18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień dziecka 2021

C0C0JUMBO • 2021-06-01, 23:00
Ja to tutaj tylko zostawię. Zweryfikowane- to nie fejk.


pazuzu

2021-06-02, 10:06
Jaka gównoburza... po pierwsze "dowcpiy" całkiem zacne i śmieszne po drugie Urban ma mega poczucie humoru i bardzo sadystyczne wiec genialnie się wpisuje do naszego portalu, nawet kiedyś ktoś tu napisał ze urban powinien być patronem sadistica.

ProVVe

2021-06-02, 10:09
Jebie KK i tych zakłamanych sk***ysynow na czele z tym frankiem, ale jak łatwo wojownicy atakuja klechę to jest zabawne. Gdzie są Ci sami wojownicy kiedy kozojebca bierze slub z 8 letnim dzieckiem? Dalej ja idę wyciągać czarnych z dziur, a reszta śmiało muslimow z ich gett :-D . Tylko nie mówcie mi, ze nagle wam zapal opadl i ta pedofilią to w sumie nie taka straszna sprawa tylko o parafie wam chodzi :-D . Jebac urbana w ten jego pusty komuszy łeb. Dzieci nie pamiętają, ale właśnie przez takich sk***ysynow mój ojciec np byl w więzieniu... Za "działanie przeciwko państwu". Nikt ich nie powywieszał i nie rozliczyl... przemalowali się jak ten kmiot i zyje opasłe bydle

Cz...........as

2021-06-02, 10:30
ProVVe napisał/a:

Gdzie są Ci sami wojownicy kiedy kozojebca bierze slub z 8 letnim dzieckiem



W moim mieście nie słyszałem aby jakiś muslim wziął ślub z nieletnią. Do tego jeszcze żaden muslim w mojej okolicy nie próbuje wmawiac ludziom co jest dobre a co złe i jak mają żyć.

Za to w moim mieście niedawno powychodziły kwiatki z pewnym znanym księdzem. Do tego jeszcze 20 lat temu był przypadek że prokuratora się wzięła za sprawę ale po jakimś czasie ją umorzono.

Tak że, piwo za "żarcik" o klechach w dzieciach. Ale do do Urbana to masz rację, j***ć go.

hardowski

2021-06-02, 10:48
Małpkiskaczą napisał/a:

czekam, aż się zlecą prawakoidy sepleniące, że u was murzynów biją



To teraz rozjebię ci system, jestem prawakiem, jestem za aborcją i do tego jestem antyklerykałem... :kawa:

Cz...........as

2021-06-02, 13:37
hardowski napisał/a:

jestem prawakiem, jestem za aborcją i do tego jestem antyklerykałem



Niektórzy mają małe móżdżki i potrafią dzielić ludzi tylko na tych lewych i prawych ;-)

Ty lew... Ty praw.... znaczy się Ty h*ju Ty :mrgreen:

voyagerkg1

2021-06-02, 16:02
Jak co .Wycieczkę do Czech



Maggocik

2021-06-02, 17:43
Uwielbiam. Śmieszne jest.

notak

2021-06-02, 19:03
pazuzu napisał/a:

Jaka gównoburza... po pierwsze "dowcpiy" całkiem zacne i śmieszne po drugie Urban ma mega poczucie humoru i bardzo sadystyczne wiec genialnie się wpisuje do naszego portalu, nawet kiedyś ktoś tu napisał ze urban powinien być patronem sadistica.



poniekąd, dobrze robi bo ociepla przez to swój wizerunek,,
żydzi tak mają, za i przeciw,
psychologicznie dobra manipulacja, zwłaszcza gdy ktoś inteligentniejszy,
a i taka ciekawostka którą wyczytałem kiedyś, elita niemców, faszystw,nazistów, zwał jak zwał te ch*je które zabijały Polaków, miała ponadprzeciętny iloraz

mit2

2021-06-03, 15:08
Mam wielką nadzieję, że ta pie**olona uszata czerwona świnia zdechnie w męczarniach. Oby tygodniami wysrywał swoje flaki w agonii.

to...........10

2021-08-01, 15:51
notak napisał/a:

ktoś go nazwał kiedyś ,,Goebbelsem stanu wojennego,,
ciekawe dzieci czy wiecie dlaczego



Bo robił propagandę prawie jak k***izja teraz :D

notak napisał/a:

ktoś go nazwał kiedyś ,,Goebbelsem stanu wojennego,,
ciekawe dzieci czy wiecie dlaczego



Oj pamiętam, pamiętam. Robił propagandę prawie tak kłamliwą i nachalną jak TV PiS obecnie.