18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzienna porcja pojebanych rzeczy

Wiewór • 2018-06-15, 09:34
Zasiadłem przy porannej kawie i poczułem chęć zagłębienia się w najmroczniejsze części internetu.
Powróciłem i mam dla Was tłuste okazy, które tam znalazłem.
Czułem się jak w mrocznym wymiarze w Stranger Things.

Macie k***a docenić moje poświęcenie dla społeczności Sadola.

Nawet mój super liberalny (dla was lewacki) łeb nie radzi sobie z takimi widokami.
Nigdy już nie będę taki sam. Po tym co tam zobaczyłem uszkodzenia w mojej psychice są nieodwracalne.
Chyba będę potrzebował kilka lat terapii i citalopram z xanaxem do chrupania.

Ostrzegam. Tego się nie da zapomnieć.
spoiler


Dokładne tłumaczenie drugiego obrazka dzięki uprzejmości towarzysza ePeeL'a

Jamesa ZAPROWADZILI do kliniki poj***ni rodzice, żeby wszczepić mu hormony blokujące (tu cytuje) "PUBERTY", czyli ten okres kiedy zaczynają Ci rosnąć włosy na jajach, brodzie i generalnie wszędzie i przechodzisz mutacje głosu do momentu bycia (tu cytuje) "young teen". James płacze bo boi się igieł, a te są konieczne do pobrania jego krwi, a poj***na Pani dr w ten sposób (czyli morfologicznie) chce sprawdzić czy James wchodzi w w.w. fazę dorastania. Po co? A po to, żeby ich synuś zdecydował czy dalej chce być chłopcem czy może zmieni zdanie i będzie chciał być dziewczynką. Jeśli dalej będzie będzie chciał zostać tej samej (tu cytuje) "gender identity" to podadzą mu hormon wprowadzający go w fazę dorastania (czyli "puberty"). Jeśli będzie chciał "zmienić swoją płeć (przepraszam moderatorzy) XD" to podadzą mu hormony adekwatne do wybranej płci, bo przecież jest ich ponad 50.

Wiewór

2018-06-15, 09:41
jaczurka napisał/a:

Więc masz na imię James.


hahahaha już rozumiem! że ja to on! hahahaha. Ale dobry żart. :lol:

krzyks_11.0

2018-06-15, 09:46
Cieszę się, że zrobiłem ci radość na weekend ;-)

nowynick

2018-06-15, 09:47
jaczurka napisał/a:

Więc masz na imię James.


Abraxus napisał/a:


hahahaha już rozumiem! że ja to on! hahahaha. Ale dobry żart. :lol:



nie pie**ol zaorał Cię koncertowo :D

A tak serio to nr 1 -szkoda dzieciaka, nr 2 - pasem by dostał po dupie to może by przeszło, nr 3 - gówniarz szukający atencji, typowy przyszły "lewak*" który będzie darł japę na wszystko i o wszystko, terapia pasem też mogła by pomóc...

*-Lewica to kolektywizm (większa wartość dobra ogółu od dobra jednostki) i egalitaryzm (brak podziału ludzi na klasy społeczne), w założeniu nawet spoko, ale egalitaryzm w pierwotnej postaci dotyczył białych obywateli nie niewolników z Afryki czy Ameryki. Całe to zamieszanie i wypaczanie sprawiło, że to co określamy dziś lewakiem nie jest rewolucją wobec monarchy i walką o godność człowieka tylko popieraniem praw pedałów i socjalizmem. To nie jest żadna k***a lewica tylko sprzedajne socjalne dz**ki łase na głos obywateli. A przyczyna ich założeń jest prosta: pedały mają głos, łasa na głosy hołota ma głos. Więcej importowanej hołoty -> więcej głosów = sprowadźmy więcej hołoty, wspierajmy imighrantów... Także tego nie wyzywajcie zjebów od lewaków, bo dzięki lewakom nie wsiadam po Waszych karkach na konia (albo Wy po moim). Lewacy urządzili rewolucję, Wiosnę Ludów, skutecznie zlikwidowali feudalizm. Nazywanie faceta próbującego karmić cycem dziecko lewakiem to obraza dla tamtych ludzi

Wiewór

2018-06-15, 09:57
nowynick napisał/a:

nie pie**ol zaorał Cię koncertowo


No w fallusa. Taki unikalny pocisk :D

~Velture

2018-06-15, 10:01
Zawód i rozczarowanie na mordzie ojca na 2giej fotce najlepiej komentują to pojebaństwo.
Zamiast iść z dzieciakiem do psychologa i psychiatry to pewnie ten bazyl mamusia po wyglądzie widać jaka nowoczesna stara hipiska co bedzie wspierać swojego chorego synka zamiast mu pomóc ...
Współczuję ojcu.

ePeeL

2018-06-15, 10:02
Cytat:

James płacze bo musi zdecydować czy zażyć hormon blokery i stać się niewiastą czy pozostać chłopcem. Poj***nym chłopcem ale jednak.



Twoje tłumaczenie leży i robi pod siebie.

W skrócie:
Jamesa ZAPROWADZILI do kliniki poj***ni rodzice, żeby wszczepić mu hormony blokujące (tu cytuje) "PUBERTY", czyli ten okres kiedy zaczynają Ci rosnąć włosy na jajach, brodzie i generalnie wszędzie i przechodzisz mutacje głosu do momentu bycia (tu cytuje) "young teen". James płacze bo boi się igieł, a te są konieczne do pobrania jego krwi, a poj***na Pani dr w ten sposób (czyli morfologicznie) chce sprawdzić czy James wchodzi w w.w. fazę dorastania. Po co? A po to, żeby ich synuś zdecydował czy dalej chce być chłopcem czy może zmieni zdanie i będzie chciał być dziewczynką. Jeśli dalej będzie będzie chciał zostać tej samej (tu cytuje) "gender identity" to podadzą mu hormon wprowadzający go w fazę dorastania (czyli "puberty"). Jeśli będzie chciał "zmienić swoją płeć (przepraszam moderatorzy) XD" to podadzą mu hormony adekwatne do wybranej płci, bo przecież jest ich ponad 50.

mrPine

2018-06-15, 10:08
@abraxus
dobra juz sie tak nie podniecaj

Wiewór

2018-06-15, 10:28
ePeeL napisał/a:



Twoje tłumaczenie leży i robi pod siebie.

W skrócie:
Jamesa ZAPROWADZILI do kliniki poj***ni rodzice, żeby wszczepić mu hormony blokujące (tu cytuje) "PUBERTY", czyli ten okres kiedy zaczynają Ci rosnąć włosy na jajach, brodzie i generalnie wszędzie i przechodzisz mutacje głosu do momentu bycia (tu cytuje) "young teen". James płacze bo boi się igieł, a te są konieczne do pobrania jego krwi, a poj***na Pani dr w ten sposób (czyli morfologicznie) chce sprawdzić czy James wchodzi w w.w. fazę dorastania. Po co? A po to, żeby ich synuś zdecydował czy dalej chce być chłopcem czy może zmieni zdanie i będzie chciał być dziewczynką. Jeśli dalej będzie będzie chciał zostać tej samej (tu cytuje) "gender identity" to podadzą mu hormon wprowadzający go w fazę dorastania (czyli "puberty"). Jeśli będzie chciał "zmienić swoją płeć (przepraszam moderatorzy) XD" to podadzą mu hormony adekwatne do wybranej płci, bo przecież jest ich ponad 50.


Nie chciało mi się tyle pisać jak cyganowi iść do roboty. Wiedziałem, że ktoś będzie chciał się popisać znajomością angielskiego i mnie wyręczy. Dzięki :ok:

nowynick napisał/a:

Także tego nie wyzywajcie zjebów od lewaków, bo dzięki lewakom nie wsiadam po Waszych karkach na konia (albo Wy po moim).


Ament.

traf

2018-06-15, 10:41
Myśłałem że może chce się zamienić w koalę a tu że będzie kolejną podróbą kobiety.Takich już jest masa,nic nowego :)

Indyferentny

2018-06-16, 10:24
nowynick napisał/a:


A tak serio to nr 1 -szkoda dzieciaka, nr 2 - pasem by dostał po dupie to może by przeszło, nr 3 - gówniarz szukający atencji, typowy przyszły "lewak*" który będzie darł japę na wszystko i o wszystko, terapia pasem też mogła by pomóc...



Też kiedyś myślałem, że pas w odpowiednim momencie by ich wyprostował ale... po dłuższym namyśle wydaję mnie się, że gdyby zjechali z takimi na harem w jakimś ostrym pierdlu np. w ameryce południowej to terapia dałaby znacznie lepsze efekty. Albo bolcowanie i bestialstwo zmusi osobnika do kontemplacji nad swoim istnieniem albo mu się spodoba i wtedy nie ma potrzeby go ratować, bo wiadomo że pojeb. Co by nie było jak ktoś lubi 69 z kolegą w zaciszu swojego domostwa to lata mnie to koło ch*ja. Jak ktoś szerzy sp***olenie i wmawia mi, że jest normalny to proponuję albo w/w terapię albo bezstresowe rozwiązanie pod hasłem "9mm".

banerr

2018-06-16, 22:03
To źli ludzie są.

emperorzbigniew

2018-06-17, 13:15
Takie poświęcenie (w szukaniu poj***nych newsów) to ja rozumiem. Browar!