18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieci pną się w górę nie widząc jak wygląda dół...

~olivier • 2019-10-18, 23:57
I tu znaczącą rolę zaczynają odgrywać rodzice... :glasku:


dżonyłojlker

2019-10-19, 00:05
Fajne nagranie. p*zdowaci tatusiowie będą mogli się wyżalić.

r061071

2019-10-19, 00:37
k***a mały a już nietoperz

SupremeLeader

2019-10-19, 00:43
Szfajceneger napisał/a:

Fajne nagranie. p*zdowaci tatusiowie będą mogli się wyżalić.



Twój do dzisiaj zapie**ala z metrówką po oknach życia, z nadzieją że się gdzieś zmieścisz.

repowski

2019-10-19, 01:09
ja bym go za jaja powiesił i napie**alał baseballem :fuck-off:

kryzyspl

2019-10-19, 02:17
repowski napisał/a:

ja bym go za jaja powiesił i napie**alał baseballem



za nogi chyba wystarczy :D

Lolekmko11

2019-10-19, 04:11
Ojciec z przypadku musiał tylko miech wytrzepac. Do piekła akysz ty h*ju :evil:

boogiehash

2019-10-19, 04:32
Szfajceneger napisał/a:

Fajne nagranie. p*zdowaci tatusiowie będą mogli się wyżalić.


Słaby jestes jak kakalacz twojej starej , po grupowym dymaniu, a twoj stary wchodzi ci do wanny, szczylu obsarny, mam nadzieje, ze ktos ci spusci wpie**ol, bo w dupsko ci sie juz spuszczaja

Lolekmko11

2019-10-19, 05:03
boogiehash napisał/a:

Słaby jestes jak kakalacz twojej starej , po grupowym dymaniu, a twoj stary wchodzi ci do wanny, szczylu obsarny, mam nadzieje, ze ktos ci spusci wpie**ol, bo w dupsko ci sie juz spuszczaja



Hahaha dobreee xd

moniu6

2019-10-19, 08:02
Szfajceneger napisał/a:

Fajne nagranie. p*zdowaci tatusiowie będą mogli się wyżalić.



Że cię mata ojcu z ch*ja nie zlizała

Eges

2019-10-19, 09:25
co za j***na k***a z tego śmiecia jak mnie takie coś wk***ia, że taki j***ny sp***oleniec sie znęca nad słabszym dzieckiem.... k***e bym zaj***ł

gdpm2

2019-10-19, 11:17
Eges napisał/a:

co za j***na k***a z tego śmiecia jak mnie takie coś wk***ia, że taki j***ny sp***oleniec sie znęca nad słabszym dzieckiem.... k***e bym zaj***ł



to bys poszedl siedziec pajacu, zajmij sie swoim smieciowym gowniakiem i wychowuj go na czlowieka,
p*zdowaci tatusie nie powinni w ogole robic dzieci




boogiehash napisał/a:

Słaby jestes jak kakalacz twojej starej , po grupowym dymaniu, a twoj stary wchodzi ci do wanny, szczylu obsarny, mam nadzieje, ze ktos ci spusci wpie**ol, bo w dupsko ci sie juz spuszczaja


typowy koment p*zdowatego tatusia u ktorego 500+ w rodzinie podnioslo przychody o 20%, wspolczuje twojej zonie


repowski napisał/a:

ja bym go za jaja powiesił i napie**alał baseballem



podzielam zdanie, aczkolwiek szkoda baseballa

dżonyłojlker

2019-10-19, 11:32
Widzę że zniewieściałe cioty biorą odwet.
Lepiej wracajcie do swoich zajęć, czyli - całowania swojego bąbelka w miejsca intymne i wydawania przy tym idiotycznych dźwięków.

kane84

2019-10-19, 12:48
Szfajceneger napisał/a:

Widzę że zniewieściałe cioty biorą odwet.
Lepiej wracajcie do swoich zajęć, czyli - całowania swojego bąbelka w miejsca intymne i wydawania przy tym idiotycznych dźwięków.


Możesz mi zdradzić, jak być takim twardzielem, jak Ty?

Mors_Nigra

2019-10-19, 12:58
SupremeLeader napisał/a:

Twój do dzisiaj zapie**ala z metrówką po oknach życia, z nadzieją że się gdzieś zmieścisz.


boogiehash napisał/a:

Słaby jestes jak kakalacz twojej starej , po grupowym dymaniu, a twoj stary wchodzi ci do wanny, szczylu obsarny, mam nadzieje, ze ktos ci spusci wpie**ol, bo w dupsko ci sie juz spuszczaja


moniu6 napisał/a:

Że cię mata ojcu z ch*ja nie zlizała



Jacy wy jesteście k***a słabi i mali, jakie z was są małe zera, że takim bzdurnym komentarzem daliście się tak sprowokować, szkoda mi waszych dzieci, że mają takie p*zdy za ojców, nic dobrego z nich nie wyrośnie przy takich autorytetach... tfu!