18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dziecko wbiega, bus nalega

coldblood16 • 2017-09-17, 07:25
Od 10 s.


Ma...........ke

2017-09-17, 10:24
Nic nie może się zmarnować w murzynolandzie, będzie na obiad.

~Velture

2017-09-17, 12:44
Właśnie to jest dla mnie przerażające, że murzyni z natury nie chcą się uczyć i nie potrafią uczyć swoich dzieci.
Oni liczą, że biały zrobi za nich wszystko. Jak biały nie nauczy ich dzieci aby się k***a rozejrzeć przed przejściem przez ulicę i aby nie przebiegać tylko przechodzić to się nie nauczą. A jeśli biały nauczy to oni nie nauczą swoich dzieci w przyszłości bo liczą, że biały znów przyjdzie i nauczy.

Biały ma dawać hajs, budować im szpitale, domy i szkoły w których to biały ma uczyć a oni i tak się nie nauczą.

Biały powinien całkowicie wyjść z czarnogrodu i niech wyzdychają najsłabsze i najgłupsze osobniki a ci którzy samodzielnie dadzą radę przetrwać niech zaczną rządzić i robić coś bo zaczyna mnie wk***iać powoli jak tam jest ch*jowo i nic nie robią bambusy aby to zmienić a zalewają nam europę aby za darmo żyć z socjalu i jeszcze wymagają abyśmy to my się podporządkowali pod nich.

Timitum

2017-09-17, 23:57
@up ja bym postulował, żeby pozwolić selekcji działać na całym spektrum etnicznym. Nikt się nie dojebie o rasizm, a i pozbędziesz się białej patologi za jednym zamachem. I żółtej. I śniadej.
To chyba uczciwy postulat.

fantastico

2017-09-18, 10:07
Niezrozumiały tytuł :/ Ale piwo za materiał ;)

montv2

2017-09-18, 23:15
Sk***ysyn specjalnie wcelował :lol:

HOMER.S

2017-09-19, 21:54
jeszcze jakis robal lazi po mnitorze, juz myslalem, ze to u mnie

Gambi

2017-09-19, 22:26
Aż serce rośnie na widok przejęcia kierowcy...

uho82

2017-09-19, 23:53
Fajna muza w tle.

BenderXXX

2017-09-20, 01:39
Jakie dziecko? Ja tam widzę młode didindu (ang.: spadelet ang. USA: nigglet). Dobże k***a po co taki bezmózg, co wbiega prosto pod samochód? Myślicie, że bedzie pracował w przyszłości? Nie ma się co martwić - ze szkoły nie wracał.

uho82

2017-09-24, 22:57
BenderXXX napisał/a:

Jakie dziecko? Ja tam widzę młode didindu (ang.: spadelet ang. USA: nigglet). Dobże k***a po co taki bezmózg, co wbiega prosto pod samochód? Myślicie, że bedzie pracował w przyszłości? Nie ma się co martwić - ze szkoły nie wracał.

a Ty nie wychodziłeś do szkoły