18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieci wesoło ruszyły ze szkoły ...

~McSadol • 2022-05-12, 22:07
.. a że to kacapownia to .. wiadomo :) ...


Alonso

2022-05-13, 16:47
Wszędzie dookoła barierki, pasy, znaki, a nawet kamery monitoringu i ch*j. Na debila nie ma wystarczających środków bezpieczeństwa. Rodzice tych dzieci powinni mu spuścić porządny brazylijski wpie**ol deskami.

killua

2022-05-13, 19:17
Czy ktoś wie może jak to jest w Kacapowie jeśli chodzi o przejścia dla pieszych ? czy jak nie ma świateł to jest jak u nas ze pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo?

PS: Na flimie widać że w momencie uderzenia światło na tych pasach przy kamerze sie zmieniło na zielone więc zakładam że tak samo było po drugiej stronie czyli zabil dzieci na zielonym . Dobitnie to pokazuje ze warto poczekać te 2 sekundy zanim sie postawi stope na pasach przy zielonym.

to...........10

2022-05-13, 23:16
killua napisał/a:

Czy ktoś wie może jak to jest w Kacapowie jeśli chodzi o przejścia dla pieszych ? czy jak nie ma świateł to jest jak u nas ze pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo?
PS: Na flimie widać że w momencie uderzenia światło na tych pasach przy kamerze sie zmieniło na zielone więc zakładam że tak samo było po drugiej stronie czyli zabil dzieci na zielonym . Dobitnie to pokazuje ze warto poczekać te 2 sekundy zanim sie postawi stope na pasach przy zielonym.



Ogólnie, to zanim się wejdzie na jezdnię albo tory, to lepiej się rozejrzeć, nieważne czy na światłach czy nie. "Bezwzględne pierwszeństwo pieszego" niekiedy przeradza się w pierwszeństwo na cmentarzu. I co mu z tego, że miał rację?

Olashenco

2022-05-14, 11:48
Tam jest "wybiegły" do ch*ja wafla

:-D

contracts

2022-05-15, 13:09
petru23 napisał/a:

Ja pie**ole... Weź Ty się jebnij w łeb.



Zastanów się czy twoje miejsce jest na Sadistic czy na tik tokach, kwejku, youtube kids itd.

Duhfyy

2022-05-15, 13:33
petru23 napisał/a:

Ja pie**ole... Weź Ty się jebnij w łeb.



co to za pie**olenie, jakby to były dorosłe osoby to sam byś się śmiał, nie ma znaczenia kto cierpi, ważne, aby się z tego śmiać i konia pod to walić

Wiewór

2022-05-15, 23:20
Kilku przyszłych zbrodniarzy wojennych mniej

syaoran937

2022-05-24, 18:26
Im ich mniej tym dla świata lepiej