18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko wypadło z 4 piętra

Jesse.Pinkman • 2021-12-03, 15:41
Półtoraroczna dziewczynka zmarła po tym jak wypadła z balkonu podczas zabawy w Indiach. Według opisu mamusia była wtedy zajęta telefonikiem.

Oryginalny opis:
spoiler

picolo

2021-12-03, 15:49
To z gówna da się ulepić cztery piętra? Szacun.

sothis

2021-12-03, 16:02
Słyszałem na żywo jak brzmi dzieciak spadający z 10 piętra na chodnik. Sztuk dwie w odstępie.... Może minuty. Nagrania brzmienia tego pacnięcia nie oddają.

Mzimu

2021-12-03, 16:14
sothis napisał/a:

Słyszałem na żywo jak brzmi dzieciak spadający z 10 piętra na chodnik. Sztuk dwie w odstępie.... Może minuty. Nagrania brzmienia tego pacnięcia nie oddają.



Daj co masz, sami ocenimy.

dżonyłojlker

2021-12-03, 17:05
Lexter napisał/a:

Przykre...



Przecież zdechło.

Lexter

2021-12-03, 17:36
Farołrz napisał/a:

Przecież zdechło.



Też zdechniesz, oby przed momentem gdy uda Ci się jakimś cudem zalać.

CoJaTamKurwaWiem

2021-12-03, 18:09
Lexter napisał/a:

Też zdechniesz, oby przed momentem gdy uda Ci się jakimś cudem zalać.



Ale kółko różańcowe to raczej na innej zakładce masz... :kawa:

Folur

2021-12-03, 19:13
w Polandii też gówniaki tak wypadają tylko monitoringu nie ma w dzielnicach patoli, co ciekawe że u ciapaków nawet na wioskach przydrożnych drogach mają kamerki, a w Polandii jedno wielkie g

anon2137

2021-12-03, 20:04
Folur napisał/a:

w Polandii też gówniaki tak wypadają tylko monitoringu nie ma w dzielnicach patoli, co ciekawe że u ciapaków nawet na wioskach przydrożnych drogach mają kamerki, a w Polandii jedno wielkie g



Tam nawet na palmach mają kamery patrząc po niektórych nagraniach tutaj

mateusz243

2021-12-03, 22:49
Z biegiem czasu wszystko się zmienia. Kiedyś bym z obojętnością obejrzał ten filmik i wyłączył. Lecz teraz sam mając 1.5 roczne dziecko i widząc jak ta dziewczynka bezwładnie odbija się o te schodki czy coś tam, to mi się w ch*j smutno zrobiło

NataliaW

2021-12-03, 23:25
mateusz243 napisał/a:

Z biegiem czasu wszystko się zmienia. Kiedyś bym z obojętnością obejrzał ten filmik i wyłączył. Lecz teraz sam mając 1.5 roczne dziecko i widząc jak ta dziewczynka bezwładnie odbija się o te schodki czy coś tam, to mi się w ch*j smutno zrobiło



Najdziwniejsze jest to że akurat ci co z krzywdy dzieci smieszkuja to będą się ckliwic nad krzywda piesków, kotków i koników. Czy to znaczy że ich etap rozwoju zatrzymał się na etapie małpy człekokształtnej? I bliżej im do zwierząt niż do ludzi?

Jamaleq94

2021-12-03, 23:40
NataliaW napisał/a:

Najdziwniejsze jest to że akurat ci co z krzywdy dzieci smieszkuja to będą się ckliwic nad krzywda piesków, kotków i koników. Czy to znaczy że ich etap rozwoju zatrzymał się na etapie małpy człekokształtnej? I bliżej im do zwierząt niż do ludzi?



Zwierzaki nie wk***iają tak jak gówniaki.

mateusz243

2021-12-03, 23:48
Jamaleq94 napisał/a:

Zwierzaki nie wk***iają tak jak gówniaki.



Mam dziecko i kota. Jedno i drugie mnie czasami wk***ia, co wcale nie znaczy, że życzę krzywdy jednym, bądź drugim. Kwestia wychowania i tyle. Kota wychowałem tak, że przychodzi na zawołanie, siada, daje łapkę i przybija piątki. Gówniaka też wychowam.

Berhid

2021-12-04, 00:02
Wydaje mi się, że stado gimbazy obsiadło sada i prześcigają się w głupich komentarzach. Wszystko wszystkim, ale jak was zjeby bawi śmierć, niewinnego dziecka to dla mnie jesteście do utylizacji w stylu meksykańskim, brazylijskimi, kolumbijskim.
To by mnie bawiło i zawiesiłbym na tym oko, ale takie filmy jak ten jakoś mnie nie kręcą.
Więc musicie być mocno sp***oleni umysłowo i szkoda, że wasze matki nie zlizały was z ku*asow waszych ojców.

Jamaleq94

2021-12-04, 00:03
mateusz243 napisał/a:

Mam dziecko i kota. Jedno i drugie mnie czasami wk***ia, co wcale nie znaczy, że życzę krzywdy jednym, bądź drugim. Kwestia wychowania i tyle. Kota wychowałem tak, że przychodzi na zawołanie, siada, daje łapkę i przybija piątki. Gówniaka też wychowam.



Nie napisałem, że życzę. Ale nie rusza mnie to w żaden sposób, czy dziecko czy dorosły. Chociaż u mnie to może mieć związek, że jestem aspołeczny.