18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień kobiet w pracy

enku • 2020-03-08, 15:34
Przychodzi pracownik do szefa w dzień kobiet i mówi:
- Szefie, wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet.
- Ale ja nie jestem kobietą - odpowiedział szef.
- Nie jest szef kobietą ale za to straszną k***ą.

Juzwa

2020-03-08, 15:54
BYŁY pracownik.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-08, 16:19
Może ostatnie zdanie było "a teraz to mi to lotto"?

wilkoala

2020-03-08, 16:47
Juzwa napisał/a:

BYŁY pracownik.



To czy BYŁY zależy od tego JAKI.
Pracowitym, rzetelnym i sumiennym pracownikom wybacza się okazjonalne chamstwo.

mygyry

2020-03-08, 17:01
Czym się różni szef od wibratora?
Wibrator nigdy nie będzie prawdziwym ch*jem

Ho...........er

2020-03-08, 18:41
Jakby kobiety zasługiwały na własne święto ze względu na to że mają cipę , i cycki niektóre

Juzwa

2020-03-08, 18:55
Hogger napisał/a:

Jakby kobiety zasługiwały na własne święto ze względu na to że mają cipę , i cycki niektóre



Może nie wiesz co to za święto i z jakiej okazji zostało ustanowione. Obchodzone jest chyba prawie na całym świecie. Poszukaj informacji w sieci na ten temat. Ja nie mam ochoty kolejnemu cieciowi szukać i dawać na tacy.

Ho...........er

2020-03-09, 00:30
Juzwa napisał/a:

Może nie wiesz co to za święto i z jakiej okazji zostało ustanowione. Obchodzone jest chyba prawie na całym świecie. Poszukaj informacji w sieci na ten temat. Ja nie mam ochoty kolejnemu cieciowi szukać i dawać na tacy.



no przez komuchów by uczcić tak wspaniałe dni jak Dzień Czynu Partyjnego, Dzień Hutnika, Dzień Drukarza, Dzień Pracownika Przemysłu Spożywczego i Dzień Kobiet

Juzwa

2020-03-09, 07:46
Hogger napisał/a:

no przez komuchów by uczcić tak wspaniałe dni jak Dzień Czynu Partyjnego, Dzień Hutnika, Dzień Drukarza, Dzień Pracownika Przemysłu Spożywczego i Dzień Kobiet



Niestety, znowu nie masz racji chłopczyku. Poszukaj sobie w sieci co to były Matronalia. Poza tym zapytaj mamusi , o ile nie masz dwóch tatusiów.

Ho...........er

2020-03-09, 09:02
Juzwa napisał/a:

Poszukaj sobie w sieci co to były Matronalia.


co ma k***a wspólnego święta z starożytnego Rzymu z naszą współczesnością ? równie dobrze moglibyśmy mieć święto turbosłowian zanoszenia chleba bałwanom z lasu

Juzwa

2020-03-09, 09:22
Hogger napisał/a:

co ma k***a wspólnego święta z starożytnego Rzymu z naszą współczesnością ? równie dobrze moglibyśmy mieć święto turbosłowian zanoszenia chleba bałwanom z lasu



A co to są k***a turbosłowianie? Któryś z tatusiów ci to powiedział?

Ho...........er

2020-03-09, 11:33
Juzwa napisał/a:

A co to są k***a turbosłowianie? Któryś z tatusiów ci to powiedział?


To była anegdota do twojej wypowiedzi gdy zapytałem co ma wspólnego starożytne święta Rzymu i obrzędy Słowian
ale widzę że nie dostrzegasz różnicy i jedyne co potrafisz odpisać to typowy komentarz seby spod bloku
wk***ia mnie hipokryzja dzień kobiet ok ale dnia mężczyzn nie bo patriarchat " W Polsce nie istnieje tradycja obchodzenia tego święta " - cytat z wikipedi .

Juzwa

2020-03-09, 13:52
Hogger napisał/a:

To była anegdota do twojej wypowiedzi gdy zapytałem co ma wspólnego starożytne święta Rzymu i obrzędy Słowian
ale widzę że nie dostrzegasz różnicy i jedyne co potrafisz odpisać to typowy komentarz seby spod bloku
wk***ia mnie hipokryzja dzień kobiet ok ale dnia mężczyzn nie bo patriarchat " W Polsce nie istnieje tradycja obchodzenia tego święta " - cytat z wikipedi .


Ty chyba nie wiesz co to jest anegdota.
10 dnia marca. Nieformalny ale za to znany większości inteligentnych ludzi dzień mężczyzn. Jak dalej zazdrościsz kobietom ich dnia, urżnij sobie pałę i dopraw cycki. Wiaderko hormonów i już będziesz obchodził swój dzień 8 marca. Co ty k***a pedał jesteś, że nienawidzisz kobiet?

A kobiety zasługują na ten dzień swojego święta.