18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dziękuję!

tetrusmorderca • 2021-02-11, 17:11
Drodzy Sadole!
Serdecznie wam dziękuję w imieniu moim i mojej rodziny :mrgreen: . To niesamowite, że na zmianę mojego życia wystarczyło wam niecałe 30 godzin :ok: . Nie spodziewałem się takiego odzewu. Dzięki wam jeszcze w tym roku będę mógł zaj***ć kloca prosto do własmego kibla, po prawie 8 letniej przerwie. :D
:kloc:
Chciałbym podziękować każdemu z osobna, ale to niemożliwe.

Husarz12 napisał/a:

Serio nie spodziewałem się, że tak wielu dobrych ludzi na tym zwyrodnionym czarnym portalu.
Najwyraźniej można być i dobrym i poj***nym
Brawo Panowie i Panie!



Odnośnie tematu Tetraplegia - paraliż czterokończynowy / materiał własny
https://www.sadistic.pl/tetraplegia-paraliz-czterokonczynowy-material-wlasny-vt534104.htm

PS. Mam nadzieję że po przeczytaniu tego tematu chociaż jedna osoba uniknie mojego losu, a wiele innych zacznie doceniać to co ma, aby czerpać z życia jak najwięcej radości :mrgreen: .

Recydywista

2021-02-11, 17:16
nie bede zyczyl Ci zdrowia bo moglo by to miec odwrotny wydzwiek do zamierzonego... ale Trzymaj sie Chlopie !! Badz dobrej mysli !

Halman

2021-02-11, 17:17
Recydywista napisał/a:

nie bede zyczyl Ci zdrowia bo moglo by to miec odwrotny wydzwiek do zamierzonego...



ja tak mam; jak komuś życzę śmierci to on żyje i żyje....

Payan

2021-02-11, 17:18
Może jeszcze poczujesz smak browara w swoim życiu :D Trzymaj się chłopie.

seeed71

2021-02-11, 17:19
Tylko tego nie schrzań! Dostałeś druga szansę farciarzu! Pamiętaj żeby więcej nie zbliżać się do
żadnej wody! !!

dżonyłojlker

2021-02-11, 17:35
seeed71 napisał/a:

Tylko tego nie schrzań! Dostałeś druga szansę farciarzu! Pamiętaj żeby więcej nie zbliżać się do
żadnej wody! !!



I to jest właśnie taki komentarz, po przeczytaniu którego zastanawiam się czy napisał to dobry żartowniś, czy skończony niedojeb. Zakładam, że to pierwsze, łap piwko.

jamber

2021-02-11, 17:41
Gościu masz szczęście możesz zesrać się pod siebie i nikt nie będzie miał o to pretensji

bakus1233

2021-02-11, 17:55
Mam nadzieję, że jakaś sadolka Ci pomoże ;) trzymaj się :D

ProVVe

2021-02-11, 18:20
W dupie mam podziękowania... Wrzuc zdjęcie kibla i będziemy kwita :-) (nie koniecznie z klocem), a za resztę juz zamow sobie ta dz**ke nawet z roksy i wyliż jej... Czego się boisz w obecnym stanie nic tylko wóda, dz**ki i laser

HejterSadola

2021-02-11, 18:21
ProVVe napisał/a:

W dupie mam podziękowania... Wrzuc zdjęcie kibla i będziemy kwita (nie koniecznie z klocem), a za resztę juz zamow sobie ta dz**ke nawet z roksy i wyliż jej... Czego się boisz w obecnym stanie nic tylko wóda, dz**ki i laser



I sroga kokainka :D

jimiq

2021-02-11, 18:31
Myślę że na te podziękowania od są dołów koledze się łezka w oku zakreci. :-P

ra0mir

2021-02-11, 18:36
A k***a zdychaj tam!!! ;)

Zdrówka oczywiście :)

ad3k77

2021-02-11, 18:42
seeed71 napisał/a:

Tylko tego nie schrzań! Dostałeś druga szansę farciarzu! Pamiętaj żeby więcej nie zbliżać się do
żadnej wody! !!



Tej w sraczu też! ;) Trzymaj się! Jak widzisz można być i dobrym, i poj***nym jednocześnie!

Gregigregi

2021-02-11, 18:48
Teraz jeszcze jakas sadolka lub sadol mogla/mogl by dac cyce wylizac :-D

RYHOO

2021-02-11, 18:55
To jak już masz kibel zagadaj z pigułą, że za dopłatą niech da do lizania cipule - złożymy się jeszcze na kamerę i bedzie materiał . j***na symbioza rozszerzona

Napisz w prywatnej adres jeżeli chcesz to wbije kiedyś z alko i nabitą strzelbą - obiecuje.