18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MinisterR

2017-05-15, 13:58
dobra zamilczcie już polaczki
każdy mądrzejszy od drugiego

kalindor12

2017-05-15, 14:47
Idzie się zaj***ć jak całe życia na gryfie olimpijski z szerokim stojakiem. Tak samo miałem u kumpla na amatorskiej siłce, na (nie)szczęście nie dostałem :D

Magik2501

2017-05-15, 19:41
Jonxx napisał/a:

@Karenz88 Starczy przytrzymywać sztangę drugą ręką. Czy to już dla ciebie zbyt trudne?



A gówno tam. I co, talerze na ziemie położysz?
Ściągasz talerz, odkładasz na miejsce i ściągasz inne, z drugiej strony.
Na siłowni to jest tak wyważone, że na lajcie może z jednej strony być 30 kg więcej (przy czym nie musi być jakaś odpowiednia waga na całości założona, z jednej może być 30, z drugiej zero) i sztanga ci się nie przechyli.
Widać normalny gość, tylko poszedł na jakieś prowizoryczne ch*jstwo.

Belotto

2017-05-15, 23:26
Też bym się nie spodziewał, zawsze na siłce tak się ciężary ściąga, a już na pewno takie relatywnie niewielkie. Tu chyba jednak za wąsko ten stojak postawiły osły.

Kaledon150

2017-05-15, 23:42
Karenz88 napisał/a:

sp***oliny życiowe co nigdy na siłowni nie były , tak się dzieje kiedy podpory są za wąskie
ktoś położył zła sztangę , jak k***a miał to zdjąć dwa na raz ?



k***a, słowo daję, zalogowałem się po latach tylko po to, żeby zakonczyć tą paradę głupoty. Dźwignia, panowie, dźwignia. Przesuwasz sztangę wzdłuż podpór tak, żeby ciężar z jednej strony był przy samej podporze. Skutek jest następujący - sztanga pozostaje w spoczynku zarówno przed, jak i po zdjęciu przeciwległego ciężaru.

Asteroth

2017-05-16, 01:37
Jonxx napisał/a:

@Karenz88 Starczy przytrzymywać sztangę drugą ręką. Czy to już dla ciebie zbyt trudne?



Reka to sobie morzesz najwyzej fujare potrzymac zeby na buty nie nalac oddajac mocz na lonie natury. Zalozmy, ze przytrzymasz stange druga reka. I bedziesz tak sterczec do usranej smierci? Bo drugiej strony nie oproznisz stojac i trzymajac.

Takie lawki zwykle maja zaczepy ktore blokujesz zeby Ci sztanga nie poleciala.

miskolabor

2017-05-16, 09:29
Nie wiem jak tam inni ale ja, jak zdejmuję żelazo z jednej strony to przesuwam środek ciężkości w stronę odciążaną, pociągam gryf do siebie i tyle.

Kretu95

2017-05-16, 19:06
Powiem tak, ch*jowy gryf...

hutsch

2017-05-17, 00:39
@Karenz88

Właśnie się sam zaorałeś, mógł np przesynącciężarek który zostaje na gryfie maxymalnie do podpory i przy takich obciążeniach jak na filmie praktycznie albo wogóle by się nie podniosł gryf albo lekko wystarczyło drugą ręką przytrzymać.

także ten.. pamiętaj o dniu mózgu :D

@Asteroth kolejny :facepalm: :D

rafal.szejny

2017-05-21, 17:46
Dziwne. Sa silce jak sciagam to po drugiej stronie moze 20 kg wisiec i jak zdejmuje czy zakladam to sie nie wypie**ala tak