18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko zawsze obala wyobrażenia o rodzicach idealnych...

~olivier • 2020-04-09, 00:52
Kolejny początkujący rodzic podczas zabawy ze swym bombelkiem... :hitler:



Taki

2020-04-09, 01:33
Gościa do klatki, głodzić i codziennie dawać mu klapsy na dziąsło, na koniec pokroić na żywca tępym nożem :)

Hasslich

2020-04-09, 02:21
Taki napisał/a:

Gościa do klatki, głodzić i codziennie dawać mu klapsy na dziąsło, na koniec pokroić na żywca tępym nożem



Co ci to dziecko zawiniło, hę?

petru23

2020-04-09, 03:23
Powinien być odpowiedni dział na takie filmiki, który można odznaczyć i nigdy więcej takiej sp***oliny nie oglądać.

BrunerOvned

2020-04-09, 03:47
Kiedyś tu już pisałem... Moja ex zostawiła mnie z 1.5-miesięcznym synem. Wychowałem chłopaka, jest dzisiaj porządnym, mądrym gościem. Dałem Mu wszystko, co mogłem i umiałem przekazać i dać.
Jak patrzę na takie filmy, mógłbym tu i teraz zmienić robotę i napie**alać kantówką takich rodziców do ich końca. Na dwa etaty. Za darmo.
I pewnie coś bym nagrał dla sadolowej braci...

Hefajstos78

2020-04-09, 03:48
@bugmenot7

Tak jest. Jak syna nie wyr*chasz, to dzień stracony.

rocaa

2020-04-09, 05:07
Zabilbym sk***ysyna golymi rekami

mygyry

2020-04-09, 07:25
Dobrze że takie buce same kręcą na siebie bat tymi nagraniami

Juzwa

2020-04-09, 08:10
BrunerOvned napisał/a:

Kiedyś tu już pisałem... Moja ex zostawiła mnie z 1.5-miesięcznym synem. Wychowałem chłopaka, jest dzisiaj porządnym, mądrym gościem. Dałem Mu wszystko, co mogłem i umiałem przekazać i dać.
Jak patrzę na takie filmy, mógłbym tu i teraz zmienić robotę i napie**alać kantówką takich rodziców do ich końca. Na dwa etaty. Za darmo.
I pewnie coś bym nagrał dla sadolowej braci...



A po co kantówka? Wystarczy mały nożyk i zrobić takiemu ch*jowi kilkaset małych ranek na całym ciele. Co trzy dni ponawiać drożność w tych samych miejscach. Żreć nie trzeba dawać, wystarczy woda. Pożyje kilkanaście dni.

edmund

2020-04-09, 08:42
@bugmenot7

to filmu nie oglądałeś

poligon6

2020-04-09, 08:48
Nie ma sensu napie**alać tak młodego osobnika, i tak nie zapamieta i nie skojarzy kary ze złym zachowaniem. Napie**alanie można zacząć od 2 roku zycia. W przypadku szczeniaków od 6 miesiaca.

maki1981

2020-04-09, 10:25
To jest oklepywanie po jedzeniu, żeby się maluszkowi odbiło...

Paprotek

2020-04-09, 11:17
ch*j w dupę smieciowi krzywdzącemu niewinne dziecko. Życzę mu głównej roli w filmie z harda. A dla idiotów śmiejących się z tego: Jak ktoś nie ma empatii dla dziecka które nie może nawet uciec, nie mówiąc o obronie, to znaczy że jest takim samym zwyrolem jak ten który je bije.
Wiemy że masz nikłe szansę na znalezienie sensownej partnerki która cię zechce, ale gdybyś jakimś cudem dostał od losu ten dar którym jest małe życie z twojego życia, to gwarantuje ci że przypomnisz sobie jakie bzdury pisałeś żeby zakozaczyć w necie i jebniesz się w czoło aż zahuczy.
Pozdrawiam,
Szczęśliwy ojciec ;-)