18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko wypadło z 4 piętra

Jesse.Pinkman • 2021-12-03, 15:41
Półtoraroczna dziewczynka zmarła po tym jak wypadła z balkonu podczas zabawy w Indiach. Według opisu mamusia była wtedy zajęta telefonikiem.

Oryginalny opis:
spoiler

Mzimu

2021-12-04, 00:44
Berhid napisał/a:

Wydaje mi się, że stado gimbazy obsiadło sada i prześcigają się w głupich komentarzach. Wszystko wszystkim, ale jak was zjeby bawi śmierć, niewinnego dziecka to dla mnie jesteście do utylizacji w stylu meksykańskim, brazylijskimi, kolumbijskim.
To by mnie bawiło i zawiesiłbym na tym oko, ale takie filmy jak ten jakoś mnie nie kręcą.
Więc musicie być mocno sp***oleni umysłowo i szkoda, że wasze matki nie zlizały was z ku*asow waszych ojców.



Wyluzuj, codziennie miliony ludzi umierają i miliony sie rodzą. Tak musi być widocznie.

Adriankas

2021-12-04, 01:56
No i właściwie po ch*j im te kamery wszędzie?

Berhid

2021-12-04, 02:23
Mzimu napisał/a:

Wyluzuj, codziennie miliony ludzi umierają i miliony sie rodzą. Tak musi być widocznie.



Oczywiście, że tak. Wypadki się zdarzają, a świat jest zbudowany jak jest i wiele ludzi w tym dzieci ginie na codzień. Jednak tu jest wypadek, brak opieki a mi zawsze będzie żal takich dzieci. Komentarze, jakie tu przeczytałem, mnie bolą, wk***iają wręcz.

Trzeba być naprawdę chorym, żeby kogoś cieszyła śmierć dziecka. Tyle w temacie.

Jamaleq94

2021-12-04, 10:01
Berhid napisał/a:

Wydaje mi się, że stado gimbazy obsiadło sada i prześcigają się w głupich komentarzach. Wszystko wszystkim, ale jak was zjeby bawi śmierć, niewinnego dziecka to dla mnie jesteście do utylizacji w stylu meksykańskim, brazylijskimi, kolumbijskim.
To by mnie bawiło i zawiesiłbym na tym oko, ale takie filmy jak ten jakoś mnie nie kręcą.
Więc musicie być mocno sp***oleni umysłowo i szkoda, że wasze matki nie zlizały was z ku*asow waszych ojców.



Na matkę to ci ch*ja mogę położyć. k***o.

Berhid

2021-12-04, 11:01
Jamaleq94 napisał/a:

Na matkę to ci ch*ja mogę położyć. k***o.



Już zrobiłeś sobie dobrze po tym komentarzu? Twoje ego wzrosło? Czujesz się silny?
A teraz odrób lekcje ze szkoły, gamoniu. Matka cię całe życie nie będzie utrzymywać.

ActAnonymous

2021-12-04, 11:08
picolo napisał/a:

To z gówna da się ulepić cztery piętra? Szacun.



I widać efekty lepienia domków z gówna :lol:

Mez

2021-12-04, 23:12
Sam mam córkę w podobnym wieku nie chciałbym żeby jej się coś podobnego przydarzyło. A taki brzdąc musi wszędzie wleźć, zajrzeć popatrzeć, sięgnąć cokolwiek.
Matka popadła w rutynę, mogła siedzieć ciągle na tym telefonie albo na chwilkę bez znaczenia. Dlatego wszelkie możliwości należy przewidzieć wcześniej i minimalizować szansę urazów i drastycznych śmiertelnych zdarzeń. A i tak h*ja zrobisz jak jest na Ciebie czas.