18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko zawsze obala wyobrażenia o rodzicach idealnych...

~olivier • 2020-04-09, 00:52
Kolejny początkujący rodzic podczas zabawy ze swym bombelkiem... :hitler:



sa...........os

2020-04-09, 14:37
SupremeLeader napisał/a:

Te poligon. To jest jakiś k***a twój fetysz? Czy jak będzie filmik o gościu co wpie**ala kanapkę z dżemem, to też będziesz pisał o j***nych psach i kotach?



Zły dotyk boli całe życie.

skubidu

2020-04-09, 14:55
Na takiego skórwiela miałbym plan . Stalowa linka zawiazana za giry i za hak przy aucie. Jezdziłbym po asfalcie tak długo az cały by sie wytarł

luja27

2020-04-09, 14:56
Spalić to scierwo żywcem :!:

sirapacz

2020-04-09, 15:21
@BrunerOvned a ja sprawdzałbym czy równo puchną i dostarczał świeże kantówki ;)

negatyvv

2020-04-09, 16:19
BrunerOvned napisał/a:

Kiedyś tu już pisałem... Moja ex zostawiła mnie z 1.5-miesięcznym synem. Wychowałem chłopaka, jest dzisiaj porządnym, mądrym gościem. Dałem Mu wszystko, co mogłem i umiałem przekazać i dać.
Jak patrzę na takie filmy, mógłbym tu i teraz zmienić robotę i napie**alać kantówką takich rodziców do ich końca. Na dwa etaty. Za darmo.
I pewnie coś bym nagrał dla sadolowej braci...



Brawo dla Ciebie, bo większość ojców chowa dzieci a nie wychowuje.

poligon6 napisał/a:

Nie ma sensu napie**alać tak młodego osobnika, i tak nie zapamieta i nie skojarzy kary ze złym zachowaniem. Napie**alanie można zacząć od 2 roku zycia. W przypadku szczeniaków od 6 miesiaca.



dzieciak podrośnie i role się odwrócą

Shizuma89

2020-04-09, 16:25
k***a mać. Zróbcie k***a osobny dział z dziećmi. Ja pie**ole. Mogę oglądać jak flaki latają, jak ludzie giną i się zabijają. Ale k***a mam już dosyć włączania przez przypadek filmów gdzie k***a się na dzieciach wyzywają. Nawet o zjadaniu gówna zrobiliście osobny dział aby ludziom się niedobrze nie robiło. sama mam półroczne dziecko i czuję jak mi psychikę rozpie**ala kiedy widzę coś takiego. :!: :!: :!:

silwerbalk

2020-04-09, 17:19
Można by takiemu zrobić bukkake na morde kamieniami albo extremalne bdsm na bank by był zadowolony

Tomf

2020-04-09, 17:43
BrunerOvned napisał/a:

Kiedyś tu już pisałem... Moja ex zostawiła mnie z 1.5-miesięcznym synem. Wychowałem chłopaka, jest dzisiaj porządnym, mądrym gościem. Dałem Mu wszystko, co mogłem i umiałem przekazać i dać.
Jak patrzę na takie filmy, mógłbym tu i teraz zmienić robotę i napie**alać kantówką takich rodziców do ich końca. Na dwa etaty. Za darmo.
I pewnie coś bym nagrał dla sadolowej braci...



Popieram ! Mogę się dołączyć !!!

edmund

2020-04-09, 17:52
BrunerOvned napisał/a:

Kiedyś tu już pisałem... Moja ex zostawiła mnie z 1.5-miesięcznym synem. Wychowałem chłopaka, jest dzisiaj porządnym, mądrym gościem. Dałem Mu wszystko, co mogłem i umiałem przekazać i dać.
Jak patrzę na takie filmy, mógłbym tu i teraz zmienić robotę i napie**alać kantówką takich rodziców do ich końca. Na dwa etaty. Za darmo.
I pewnie coś bym nagrał dla sadolowej braci...



krata Perły ojciec, bo produkcja znów ruszyła

Speed53

2020-04-09, 18:38
masakra. takiego sk***iela powinno się w galerii do ściany zamocować i przechodnie powinni kamieniami napie**alac w niego . lekarze powinni podratowac z 2 dni i od nowa. Ogulnie film gorszy niż 10 laseczek z fjutem :evil:

Nazgrel

2020-04-09, 19:11
luja27 napisał/a:

Spalić to scierwo żywcem



No daj spokój, to tylko dziecko, palić je od razu - wystarczy wpie**ol :D

borys42

2020-04-09, 19:17
każdej k***ie co tak postępuje z dzieckiem kazał bym wypić garczek wrzątku... A pedofilom bym robił z uśmiechem na ustach to co jest pokazane na filmiki na dziale HARD, pan z twarzą na truskawkę ;) no i oczywiśćie bym kwaskiem sypał delikatnie dla kurażu. 8-)

tomgw

2020-04-09, 22:02
Czy takiego sk***iela nie idzie namierzyć jakoś ? Przecież wrzucił ten film do internetu, na pewno da się sprawdzić , skąd itd. No co za pojeb.

Verano

2020-04-09, 23:40
@bugmenot7

Powiedz mi to w twarz, Łódź, ul. Mazowieckiego 20c - czekam.

BrunerOvned napisał/a:

Kiedyś tu już pisałem... Moja ex zostawiła mnie z 1.5-miesięcznym synem. Wychowałem chłopaka, jest dzisiaj porządnym, mądrym gościem. Dałem Mu wszystko, co mogłem i umiałem przekazać i dać.
Jak patrzę na takie filmy, mógłbym tu i teraz zmienić robotę i napie**alać kantówką takich rodziców do ich końca. Na dwa etaty. Za darmo.
I pewnie coś bym nagrał dla sadolowej braci...



Pisz...dzień czy noc...jak znajdziesz taką robotę, to się przyłącze z ochotą.

barszczzuszkami

2020-04-10, 10:07
Jak zwykle komentarze lepsze niż filmik. Podniecacie się jakby wasze dzieci ktoś napie**alał. I tak gówno możecie z tym zrobić