieć" to najgłupsze stwierdzenie świata. Nic mnie tak nie wk***ia jak właśnie moment, gdy ktoś w pracy skieruje do mnie te słowa.

~Vuko

2015-02-07, 18:18
Cytat:

I to brytoslkie "czy mógłbyś przypomnieć jak się nazywasz?". W ogóle debil nie słyszał o nim nigdy(ja oczywiście też), a udaje, jakby zapomniał.


A co miał zrobić, palić głupa że wie kto to jest? Dziadkowi pewnie przez głowę nie przeszło że po tylu latach ktoś go będzie pamiętał z tamtych derbów, zwłaszcza że przez lata trochę się zmienił... :wyj***ne:

"Czy mógłbyś mi przypomnieć...?" lepiej brzmi od "Jak Ty się w ogóle nazywasz?".

Plecionkarz

2015-02-07, 18:22
emptypants napisał/a:

I to brytoslkie "czy mógłbyś przypomnieć jak się nazywasz?". W ogóle debil nie słyszał o nim nigdy(ja oczywiście też), a udaje, jakby zapomniał.


słyszał o nim, pamiętał i zapomniał skład drużyny

quniu88

2015-02-07, 18:31
Ale się czepiacie... a w szkole każdy z was gadał: "wiem, wiem tylko sobie muszę przypomnieć, niech pani poczeka", a przecież taki ch*j. Wieszaliście koty na przystankach zamiast się uczyć.

BorgBorg

2015-02-07, 20:05
Fake.

Dziennikarz tak "zaskoczony" jak Ty gdy budzisz się rano z dwoma ku*asami w dupie w łóżku twoich starych.

DrUnknown

2015-02-07, 20:08
Zwróćcie uwagę na jego oczy kiedy dziennikarz kończy pytanie. Coś pięknego na pewno w głowie przewinęły mu się obrazy z tego wydarzenia, aż się miło na sercu robi ;-)

co...........us

2015-02-07, 20:57
Taaaa był zaangażowany ciekawe w co ....

brrrrrunon

2015-02-08, 23:14
Tommy Lawrence jest legendą Liverpoolu (zagrał ponad 300 spotkań) i pytanie "Czy mógłbyś przypomnieć jak się nazywasz?" jest trochę dziwne. To tak jakby dziennikarz sportowy spotkał Lucjana Brychczego w Warszawie i go zapytał o to samo.

Więc wg mnie jest też możliwe trochę nakręcenie sytuacji. Koleś zauważył go na ulicy i stwierdził "udam głupa, że go nie kojarzę, będą internety szalały jaki to świat mały"

emptypants

2015-02-08, 23:43
Vuko napisał/a:


A co miał zrobić, palić głupa że wie kto to jest?



Przecież właśnie palił głupa, że wie kto to jest. Może jestem jakiś dziwny, ale jak się nie znam, to nie udaję, że wszystko wiem, a przynajmniej się staram

deka-majster

2015-02-09, 12:05
Starszemu panu az oczy szczesciem zaswiecily