18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziękuję, kierowco

vonciapaci • 2016-06-03, 17:35
I pa pa! :D


nerusss

2016-06-03, 17:46
Kiedyś jak w Olsztynie byłem, jechałem do zoologicznego, tego obok kauflanda. Zaraz po wejściu do sklepu była taka wielka papuga (j***na 5kafli kosztowała). Jak wychodziłem ze sklepu to też tak paa paaa.
P.s Olsztyniaki sprzedali już tą papugę, ostatni raz tam z 5 lat temu byłem, a przed tym to sprzedawca mówił że ona już tam 5 lat jest. :D

Albertd

2016-06-03, 20:26
nerusss, Niesamowite

gustav665

2016-06-03, 20:50
nerusss napisał/a:

Kiedyś jak w Olsztynie byłem, jechałem do zoologicznego, tego obok kauflanda. Zaraz po wejściu do sklepu była taka wielka papuga (j***na 5kafli kosztowała). Jak wychodziłem ze sklepu to też tak paa paaa.
P.s Olsztyniaki sprzedali już tą papugę, ostatni raz tam z 5 lat temu byłem, a przed tym to sprzedawca mówił że ona już tam 5 lat jest. :D


śmiechom nie było końca

edge

2016-06-03, 20:50
nerusss trzeba było odkładać pieniądze, miałbyś z kim pogadać i dzielić się tymi ch*jowymi opowieściami.

REALLYMADBRO

2016-06-03, 21:05
Anglia. Stary dziadek, schorowany, popie**olony. Ma mieszkanie od miasta (domek rzędowy z ogródkiem), około 500 - 1500 funtów (w zależności jak bardzo jest poj***ny). Ma wyj***ne, żyje sobie, wpie**ala co chce i dlatego każdy tam chodzi na wyjebce i z uśmiechem. W Polsce leżałby gdzieś obszczany i zarzygany za 350 zł miesięcznie z renty, która nie wystarcza mu nawet na mieszkanie więc ją przepija.

jaboll154

2016-06-03, 21:21
Ja tam często zadaję się z takimi ludźmi, są życzliwsi i szczersi, niż większość "normalnych".

Kveldulf

2016-06-03, 21:46
REALLYMADBRO napisał/a:

Anglia. Stary dziadek, schorowany, popie**olony. Ma mieszkanie od miasta (domek rzędowy z ogródkiem), około 500 - 1500 funtów (w zależności jak bardzo jest poj***ny). Ma wyj***ne, żyje sobie, wpie**ala co chce i dlatego każdy tam chodzi na wyjebce i z uśmiechem. W Polsce leżałby gdzieś obszczany i zarzygany za 350 zł miesięcznie z renty, która nie wystarcza mu nawet na mieszkanie więc ją przepija.



So true :roll:

black eye

2016-06-04, 01:51
Glasgow..... znam kobiete to jest Margareth z Govanu, bardzo mila fajna i popie**olona osobka

exfon

2016-06-04, 08:18
"Anglia. Stary dziadek, schorowany, popie**olony. Ma mieszkanie od miasta (domek rzędowy z ogródkiem), około 500 - 1500 funtów (w zależności jak bardzo jest poj***ny). Ma wyj***ne, żyje sobie, wpie**ala co chce i dlatego każdy tam chodzi na wyjebce i z uśmiechem. W Polsce leżałby gdzieś obszczany i zarzygany za 350 zł miesięcznie z renty, która nie wystarcza mu nawet na mieszkanie więc ją przepija. "

No k***a trafiłeś w sedno. Ten koleś będzie miał 500 funtów i ma wyj***ne kręci się łazi i śpiewa a jest trzeźwy i nie jebie
A w Polsce za 350 by się naj***ł i byłby pie**olonym żulem uprzykrzającym wszystkim innym życie.
Jak to możliwe że im kasy nie mamy, to chlejemy więcej? To chyba powinno być k***a odwrotnie.

meriadoc

2016-06-04, 13:21
To Beavis czy Butt-Head? :D

Shadownik

2016-06-05, 09:56
On/Ona ma dwa palce u prawej ręki czy mi się wydaje?

Urizjel

2016-06-05, 21:53
nerusss napisał/a:

Kiedyś jak w Olsztynie byłem, jechałem do zoologicznego, tego obok kauflanda. Zaraz po wejściu do sklepu była taka wielka papuga (j***na 5kafli kosztowała). Jak wychodziłem ze sklepu to też tak paa paaa.
P.s Olsztyniaki sprzedali już tą papugę, ostatni raz tam z 5 lat temu byłem, a przed tym to sprzedawca mówił że ona już tam 5 lat jest. :D




Cieszę się, że byłeś ostatni raz w Olsztynie 5 lat temu, ale skąd wiedziałeś, że zoologiczny jest obok Kauflandu, skoro Kauf stoi on tam od max. 2 lat? Coś mi tu śmierdzi fake'iem.

Ps. Chyba, że chodzi Ci o ten Olsztyn z woj. Śląskiego.