18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko dokonuje tonięcia na basenie

fantastico • 2018-01-15, 10:24
Dziecko na basenie dokonuje utonięcia na oczach ludzi nie robiących reagowania na odbywającą się tragedię młodego człowieka. Nie pilnowanie dzieci często koczy się ich utratą.


Putikonto

2018-01-15, 11:17
to było parę miesięcy na jm. ponoć dzieciak przeżył

kokos_123

2018-01-15, 21:37
Tak dla nieświadomych, dziecko się topi w ciszy, oraz nadal wykonuje ruchy, tylko wolne przez pierwsze minuty, dlatego często amatorowi trudno spostrzec topielca. :evil:

vulkodlak

2018-01-15, 22:29
Tak się składa że p*zdy nie zareagowały "bo to nie ich dziecko". Jak podchodzę do przejścia dla pieszych z dziećmi to na bank zatrzyma się facet albo starsza kobieta. Młode p*zdy dociskają gaz bo mają naj***ne we łbie, tutaj zasada ta sama.

Malloy

2018-01-15, 22:51
vulkodlak napisał/a:

Tak się składa że p*zdy nie zareagowały "bo to nie ich dziecko". Jak podchodzę do przejścia dla pieszych z dziećmi to na bank zatrzyma się facet albo starsza kobieta. Młode p*zdy dociskają gaz bo mają naj***ne we łbie, tutaj zasada ta sama.



Ja tam nie mam dzieci, i póki co jestem zdania, że planeta jest ostro przeludniona, a selekcja naturalna powinna wreszcie zebrać swoje żniwo. No bo jakby dzieciak się połapał, że nie potrafi dość dobrze pływać, to by tam nie wskoczył, proste. A jak jest zbyt tępy, to nie powinien zaniżać średniej IQ. :plzdie:

StaryIdiota

2018-01-16, 00:21
O k***a, to są parasole, a ja przez pierwsze sekundy myślałem, że muzułmanki w swoich szmatach. ch*j nie akcja ratunkowa, chyba, że od razu do kosza na śmieci biegną.

Mors_Nigra

2018-01-16, 01:46
vulkodlak napisał/a:

Tak się składa że p*zdy nie zareagowały "bo to nie ich dziecko". Jak podchodzę do przejścia dla pieszych z dziećmi to na bank zatrzyma się facet albo starsza kobieta. Młode p*zdy dociskają gaz bo mają naj***ne we łbie, tutaj zasada ta sama.

Kobiety (chyba, że wolisz chłopców) muszą Cię uwielbiać, bo pie**olisz jak zawodowiec!

lupag

2018-01-16, 07:41
IamSAVAGE napisał/a:



Ja tam nie mam dzieci, i póki co jestem zdania, że planeta jest ostro przeludniona, a selekcja naturalna powinna wreszcie zebrać swoje żniwo. No bo jakby dzieciak się połapał, że nie potrafi dość dobrze pływać, to by tam nie wskoczył, proste. A jak jest zbyt tępy, to nie powinien zaniżać średniej IQ. :plzdie:



Patrząc po Twojej wypowiedzi to jeszcze nie dorosłeś, żeby mieć dziecko. Także trochę masz racji z tą selekcją :-D

eruaknem

2018-01-16, 09:49
To dziecko dokonało utonięcia odwracalnie czy nieodwracalnie ?

werther

2018-01-16, 10:10
fantastico napisał/a:

Dziecko na basenie dokonuje utonięcia na oczach ludzi nie robiących reagowania na odbywającą się tragedię młodego człowieka. Nie pilnowanie dzieci często koczy się ich utratą.



Niepilnowanie. Raz bełkot przy opisie to jeszcze błędy gramatyczne.

airwalk

2018-01-16, 11:09
Dzieci taną w ciszy...

krzysiu818

2018-01-16, 12:23
werther napisał/a:



Niepilnowanie. Raz bełkot przy opisie to jeszcze błędy gramatyczne.



chyba dawno cię tu nie było, skoro nie znasz fantastycznej pisowni fantastico

Szparas

2018-01-16, 15:33
@IamSAVAGE planeta jest przeludninona od murzynów, nie białych. Białych z roku na rok jest coraz mniej i przez takich debili jak ty mamy problem z demografią w Europie

kadmospl

2018-01-16, 16:30
Uwielbiam opisy tego pana, każdy z nich jest drobnym dziełem sztuki

prozal

2018-01-16, 17:07
Zrobił to specjalnie, żeby innym sp***olić wypoczynek.... atencyjna k***a...