18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dzieci za 20 lat

Hehehsy92 • 2013-04-21, 00:11


jak w temacie, nic dodać nic ująć :idzwch*j:

angielski wymagany

zuzahofner

2013-04-21, 13:20
zamiast sie tutaj spierać przetłumaczy ktoś na polski :mrgreen:

WhyMe?

2013-04-21, 13:20
Znów k***a nic nie rozumiem :krejzi:

Tomu__

2013-04-21, 13:26
Przynajmniej będzie dobra muzyka. Głowy do góry!

Nutaharion

2013-04-21, 13:35
mycek napisał/a:

od jakiś 50 lat największymi osiągnięciami naszej cywilizacji są karbowane prezerwatywy o smaku guarany, multikulti i hellokitty.



- Grafen
- Reaktory jądrowe III generacji
- Dyski SSD
- Rozwój ekologicznych środków transportu
- Miniaturowe komputery w formie smartfona
- Ultrabooki
- Ogniwa długo żywotne
- Ekrany plazmowe
- Łączność bezprzewodowa
- Lata postępów w bioinżynierii
- Druk 3D
- Rozwój transplantologii


Ogólnie polecam: http://kopalniawiedzy.pl/

Ptoon

2013-04-21, 13:45
mycek,
To nie była diagnoza Ciebie, tylko "większości", a ty posłużyłeś jako przykład (jak uraziłem to przepraszam).

stacja kosmiczna - człowiek pierwszy raz jest wstanie żyć tak długo w kosmosie (1998)
internet + komputer osobisty - przekaz informacji nigdy nie był możliwy na tak ogromną skale (lata 80 i 90, pierwsze sieci koniec 60)
lądowanie sondy na marsie - 1971
sklonowanie owcy dolly - 1997
opis genomu człowieka - 2000
szczepionki (w tym Gardasil 2006 rok)
zderzacz hadronów
grafen - 2004
kamera cyfrowa
organizacje o zasięgu ogólnoświatowym/kontynentalnym ONZ, OBWE no i UE - porozumiewanie się rządów na forum, a nie tylko między sobą

i wiele wiele innych
PS zobacz sobie jakie cuda robią w medycynie http://ghostproductions.com/animation-orthopedic.html

Nutaharion

2013-04-21, 13:51
zuzahofner napisał/a:

zamiast sie tutaj spierać przetłumaczy ktoś na polski :mrgreen:


Troszkę szybko mówią ale...

- Brook jest dosyć zimno powinnaś ubrać coś więcej niż to co masz na sobie
- Tato nie znasz się, wszyscy to noszą. Włącz moją muzykę.
- Nigdy nie przyzwyczaję się do tej waszej muzyki.
- Ponieważ jesteś stary. Nie rozumiesz jej. [..] Tutaj jest jej dom.
- Baw się dobrze na 13-tce Debbie.
- [do siebie] czasy kiedy muzyka wymagała wysiłki. [do panienki obok] Pamiętasz Nicki Minaj?
- Ohhh...

mycek

2013-04-21, 14:01
@Koniec Świata

Cytat:

To jest wg ciebie brak postępu?



nie napisałem nigdzie, że nie ma postępu, pisałem, że postęp spowalnia i pewnie będzie dalej spowalniał. Przynajmniej ten nasz "zachodni". I już za pare lat Chińczycy albo jakaś inna nacja, która się dynamicznie rozwija przejmie przewodnią rolę na świecie. A Europa zostanie takim ładnym i przyjemnym skansenem gdzie ludziom się miło i leniwie żyje (o ile nie skończymy jak indianie w rezerwatach jeśli z ciapatymi nic nie zrobimy).

Koniec Świata

2013-04-21, 14:10
@mycek

No to, k***a, co stoi na przeszkodzie, żebyś ty coś zrobił dla ludzkości? Trzeba było iść na jakąś cybernetykę czy inny futurystyczny kierunek i coś wynaleźć. Lepiej było skończyć jakąś "pie**ologię stosowaną w ch*jewie Większym", bo łatwe, wszycy zdają i można ciągle pić z innymi leserami? Ty też należysz do tych, co tylko pie**olą, że "coś trzeba zrobić, bo wszystko jest do dupy"? Liczysz, że ktoś za ciebie coś zrobi? Twoja bania pelna jest przecież nowatorskich pomysłów... Chcesz uratować Europę przed tym niechybnym upadkiem, to stwórz jakąś partię, czy coś albo daj ludziom żyć, bo tylko humor psujesz.

mycek

2013-04-21, 14:27
@Koniec Świata

eh... kolejny diagnosta, który już wszystko o mnie wie... Nie zbawie Europy, bo co ja mogę? Nie mam ani ogromnej kasy ani władzy ani genialnego umysłu pełnego nowatorskich pomysłów ani charyzmy żeby ludzi przekonywać do swoich poglądów. Mogę tylko starać się być sumienny, przykładać się do pracy i swoje dzieciaki porządnie wychować. Ale to nie zmienia faktu, ze moge też sobie analizować otaczającą rzeczywistość i wygłaszać swoje przemyślenia (czyli narzekać). A jak ci to psuje humor no to bardzo mi przykro z tego powodu.

oc...........an

2013-04-21, 14:45
W internetach bez zmian: Gimbaza i staruchy wieszczą koniec świata, a walczy z nimi jak zwykle nomen omen Koniec Świata ;)

Ptoon

2013-04-21, 14:48
mycek,
No wiesz ja np. powinienem teraz robić coś zupełnie innego, a jednak tutaj ci odpisuje. Także to nie jest tak, że oprócz swoich dzieci nie będziesz miał wpływu na nic w życiu. Zwykły uśmiech w zatłoczonym autobusie może poprawić komuś humor i kto wie może na fali tego dobrego samopoczucia ten ktoś zrobi coś wyjątkowego. Jak nie za bardzo wierzę w teorię, że ruch skrzydeł motyla powoduje zjawiska pogodowe po drugiej stronie ziemi, tak moim zdaniem tzw "efekt motyla" działa w relacjach międzyludzkich. Więc narzekanie dla samego narzekania jest bezsprzecznie ch*jowe.

Koniec Świata

2013-04-21, 14:57
mycek napisał/a:

@Koniec Świata

Nie zbawie Europy, bo co ja mogę? Nie mam ani ogromnej kasy ani władzy ani genialnego umysłu pełnego nowatorskich pomysłów ani charyzmy żeby ludzi przekonywać do swoich poglądów.



To naucz się cieszyć tym co masz, a to wcale nie jest tak mało. Masz "prunt" w gniazdku? Masz wodę w kranie? Masz internety? Masz pralkę, zmywarkę, lodówkę, płaski telewizor i tysioncpińcet kanałów w HD? Nikt do ciebie nie strzela? Możesz zwyzywać Tóska-Komoróska i nikt cię za to wrzuca do katowni i nie wyrywa pazurów? Masz co jeść, co pić? Czego jeszcze ci trzeba? Fajerwerków w dupie?

Koozak

2013-04-21, 15:05
Tomu__ napisał/a:

Przynajmniej będzie dobra muzyka. Głowy do góry!



Kocham Cię! :->

dagins

2013-04-21, 17:48
Koniec Świata napisał/a:


Ja mam nadzieję, że twoja cywilizacja upadnie. Im szybciej tym lepiej. Wk***iają mnie już te, k***a, przepowiednie upadku. Przez całe moje życie słyszałem, że już niedługo to... Już niedługo to ci ch*j uschnie i odpadnie.


Wstrzymaj się, ignorancie, nie jestem Twoim kolegą.

Podam kilka faktów, które wskazują na upadek tej cywilizacji:
1) Unia Europejska generuje ogromne długi w prywatnych bankach każdego dnia. Kraje socjalistyczne nigdy tych długów nie spłacą, a na zmianę systemu się nie zanosi. Marnowanie i rozkradanie pieniędzy na ogromną skalę.
2) Podatki wciąż rosną, obywatele są rabowani przez własne państwa.
3) Mamy duży ubytek w przyroście naturalnym, a braki są wypełniane arabami i innymi murzynami. Pół biedy, gdyby im się jeszcze chciało pracować i uczyć, a nie tylko rozmnażać.
4) Demoralizacja społeczeństwa - pedalstwo, feministki, odrzucenie wartości moralnych.
5) Fałszowanie wyników wyborczych na korzyść rządzących. Silna propaganda w telewizji publicznej.

PS: złota zasada - lepiej jest przeciwdziałać, niż leczyć.

pi73rmaster

2013-05-17, 17:15
Gratuluję geniuszom, którzy rozwój cywilizacji czy szansę upadku wiążą tylko i wyłącznie z postępem technologicznym.