18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dziękuję!

tetrusmorderca • 2021-02-11, 17:11
Drodzy Sadole!
Serdecznie wam dziękuję w imieniu moim i mojej rodziny :mrgreen: . To niesamowite, że na zmianę mojego życia wystarczyło wam niecałe 30 godzin :ok: . Nie spodziewałem się takiego odzewu. Dzięki wam jeszcze w tym roku będę mógł zaj***ć kloca prosto do własmego kibla, po prawie 8 letniej przerwie. :D
:kloc:
Chciałbym podziękować każdemu z osobna, ale to niemożliwe.

Husarz12 napisał/a:

Serio nie spodziewałem się, że tak wielu dobrych ludzi na tym zwyrodnionym czarnym portalu.
Najwyraźniej można być i dobrym i poj***nym
Brawo Panowie i Panie!



Odnośnie tematu Tetraplegia - paraliż czterokończynowy / materiał własny
https://www.sadistic.pl/tetraplegia-paraliz-czterokonczynowy-material-wlasny-vt534104.htm

PS. Mam nadzieję że po przeczytaniu tego tematu chociaż jedna osoba uniknie mojego losu, a wiele innych zacznie doceniać to co ma, aby czerpać z życia jak najwięcej radości :mrgreen: .

AliceMadness

2021-02-12, 01:29
DariuszKalafior napisał/a:

Myslałem ze sadistic to portal samych stulejarzy ......... i dalej tak mysle ale gratuluje panowie za dobra akcje

A czemu tylko ‚panowie’?

Cycu320

2021-02-12, 01:50
Może pytanie nie ma miejscu ale h*j... gadaj czy bedziesz r*chał... jak tak to było warto :-D :-D

notak

2021-02-12, 06:13
na kasę odemnie musisz poczekać jeszcze, ale jak już masz na łazienkę, może zbierzesz na podjazd, to moją przeznacz na lizanie cyców

maki1981

2021-02-12, 07:47
Ja przelałem na flaszkę dla płytkarza, którą ma wypić przed robotą, bo jestem prawdziwym Polakiem i nie życzę sobie, żebyś miał lepiej odpicowany kibel niż ja. :-P

tetrusmorderca

2021-02-12, 09:59
kupaDelfina napisał/a:

Sprawdź komentarze pod postami na FB, które publikuje Sadistic. Jak był temat o Tobie ktoś w komentarzach proponował Ci pracę.


Po napisaniu tematu już kilka osób zaproponowało mi pracę. Rozmawiam z nimi, ale zmiana pracy to nie jest łatwa decyzja. Tym bardziej, że tutaj mam bardzo dogodne, elastyczne warunki jeśli chodzi o godziny pracy. Ale to jest grubszy, zawiły temat, za dużo pisania.
Bloblas napisał/a:

Ja mam pytanko techniczne. Jak lub kto pisze twoje posty?


Przez kilka lat pisałem na klawiaturze ekranowej. Teraz piszę mówiąc do notatnika, który zapisuje moje słowa. Potem muszę tylko poprawić tekst pod względem interpunkcji.
Cycu320 napisał/a:

Może pytanie nie ma miejscu ale h*j... gadaj czy bedziesz r*chał... jak tak to było warto


Dla mnie nie ma pytań i nie na miejscu.
Nie wykluczam, że niewielką kwotę wydam na rokse (jeden a może dwa wypady wypady), ponieważ bardzo dużo wpłacających pisało wprost, że mam to wydać na roksę. I obiecuję że zdam relacje :D :cycuszki:
notak napisał/a:

moją przeznacz na lizanie cyców


maki1981 napisał/a:

Ja przelałem na flaszkę dla płytkarza, którą ma wypić przed robotą, bo jestem prawdziwym Polakiem i nie życzę sobie, żebyś miał lepiej odpicowany kibel niż ja.


:mrgreen:

tomus79

2021-02-12, 14:00
Masz stowke ode mnie
Mam nadzieje ze zar*chasz :blowjob: :cycuszki:

pawel8814

2021-02-12, 15:00
Nie ma za co....niech Ci sranie lekkim będzie;)

sliwa0506

2021-02-12, 20:48
@tetrusmorderca podaj prosze konto paypal.

kosmerf

2021-02-12, 21:01
Udanego srania, tylko nie siedź za długo za pierwszym razem bo Ci nogi ścierpną po takiej przerwie :-)

michuwsm

2021-02-12, 21:09
To mówi samo za siebie ;)

zielonkaHaze

2021-02-12, 21:28
tetrusmorderca, Z cudzej krzywdy sie smiejemy lecz w potrzebie pomozemy!!! jeszcze raz powrotu do normalnosci!

kenizeg

2021-02-13, 00:35
tak jak wcześniej pisałem 1szy raz wpłaciłem komuś kasę, ale należy Ci się w h*j!!!.
wyremontowałbym CI też ten podjazd, ale jestem za biedny....

razak

2021-02-14, 17:42
na Te k***y to spora nadwyżka Ci sie uzbierała :D Zamawiaj po dwie !

pajdaq

2021-02-14, 18:23
Nie dziękuj, należy Ci się, pierwszy raz w życiu komuś wpłaciłem i byłeś to Ty, tak więc trzymam kciuki za marzenia aby wszystko się spełniło, zdawaj relację co jakiś czas co i jak, bo bardzo dużo osób zainteresowało się tym tematem ( włącznie z moją rodziną trzymającą kciuki ), pozdro Szanowny kolego.