18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieciobójczyni

~Angel • 2019-06-25, 21:07
I jej pasowanie na więźnia


PersivalusPerwersalus

2019-06-26, 09:55
remi1982 napisał/a:

A mnie to nawet bawi, kiedy osadzeni pie**olą o jakichkolwiek zasadach. I wymierzają kary pedofilom, gwałcicielom itd. Przecież gdyby trzymali się zasad, to by k***a w kryminale nie siedzieli. Tepe ch*je.



zgadzam się w pełni z twoją opinią, choć nie powiem że wiele radoscci przynosi mi oglądanie takich kar. Przynajmniej KAt na równi z ofiarą

bryndzu

2019-06-26, 09:58
remi1982 napisał/a:

k***a, koleś. Żaden ze mnie praworządny obywatel. Ale w kryminale siedzą ścierwa ludzkie. Zgadnij kto ma najlepiej w pierdlu? Mordercy i złodzieje. A jak już ktoś zaj***ł gliniarza to ma pod celą jak w pałacu. Zastanów się kogo bronisz.



Każdy mądry póki mu się noga nie powinie, wtedy inaczej śpiewa


skin88

2019-06-26, 10:11
remi1982 napisał/a:

Nie tępy ch*ju nie widzę w tym różnicy. Jako ludzie żyjący w społeczeństwie przyjmujemy jakieś normy , prawa i zasady które definiują nas jako ludzi. Jeśli łamiesz pewne normy czy też prawa z automatu wyklucza cie to ze społeczności w której żyjesz. I nie ważne czy ukradniesz jabłuszko czy zajebiesz dziecko, idziesz w odstawkę jako jednostka patologiczna nie nadająca się do współżycia. Każdy skazany dla mnie jest śmieciem, niezależnie od popełnionego przestępstwa.
k***a, koleś. Żaden ze mnie praworządny obywatel. Ale w kryminale siedzą ścierwa ludzkie. Zgadnij kto ma najlepiej w pierdlu? Mordercy i złodzieje. A jak już ktoś zaj***ł gliniarza to ma pod celą jak w pałacu. Zastanów się kogo bronisz.



Nie dość, że jesteś tępym ch*jem, to jeszcze do tego jesteś upośledzony, nawet nie będę podejmował polemiki przy tej kombinacji

:-/

Adrian92

2019-06-26, 12:04
Przecież w kryminale jest masa ludzi niewinnych, tak niewinnych jak i tych skazanych za głupoty. Kiedyś traficie tam przez przypadek, trafi ktoś z Waszej rodziny, nie możecie być pewni, ze tak sie nie stanie to zmienicie swoje zdanie :) Polskie prawo ch*j nie prawo :)

dianczen

2019-06-26, 16:12
od kiedy w więzieniu można mieć telefon?

Konczerito

2019-06-26, 16:29
Męscy zbrodniarze do kamienołomu z kilofami a baby do burdeli dogadzac potrzebujacym tyle lat ile wyrok

GOLOP

2019-06-26, 16:58
remi1982 napisał/a:

...już ktoś zaj***ł gliniarza to ma pod celą jak w pałacu.



Jak w pałacu? A skąd ty to społeczniarska k***o możesz o tym wiedzieć? Pewnie mama gad, tata gad, tylko synuś podstawówkę skończ i też będziesz gadem ehh żal mi ciebie tak jak i Twoich starych ale tam byle łajza z dwoma lewymi rękami znajdzie pracę..

Film fajny, żeby w u nas tak było

cocoboy1pl

2019-06-26, 17:07
za zbrodnie na dzieciach tak wlasnie powinno to wygladac, wpie**ol, praca, wpie**ol, miska kaszy wpie**ol i ziuziu a i wpie**ol

Lemonhaze69

2019-06-26, 20:09
remi1982 napisał/a:

A mnie to nawet bawi, kiedy osadzeni pie**olą o jakichkolwiek zasadach. I wymierzają kary pedofilom, gwałcicielom itd. Przecież gdyby trzymali się zasad, to by k***a w kryminale nie siedzieli. Tepe ch*je.



Nie kazdy w więzieniu to pedofil i dzieciobójca , i nawet konfidenci powinni przypominać im o zasadach w taki oto sposob ..

stiuardPL

2019-06-27, 09:50
W Więzieniu powinno być krótko- Grypsujesz wywózka do zaostrzonego rygoru i najdłuższy wymiar kary+ kilof w łapę i kopalnia.

kesaburg

2019-06-27, 19:59
remi1982 napisał/a:

A mnie to nawet bawi, kiedy osadzeni pie**olą o jakichkolwiek zasadach. I wymierzają kary pedofilom, gwałcicielom itd. Przecież gdyby trzymali się zasad, to by k***a w kryminale nie siedzieli. Tepe ch*je.



a nie pomyślałeś matole że oni siedzą właśnie przez takie mendy co zasad nie trzymają