18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzielnica cudów gdzieś na drugiej półkuli...

Halman • 2020-06-24, 13:46

cieszę sie ze mieszkam od kilku lat pod małym miasteczkiem, prawie na wsi... czasami pies dupą szczeknie :krol:

janlew

2020-06-24, 14:49
I kara śmierci x 2

Zniwiarz

2020-06-24, 15:35
O k***a 2 morsy wyszły na powierzchnię i jaki tam syf panuje i jeszcze Ci kibice coś pięknego , jakbym ksw oglądał tylko 3 świata :mrgreen:

paero123

2020-06-24, 15:55
Te walki o faceta stają się coraz bardziej groteskowe

Nikt_nie

2020-06-25, 00:52
Fajnie że mieszkasz pod małym miasteczkiem :/

Ty masz jakąś dysfunkcję co nie ?

Już któryś raz widzę jak piszesz z błędami stylistyczno-jezykowymi, ortografia zawsze wzorowa ale składnia do bani :/

Albo jesteś poprostu czarny xD

Żarty żartami, ale proszę napisz szczerze :)

piotrek745

2020-06-25, 00:56
Co za poj***na akcja

URAGE

2020-06-25, 02:21
Wszystko fajnie, ale kamerujący debil. 4 sekund nie wytrzymał w jednym miejscu, tylko lata jakby wysrał kręgosłup. Ciężko nawet było dostrzec, że obie mają nóż w ręce, a nie tylko hipopotam w białym prześcieradle. W każdym razie szacun do różowej, że tyle przyjęła i nadal szła na noże byle drugiej doj***ć. No, ale pewnie adrenalina tak skoczyła, że nieśmiertelność na 5 minut, a potem zgon. Krwi jej uszło lekko koło litra.

Halman

2020-06-25, 06:42
Nikt_nie napisał/a:

Fajnie że mieszkasz pod małym miasteczkiem :/
Ty masz jakąś dysfunkcję co nie ?
Już któryś raz widzę jak piszesz z błędami stylistyczno-jezykowymi, ortografia zawsze wzorowa ale składnia do bani :/
Albo jesteś poprostu czarny xD
Żarty żartami, ale proszę napisz szczerze


A co książkę piszesz?
proszę bardzo mam 28 lat 177 cm, 80 kg, szatyn. Jestem po rozwodzie, bez dzieci. za to z samochodem. Prowadzę usługi foto-video, Mieszkałem do 20 roku życia w Sosnowcu aktualnie mieszkam jak pisałem, w niewielkiej miejscowość na K. tak miedzy Krakowem a Ślaskiem ale tak znacznie bliżej Krakowa. Mieszkam sam w domku jednorodzonym ale nie szukam związku wystarczają mi cotygodniowe spotkania w weekendy z nowo poznaną przyjaciółką. I jestem chyba jedyną osobą znająca realnie Bongmana jeszcze z sosnowca ale ch*j mu w dupę i krzyż na drogę gdziekolwiek teraz jest.

A moja składnia niech cię nie interesuje bo kociej mordy dostaniesz - mniej wiesz dłużej żyjesz.

Nikt_nie

2020-06-25, 19:48
Halman napisał/a:

A co książkę piszesz?
proszę bardzo mam 28 lat 177 cm, 80 kg, szatyn. Jestem po rozwodzie, bez dzieci. za to z samochodem. Prowadzę usługi foto-video, Mieszkałem do 20 roku życia w Sosnowcu aktualnie mieszkam jak pisałem, w niewielkiej miejscowość na K. tak miedzy Krakowem a Ślaskiem ale tak znacznie bliżej Krakowa. Mieszkam sam w domku jednorodzonym ale nie szukam związku wystarczają mi cotygodniowe spotkania w weekendy z nowo poznaną przyjaciółką. I jestem chyba jedyną osobą znająca realnie Bongmana jeszcze z sosnowca ale ch*j mu w dupę i krzyż na drogę gdziekolwiek teraz jest.
A moja składnia niech cię nie interesuje bo kociej mordy dostaniesz - mniej wiesz dłużej żyjesz.



Nie bądź taki spięty :P

Mieszkaj sobie w domku jednorodzonym :)

Nie chciałem Cię urazić chłopie.