18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dziecko pozostawione na słońcu w rozgrzanym aucie

pr...........q4 • 2018-06-10, 08:29
Jako, że dzięki matce naturze mamy już sezon na pozostawianie przez debilnych opiekunów swoich pociech w rozgrzanych autach, wrzucam materiał własny z 01 czerwca br. Według osób skoncentrowanych wokół auta dziecko już się dusiło i "odlatywało". Na szczęście pewien jego mość miał pod ręką opakowanie glazury i nie bał się go użyć brawo :wodka:



jak to się mówi u nas na pomorzu - GWE i wszystko jasne :-)

kabaszma

2018-06-10, 11:23
GWE - j***na gwatemalia :-D

ho...........zo

2018-06-10, 11:56
Będzie bulił za rozbitą szybę. Po co się wtrącali, jak to nie ich dziecko?

pylaochos

2018-06-10, 12:06
hoszo napisał/a:

Będzie bulił za rozbitą szybę. Po co się wtrącali, jak to nie ich dziecko?


Za taki bait nic nie robiłem.
Daje 1/11

essek

2018-06-10, 12:20
A ja się wyłamię! h*jjj kogo obchodzi co kisi w swojej furze. Jego szczyl, jego sprawa. Szczyl zejdzie - ewolucja zadziała i seba się nie rozmnoży. I k***a nikt nie ma prawa rozwalać szyby, bo prawo własności i prywatności jest święte.

Mors_Nigra

2018-06-10, 12:22
fiszer jeżeli zostawiasz bachora z włączoną klimą, to zostaw też kartkę przy szybie, że jest włączona klima i wszystko ok. A jak nie to ch*j w to i cyk, wybijanko.

Stajan

2018-06-10, 12:59
Od tylu lat się powtarza, robi kampanie, piętnuje, upomina, w każdych wiadomościach podkreśla, że...

...k***a nie nagrywamy w pionie, a wciąż tak zatrważająca masa debili nie potrafi tego pojąć.

komin321

2018-06-10, 13:04
co jest z wami tempe p*zdy. nie myslalem ze macie jakies odruchy ludzkie jezeli walicie konia do zarzynanego czlowieka czy rozjezdzanej dziewczynki na pasach w indiach... a tutaj polaczkowe dzidzi i juz placz ojjjjeeeeeeejjj... najgorsze kuuuurwy to takie falszywe ludzieee....

zeby nie bylo ja jestem tym normalnym...

pan_z_izraela

2018-06-10, 13:04
pie**olone zwierzęta ruszają czyjąś własność wogole sprawdziliście do kogo to nalezy... po marce auta widać raczej ze nie jest to auto polaka a dzieciaka ratują jak by jakims Niemcem byl albo Amerykaninem ....

aaaaaaaaaaaaaa

2018-06-10, 13:51
Widzę tu trochę paradoks...
Chyba znakomita większość sadoli uważa, że rodzice tego dzieciaka to debile i znakomita większość sadoli uważa, że nie powinni przekazać genów dalej. Niestety przekazali.

Może chcieli to naprawić :mrgreen:

A co do ewentualnej klimatyzacji. Wtedy dziecko się nie poci, zachowuje spokojnie, większość akcji ratunkowych to sytuacja gdy po dzieciaku widać skutki gorąca.
Lepiej wybić niesłusznie, niż nie wybić, mimo potrzeby i dopuścić do konsekwencji zdrowotnych u dziecka.

hfbnmiuytp

2018-06-10, 13:53
2 lata temu byłem świadkiem podobnej akcji, mina osoby która pierwsza włożyła łeb przez szybę i doznała cudownego podmuchu powietrza o temperaturze 18stopni C -bezcenne.

wtyu

2018-06-10, 13:55
Czy któryś haker może rozszyfrować co ona tam pie**oli pod koniec filmiku?

timmy77

2018-06-10, 13:57
albazsanagycjib napisał/a:

Marka samochodu nieprzypadkowa.



Za to Twój ojciec na pewno był przypadkowy.
To nie BMW...

Anal_Intruder_69

2018-06-10, 14:16
@komin321
"tempe"... Już widać jaki jesteś normalny. Wypie**alaj do podstawówki.

A za materiał piwko i brawo dla wszystkich prócz rodzica, jemu ch*j w dupę.

komerdir

2018-06-10, 14:58
Tepe j***ne wieśniaki to samo co u mnie FGW byłem wczoraj na warcie na rybach po drugiej stronie siedziała rodzinka ona on około 30 i dziecko cureczka cos koło 2 lat ja tyle nie przeklinam jak jestem wk***iony co oni a mamusa najwiecej zucała miesem przyszli z buta wiec z wioski jezyki pie**olone FGW