18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły...

~_Yarko_ • 2019-09-13, 20:18

A to dopiero drugi tydzień edukacji. ;-)

mieszalniapasz

2019-09-14, 21:29
A masz! <jeb!>
(W moich czasach nie było gimbazjum)

jebniętykrystian

2019-09-14, 21:51
Hrabia Drapula napisał/a:

nie każdy pochodzi z patologicznej rodziny jak ty
a u nich to wygląda na zatrucie pokarmowe, nie zazdroszczę stołówki szkolnej



co k***a znasz z autopsji ?!

Pogrom

2019-09-14, 23:42
Bushido21 napisał/a:

Kto nigdy nie byl w takim stanie, w wieku gimnazjalnym, niech pierwszy rzuci kamień.



Ja. I celuję prosto w czoło. Do gimnazjum nie chodziłem, bo jestem tryb vintage = 8 + 4 (liceum), ale grzałem z kumplami jabole, browary czy wódę, gdy miałem 13, 14 lat. To były eksperymenty i przechwałki. Jeden patrzył na drugiego. Ale każdy miał szacunek dla siebie i nie świrował. Dzisiaj gówniaki się naooglądają patoli na YT i srają pod siebie na domówkach. Cytując klasyka. Wódka jest dla mądrych ludzi. Dla baranów - woda w korycie.


zakmen

2019-09-15, 17:48
Hrabia Drapula napisał/a:

dużo może tłumaczy to co napisałeś wcześniej " wieku gimnazjalnym" za moich czasów chodziło się do podstawówki, owszem, wypiło się jakieś piwo po kryjomu że by starzy się nie połapali, ale jak ty byłeś w takim stanie że leżałeś na chodniku zarzygany wracałeś do domu i
A) była pogadanka, kara, wpie**ol to OK nie miałeś rodziny patologicznej (raczej) bo na pogadance mogli powiedzieć "skończysz jak my"
B) nie robili z tym nic, albo piłeś z nimi jeszcze to wracamy do tego co napisałem



A ja oszukałem ten twój śmieszny system bo powiedziałem że idę na noc do kolegi. Wnioski z sytuacji wyciągnąłem sobie sam i nie potrzebowałem do tego wpie**olu od rodziców. Do dziś uważam z alkoholem a ja i moi rodzice z patologią nie mamy nic wspólnego. Szkoda mi trochę ludzi twojego pokroju którzy widzą świat wyłącznie w dwóch kolorach.

alogram

2019-09-16, 01:50
Bushido21 napisał/a:

Kto nigdy nie byl w takim stanie, w wieku gimnazjalnym, niech pierwszy rzuci kamień.



o Ty ch*ju, za moich czasów, to nie było kamer j***ny sk***ysynu. Spoważniałeś ostatnio, ale murzyński ch*j Ci w dupe. Żydu j***ny.

Właściwie nie wiem, dlaczego Wać Pana tak obrażam... coś z doświadczenia, kazało napisać, bluzgi ponad pospolite. Wać możnego, przeprosiny zacne acz przyjąc, i w tem na słownictwo nasze miej uwagę na pół. Ać tak na zatenczas prosi się.... o... :)

Ssij pałę.

Smoku

2019-09-16, 16:48
Bushido21 napisał/a:

Kto nigdy nie byl w takim stanie, w wieku gimnazjalnym, niech pierwszy rzuci kamień.






Tenebr

2019-09-17, 08:52
Bushido21 napisał/a:

Kto nigdy nie byl w takim stanie, w wieku gimnazjalnym, niech pierwszy rzuci kamień.



Gdzie mam celować?