18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień Niepodległości

djted • 2018-11-11, 04:38


Po takim czymś czuję dumę. Ponad wszelkimi podziałami

Byku35

2018-11-11, 11:58
k***a patrzę w tv a tam rudy stoi z Kaczyński

makabrax

2018-11-11, 12:04
bardzo dobrze, że wybrali Mela Gibsona do tego filmiku, idealnie się wpasowuje, pluje na żydów, bije żonę po pijaku, akurat wypisz wymaluj obraz polaka 10/10

Hrabia Drapula

2018-11-11, 14:02
MariolaBezPindola napisał/a:

Polska nie jest niepodlegla Polaczki !!!


napisał bym ci coś ale znowu dostanę bana na miesiąc
"polaczki" do Polaków zwracało się gestapo i inni pok***ieńcy niemieccy, a ch*j, wypie**alaj ch*ju na ropę jak ci się nie podoba, nie używaj nawet tego języka bolszewicka gnido, powinni cię usunąć razem z tym pałacem kultury, chociaż on nie jest niczemu winien i powinien zostać, nikt nie zmieni rzeczywistości

Mors_Nigra

2018-11-11, 16:00
AyCaramba napisał/a:

Zaraz wstaną ruskie, ukraińskie, żydowskie, lewackie, czy inne lgbthwdp Psy i będą szczekać jaki to nasz kraj zły.

Piękny przykład ANTYpolskiego PSEUDOpatrioty (patridioty jeżeli ktoś woli) dzielącego Polaków na "Polaków" i "ruskich, ukrów, żydków, lewaków i "pedałów" jeżeli tylko mają jakieś "ale" do powiedzenia. No to klasycznie: Polak Polakowi, Polakiem. Jeszcze się święto dobrze nie zaczęło a ty już jątrzysz, już szukasz rozróby, już dzielisz na dobrych i złych. Chcesz szukać wroga narodu, spójrz w lustro!

Hrabia Drapula napisał/a:


napisał bym ci coś ale znowu dostanę bana na miesiąc
"polaczki" do Polaków zwracało się gestapo i inni pok***ieńcy niemieccy, a ch*j, wypie**alaj ch*ju na ropę jak ci się nie podoba, nie używaj nawet tego języka bolszewicka gnido, powinni cię usunąć razem z tym pałacem kultury, chociaż on nie jest niczemu winien i powinien zostać, nikt nie zmieni rzeczywistości

Pięknie wyciągnęła polaczka z polaczka. Jak mogę świętować 100 lecie jak dookoła pełno takich pseudopatriotów (patridiotów) czekających tylko na to by ktoś ich sprowokował, by mogli w końcu powylewać swoje żale i zatruć całą atmosferę? Dawaj! Mnie też zwyzywaj! Bij Polaka patridioto! To twój patridiotyczny obowiązek przecie!!!

Hrabia Drapula

2018-11-11, 17:12
UP rozumiem że ty lubisz jak do ciebie mówi ktoś z pogardą polaczek, jesteś dymny z tego, nikogo nie chcę bić i wyzywać, przekaz jest prosty, źle ci w tym kraju wyprowadź się,staraj się zmienić, a nie ubliżać milionom obywateli ale cóż, masz mózgu tyle co twój awatar

somet

2018-11-11, 19:02
Ja pie**ole ile trolli, strasznie dupa was musi piec.

Cz...........as

2018-11-11, 20:17
Mors_Nigra napisał/a:

Piękny przykład ANTYpolskiego PSEUDOpatrioty (patridioty jeżeli ktoś woli) dzielącego Polaków na "Polaków" i "ruskich, ukrów, żydków, lewaków i "pedałów" jeżeli tylko mają jakieś "ale" do powiedzenia.



No nie koniecznie. Jak ktoś ma coś konstruktywnego do powiedzenia, potrafi jakoś kulturalnie napisać swoje zdanie albo w jakikolwiek sposób uargumentować to warto go wysłuchać/przeczytać. I nie dzielę Polaków na "Polaków" i "ruskich, ukrów, żydków, lewaków i "pedałów". Raczej dzielę ludzi w internecie na normalnych i nie do końca normalnych. Przejrzyj tematy które w jakikolwiek sposób traktują o Polsce to znajdziesz paru "ruskich, ukrów, żydków, lewaków i "pedałów" co potrafią tylko wrzucić zdjęcie typu flaga w klopie albo napisać pół zdania w stylu "j***ć polaków"

Seksiaczek

2018-11-12, 02:26
No zajebista to niepodległość.Państwem rządzą 'elity' który nawet nie zdają sobie sprawę w jakiej grze uczestniczą,a Polska to europejski głupek,który ma tylko kupować obce nośniki energii.