18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecka potrącenie robiąc na pasach wyprzedzanie

fantastico • 2017-09-11, 09:24
Dziecka potrącenie spokojnie idącego sobie po zebrze przez kobietę dokonującą wyprzedzania nie tam gdzie trzeba, a tam gdzie nie trzeba.


mygyry

2017-09-11, 09:30
Połamane nogi? Tak postawmy go jak najszybciej !

Coyot30

2017-09-11, 09:35
j***na szmata! Byłbym świadkiem to te obcasy wj***łbym w ten pusty k***a łeb!

brylant1412

2017-09-11, 09:41
k***a nigdy się głupie c**y nie nauczą że się nie podnosi rannego

Ko...........ro

2017-09-11, 10:13
nóżki pękły nieszkodzi

jeszcze wsteczny wyrzuciła suka blać

~Velture

2017-09-11, 10:50
Sytuacja analogiczna do tego filmiku gdzie motop*zda potrącił. Tylko gdzie teraz są głosy broniące kierującej samochodzikiem?
Jak motop*zda odj***ła dokładnie to samo to kilka osób obwiniało przechodnia, że się nie rozejrzał (też na takiej samej drodze po 1 pasie i też wszystkie auta się zatrzymały z obu stron i też motop*zda wyprzedzała na ciągłej na przejściu).

No gdzie motop*zdusie teraz wasz jazgot? Czemu nie bronicie babki i nie zwalacie winy na gówniarza?

Motop*zdy hipokryci.

SpeedyG

2017-09-11, 12:16
Up widzisz to podobnie jak z babkami. Jeżeli jest konflikt mężczyzna kobieta, to kobiety zawsze wezmą stronę drugiej kobiety. Nie ważne czy to jest sąd, kłótnia małżeńska, itp. To zmowa jajników. Analogicznie działają motop*zdeczki, zawsze winni są kierowcy osobówek bo nie patrzą w lusterka, itp.
Jakie gównoburze były na sadolu, gdy jakieś zjeby jeździli szybko i hałasowali ludziom pod oknami 20h na dobę. Dostali wpie**ol i zostało to nagrane. Oczywiście wina została okrzyknięta po stronie mieszkańców, którzy nie mogli normalnie żyć bo są cebularzami i zazdroszczą drogich motorów enduro. ch*j, że nie można dziecka wypuścić na zewnątrz bo na drodze osieldowej debile zrobili sobie tor wyścigowy. Nie można sobie pospać, czy w spokoju odpocząć bo debile przejeżdżają na odcince 30 razy na godzinę pod twoim oknem.

waloos

2017-09-11, 14:31
Babka idiotka nie podlega wątpliwości, ale dzieciak mógłby się rozglądać zamiast pod nogi patrzeć. Mnie rodzice zawsze uczyli: że choć samochody się zatrzymały to trzeba się rozejrzeć. Po 10 latach jazdy samochodem, jako pieszy mam jeszcze mniejsze zaufanie do kierowców niż kiedyś. Oglądam się jak poj***ny za każdym razem kiedy przechodzę przez jezdnię - a jak się tak rozglądam, to nie mogę pojąć co myślą ludzie którzy w kapturach, ze słuchawkami na uszach, wpatrzeni w smartfony wpie**alają się na drogę nawet nie odrywając wzroku.

xXxHqFuckYouxXx

2017-09-11, 14:42
Ale no co Wy to? Nie było przecież podwójnej ciągłej, więc mógł spokojnie wyprzedzać przecież...

Maxi96

2017-09-11, 14:59
waloos napisał/a:

Babka idiotka nie podlega wątpliwości, ale dzieciak mógłby się rozglądać zamiast pod nogi patrzeć. Mnie rodzice zawsze uczyli: że choć samochody się zatrzymały to trzeba się rozejrzeć. Po 10 latach jazdy samochodem, jako pieszy mam jeszcze mniejsze zaufanie do kierowców niż kiedyś. Oglądam się jak poj***ny za każdym razem kiedy przechodzę przez jezdnię - a jak się tak rozglądam, to nie mogę pojąć co myślą ludzie którzy w kapturach, ze słuchawkami na uszach, wpatrzeni w smartfony wpie**alają się na drogę nawet nie odrywając wzroku.



Ludzie którzy przebiegają na ślepo przez jezdnie zasługują na potrącenie.

Rodzice nie nauczyli? To ból nauczy, w końcu to najlepszy nauczyciel.

djzib0

2017-09-11, 15:11
Czy jak tylko jeden but spadnie to znaczy, że chłopak jest półżywy?

Clarx

2017-09-11, 16:00
Manewr kobiety był podwójnie idiotyczny. Pomijając to co się wydarzyło,
szła jeszcze na czołowe pod prąd z srebrnym samochodem z naprzeciwka.
Gratulacje :D

natking

2017-09-11, 17:20
Całkiem fajna dupeczka, a do tego głupia, co stanowi jej kolejny atut. Karałbym za przewinienie :amused:

A tak serio, to jak można odwalić taką akcje?! :D

komin321

2017-09-11, 18:30
naucz sie kurrwiu w koncu pisac bo ludzi odstraszasz...

pomijam tutaj wiine kierowcy( wjakims stopniu). dobra dziecku tez wybaczam bo mlode, ale jak mozna na drodze z wiecej niz jednym pasem nie upewnic sie ze cos nie jedzie? co z tego ze jedno auto stanelo, ja zawsze czekam az nadjezdzajace z innych pasow takze sie zatrzymaja i mam w dupie to pierwsze auto ze musi dluzej czekac, ale wiem ze takie wypadki zdarzaja sie tez przez doroslych pieszo-matolow, ktorzy nie wiem co maja w glowie, auta stoja to przechodze, inaczej sie nie wychylam, mowie tu o polsce,bo w niemczech auta zwalniaja automatycznue jakby byly jakims robotem.

abdul

2017-09-11, 18:50
@djzib0 jest jedna noga na tamtym swiecie