18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień dobry...

~DMT • 2018-03-05, 15:27
Proszę sobie nie przeszkadzać, ja tylko coś zabiorę...


Dzisiaj

2018-03-05, 15:49
idiotki NIGDY sie nie naucza - torebka z kasą na siedzeniu pasazera... w cieply dzien jeszcze koniecznie okno trzeba otworzyc by zlodziejowi bylo latwiej :)

~Velture

2018-03-05, 16:17
Dzisiaj napisał/a:

idiotki NIGDY sie nie naucza - torebka z kasą na siedzeniu pasazera... w cieply dzien jeszcze koniecznie okno trzeba otworzyc by zlodziejowi bylo latwiej :)


Niestety tak jest. Była dupa mojego ojca też tak dała się skroić bo w lato otwarte okna w korku i torebeczka na foteliku a potem k***a "szok i niedowierzanie". Jeśli to kogoś interesuje to kradzież miała miejsce w Łodzi. 8-)

Powiem wam, że są też poj***ni ludzie co podjeżdżają gdzieś "na sekundkę" i zostawiają odpalony samochód a czasem popie**oleni do kwadratu co nie dość, że odpalone auto to jeszcze w środku dzieci w fotelikach... To dopiero szczyt niedoj***nia.

krzyks

2018-03-05, 16:58
Velture napisał/a:


Niestety tak jest. Była dupa mojego ojca też tak dała się skroić bo w lato otwarte okna w korku i torebeczka na foteliku a potem k***a "szok i niedowierzanie". Jeśli to kogoś interesuje to kradzież miała miejsce w Łodzi. 8-)



Wy to chyba macie w genach dobierać sobie takie dupy :wyj***ne:


poligon6

2018-03-06, 15:32
@2xUp

Co zrobić płeć piekna nie jest zbytnio obdarzona rozumem. Moja przez kilka lat twierdziła że nie ma takiego państwa jak Burkina Faso i jak moge ludziom takie głupoty opowiadać, i że tylko się osmieszam. Myslała ze jaja sobie robię, a był juz wtedy internet i wystarczyło kliknąć. Potem to samo było z Wybrzezem Kosci Słoniowej.

Studentki historii mysłaly ze Czapka Monomacha to jakis przedmiot z gry RPG, także w dobie internetu.

O sprawach manualnych nie wspomne bo tu książkę mozna napisać

BelzeCruel2100

2018-03-06, 16:24
O widzę że Franklin dorabia po godzinach

Milli

2018-03-06, 19:51
@ Wyżej. Uśmiałam się Przy waszych komentarzach. Przyznaję -śmiech taki ciut przez łzy, bo wiem do czego kobiety są zdolne. Pozdrawia motocyklistka- po tutejszemu motop*zda do kwadratu 8-) :lol:

-_..........._-

2018-03-07, 02:50
Velture stawia Faxe? Dobrze słyszałem?