18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko

RutQ • 2017-02-11, 15:47
Tak powinno być panowie, a jak jest? 8-)


lapps

2017-02-11, 16:05
na ch*j mu ten lubrykant? bedzie sobie tego laptopa w dupe wsadzal?

pakicito

2017-02-11, 16:36
Cytat:

na ch*j mu ten lubrykant? bedzie sobie tego laptopa w dupe wsadzal?


to ciekawe w jaki oryginalny sposób Ty walisz gruchę

omgłomatkobosko

2017-02-11, 16:39
Dzieckiem można nazwać noworodka, a nie zlepek plemników.

Nefario

2017-02-11, 20:53
Ciekaw jestem kiedy wiedza ciemnego plebsu na tyle ruszy do przodu by zrozumieć różnicę między plemnikiem/komórką jajową a pierwszym stadium rozwoju człowieka. XXI wiek k***a ale ciągle słyszę te błyskotliwe argumenty "fapanie holokaustem" ja pie**olę...

sf...........us

2017-02-11, 21:15
Cytat:

Ciekaw jestem kiedy wiedza ciemnego plebsu na tyle ruszy do przodu by zrozumieć różnicę między plemnikiem/komórką jajową a pierwszym stadium rozwoju człowieka. XXI wiek k***a ale ciągle słyszę te błyskotliwe argumenty "fapanie holokaustem" ja pie**olę...


Nie podobo Ci się bo co? Bo nazywają cię kanibalem?

manieeee

2017-02-11, 22:45
up. az do wykształcenia mózgu, powinna aborcja byc legalna jak kobieta chce, jedyny wyjatek na aborcje nie określenej czasowo to dziecko z gwałtu albo ciąża zagrażająca życiu i dopóki państwo nie zapewni pomocy i opieki dzieciom z wadami jak daunem .A tak niech konserwatywni katolicy wypie**alaja od tego tematu.

Belial

2017-02-11, 23:15
Po lewej: dziecko in esse.
Po prawej: nawet nie dziecko, nawet nie in posse... Zwykły ejakulat.

lapps

2017-02-12, 08:17
pakicito napisał/a:


to ciekawe w jaki oryginalny sposób Ty walisz gruchę



tez sobie raczki nawilzasz, zeby nie podraznic zolnierza? :szczerbaty:

Sinecod

2017-02-13, 11:12
Nefario napisał/a:

Ciekaw jestem kiedy wiedza ciemnego plebsu na tyle ruszy do przodu by zrozumieć różnicę między plemnikiem/komórką jajową a pierwszym stadium rozwoju człowieka. XXI wiek k***a ale ciągle słyszę te błyskotliwe argumenty "fapanie holokaustem" ja pie**olę...



I tak każda zdrowa kobieta, która nie stosuje antykoncepcji hormonalnej, co miesiąc jest mordercą bo do śmieci wyrzuca niezapłodnioną komórkę jajową która może była by pięknym dzieckiem i chciała by żyć! I co obrońcy życia na to? :lol:

Adolf

2017-02-13, 22:22
Oj! Od razu źle... :D