18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień dobry, przyszedłem złożyć zeznania...

~DMT • 2017-12-26, 21:23
Proszę usiąść i się rozgościć... ;-)


banerr

2017-12-26, 21:28
A to kłamliwy sk***iel, pies od razu się poznał.

gustav665

2017-12-26, 21:29
zajebisty materiał, świąteczne piwko leci

nelbox

2017-12-26, 21:39
@up to tylko pokaz umiejętności psa, ale po komentarzach jeszcze wyżej widać, że niektórzy mają IQ na poziomie tego psa.

saves

2017-12-26, 21:41
"Każdemu kto podniesie rękę na władzę, władza tę rękę odrąbie" jak mawiał Cyrankiewicz. Szkoda że pies jej nie urwał tej zdradzieckiej mendzie.

up
Tak, oczywiście, ustawione... Gostek sobie wchodzi w kurteczce bez zabezpieczeń, żeby psa przetestować. Jesteście nawet głupsi od tego psa.





mygyry

2017-12-26, 21:47
@up Sorry ale gdyby to nie było by ustawione to policjant zajmował by się wpuszczeniem gościowi wpie**olu a nie odciąganiem psa...

nwonigers

2017-12-26, 21:47
up dokladnie. ustawione jak wybory w rosji. a dlaczego? otoz dlatego ze widzialem juz wiele razy jak brudasy wyciagaja bron i nigdy nie czekaja. Po prtostu wyciagaja i strzelaja a ten wyciagnal niby mial strzelic i co? ch*jsko. jak dla mnie bylo to jakies osteteczne szkolenie psa;d. juz bez tego ochraniacza grubego. musial miec cos pod rekawem zeby nie bolalo. ale no mogl go zabic a sie zawachal.

saves

2017-12-26, 21:59
up
Bandyta broni już nie miał, więc gdyby psa nie odciągnął ten by go szarpał, aż by go zabił. Policjant był już bezpieczny, bandyta rozbrojony i w dodatku pod czujnym okiem wk***ionego psa. Psy są szkolone do różnych zadań. Tropiące, szukające narkotyków czy obronne. Jako dzieciak przez zupełny przypadek na własnej skórze odczułem działanie psa obronnego. Dziś dziękuję Bogu, że był perfekcyjnie wyszkolony, bo trzymał kły na moim gardle, a ja miałem 11 lat.

mygyry

2017-12-26, 22:04
saves napisał/a:

Broni już nie miał, więc gdyby psa nie odciągnął ten by go szarpał, aż by go zabił. Policjant był już bezpieczny, bandyta rozbrojony i w dodatku pod czujnym okiem wk***ionego psa.


A co on miał napis na plecach "MAM TYLKO PISTOLET" ?! Przychodzi facet cię zabić, fartem udaję ci się odebrać mu broń a ty nawet nie podejrzewasz, że ma drugą broń, nóż czy nawet granat? Chyba nawet ten poprawnie popie**olony zachód bardziej by się przejmował swoim życiem niż tym, że zabójce pies pogryzie :roll:

Bizior4

2017-12-26, 22:07
Nagrywane z monitora albo ktoś stal sobie i nagrywał

St...........on

2017-12-26, 23:10
k***a... brak mi słów.... banda debili i spekulantów... weź k***a jeden z drugim w końcu wyjdź z domu, bo od tego kompa juz kompletnie wam się w łebkach popie**oliło... Nie długo stara zmieni fryza, to będziecie drzeć parcha: "Fake!!! wypie**alaj oszustko".

greony12

2017-12-27, 02:38
poprawił mu tylko rękaw

HiSpect

2017-12-27, 04:41
Przyjrzyjcie się uważnie kmioty, ciaparuch ma piankę na ręce.

felga413

2017-12-27, 09:21
piwko dla piska :D