18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko na onkologii i pielęgniarka

KillerLaugh • 2016-10-18, 13:03
-Chcę, żeby opowiedziała mi pani bajkę.
-Wyzdrowiejesz.

Koniec.

janlew

2016-10-18, 13:31
A morał z tego taki:
W Izraelu jakoś nie chorują na raka, więc też kupuj jedzenie i leki od swoich, od Polaków!

A teraz żeby i lewa strona była zadowolona to artykulik od nich:
http://racjapolskiejlewicy.pl/bojkotuj-izrael-2013/5021
A żeby i prawa była zadowolona, to i proszę:
http://www.fronda.pl/a/czy-wiesz-ze-zydzi-nie-choruja-na-raka,69081.html
No i na koniec dla prawicy która ma PIS i ich media, za lewicę:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wspolczesny-holocaust-to-leczenie-goi-chorych-na-raka-100-krotnie-nizsza-umieralnosc-w-izraelu-2016-06
Dla każdego coś miłego :)
...polecam bo temat interesujący, a raczej nie zgłębiony. Może znajdą się jacyś Eksperci.

Ni...........ny

2016-10-18, 13:51
janlew napisał/a:

W Izraelu jakoś nie chorują na raka, też kupuj jedzenie i leki od swoich, od Polaków!



Z artykułu wynika że
Witamina B 17/leatrile/amigdalina
Witamina C – leczenie wlewami z askorbinianu sodu.
Olej z konopi indyjskich
Soda oczyszczona
Leczą raka ? wszystkie te substancje są łatwo dostępne, czemu nie ma człowieka który wziął by grupę chorych na raka, pokazał badania, zastosował te substancje a po wszystkim przebadał ponownie pacjentów żeby mieć dowód na skuteczność metody ?
Dla czego ludzie którzy niby wiedzą jak pokonać raka nic z tą wiedzą nie robią ? czemu nie leczą ludzi ? czemu pozwalają im umierać ?
Ty poważnie łykasz takie brednie ? :amused:

To mam dla ciebie zajebistą propozycję ! Tak się składa że odkryłem sposób na trafienie szóstki w totka, ale ci złodzieje się o tym dowiedzieli,
boją się tego i uniemożliwiają mi zagranie, bo dzięki mojej metodzie można wygrywać za każdym razem, to żydowsko masoński spisek mający na celu ograbienie prawdziwych polaków ! za 200 zł zdradzę ci tajemnicę, jak wygrać i będziesz bogaty :amused:

nowynick

2016-10-18, 14:19
niezwyciężony napisał/a:


To mam dla ciebie zajebistą propozycję ! Tak się składa że odkryłem sposób na trafienie szóstki w totka, ale ci złodzieje się o tym dowiedzieli,
boją się tego i uniemożliwiają mi zagranie, bo dzięki mojej metodzie można wygrywać za każdym razem, to żydowsko masoński spisek mający na celu ograbienie prawdziwych polaków ! za 200 zł zdradzę ci tajemnicę, jak wygrać i będziesz bogaty :amused:



Nie słuchaj Go! To masoński hochsztapler z sowieckim dyplomem ginekologa skrobacza! Podaje ceny w złotówkach a liczy w szeklach po zawyżonym kursie...

U mnie taniej (teraz tylko 180 zł), pewniej i przyjmuje wyłącznie polską katolicką złotówkę ;)

C.Z.E.S.I.E.K

2016-10-18, 14:20
niezwyciężony,
Amigdalina (B17) występuje w pestkach owoców. Tak się składa, że mam zwyczaj wpie**alania pestek (w przypadku moreli i śliwek ich wnętrza). Póki co jestem zdrowy, jak dostanę raka przynajmniej jedną teorię obalę.

nowynick, przebijam.
Tylko u mnie dostaniesz całkowicie losowe numery lotka, żadnych manipulacji. Liczy się tylko Twoje szczęście, bo przecież nie jesteś tak głupi, by korzystać z ustawionych gotowców oferowanych przez ludzi którzy chcą Twojej porażki.

6 liczb za okrągłą 100,- Żadnych grosików i ukrytych kosztów.

janlew

2016-10-18, 14:46
Jako Polak, jestem otwarty na mądrości innych kultur.
- Można uczyć się pewnych rzeczy od np. żydów, to nawet mądry naród.
"Dobrym jest więc robić czasem to co oni robią. Byle tego co mówią byś zrobił" :)
- Muzułmanie też mają wiele mądrości. Zrezygnuje więc z waszej propozycji. Gdyż jedna z Islamskich mądrości mówi:
"Pod żadnym pozorem nie rób interesów z żydami" :)

Co do podsumowania, należy przeczytać wszystkie artykuły. Każdy niech sobie oceni sam. Ja dowiedziałem się że:
- Izrael zaopatruję Europę.
- W Izraelu żydzi i nie tylko nie chorują na raka.
- W Europie zachorowań na raka jest multum, chorują na niego również żydzi.
Wnioski też niech każdy wyciąga sobie sam. Ja wyciągnąłem sobie już wspomniany morał:
W Izraelu jakoś nie chorują na raka, więc też kupuj jedzenie i leki od swoich, od Polaków!

Ni...........ny

2016-10-18, 15:02
janlew napisał/a:

W Izraelu jakoś nie chorują na raka, więc też kupuj jedzenie i leki od swoich, od Polaków!



Bądź mądry i odróżnij polaka od żyda, zauważ że na sadolu co się nie odezwiesz to sami żydzi cie nękają, z tą swoją syjonistyczna propagandą. Więc skąd wiesz że kupujesz u polaka a nie żyda w ukryciu wysłanego przez mosad by udawać polskiego rolnika, sprzedawcę, po to by wyniszczyć, wymordować naród wybrany wielkich lechitów ? Pejsy golą, operację plastyczne sobie robią żeby niepostrzeżenie truć, mordować prawdziwych polaków patriotów !!!