18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieci pną się w górę nie widząc jak wygląda dół...

~olivier • 2019-10-18, 23:57
I tu znaczącą rolę zaczynają odgrywać rodzice... :glasku:


LOOFAH

2019-10-19, 13:23
kane84 napisał/a:

Możesz mi zdradzić, jak być takim twardzielem, jak Ty?



No na filmiku masz, napie**alaj dzieci to będziesz taki twardy kozak. Taki Psiku*as bez "s".

SupremeLeader

2019-10-19, 13:43
Mors_Nigra napisał/a:

Jacy wy jesteście k***a słabi i mali, jakie z was są małe zera, że takim bzdurnym komentarzem daliście się tak sprowokować, szkoda mi waszych dzieci, że mają takie p*zdy za ojców, nic dobrego z nich nie wyrośnie przy takich autorytetach... tfu!



Jesli wymiana nic nie znaczących komentarzy w Internecie i to dla zabawy jest dla Ciebie TAAAKĄ prowokacją to zajebisty z ciebie twardziel misiu.

Verano

2019-10-19, 14:44
Szfajceneger napisał/a:

Fajne nagranie. p*zdowaci tatusiowie będą mogli się wyżalić.



Ty to zawsze pod takimi nagraniami się udzielasz. Fajne musiałeś mieć dzieciństwo, stary pewnie napie**alał cię kablem na zmianę z wieszakiem, ciągnął za uszy i darł się na ciebie, że wpie**oliles o jeden plasterek szynki za dużo. Żal mi ciebie w ch*j!

Mors_Nigra

2019-10-19, 15:21
Verano napisał/a:

Ty to zawsze pod takimi nagraniami się udzielasz. Fajne musiałeś mieć dzieciństwo, stary pewnie napie**alał cię kablem na zmianę z wieszakiem, ciągnął za uszy i darł się na ciebie, że wpie**oliles o jeden plasterek szynki za dużo. Żal mi ciebie w ch*j!



Raczej należało by się doszukiwać tutaj tego, że jego ojciec był p*zdowatym śmieciem (takim jak wy) i teraz gardzi takimi, bo nie mógł mu dać tego co prawdziwy ojciec powinien. Ale wmawiaj sobie cokolwiek, co pozwala Ci odepchnąć wszelką krytykę swojej postawy. Tfu po dwakroć!

dżonyłojlker

2019-10-19, 16:02
SupremeLeader napisał/a:

Jesli wymiana nic nie znaczących komentarzy w Internecie i to dla zabawy jest dla Ciebie TAAAKĄ prowokacją to zajebisty z ciebie twardziel misiu.



Widzę pewien dysonans w Twoim "postępowaniu". Niby tak na chłodno do tego podchodzisz, a piwka frustratom stawiasz. Kłamczuszek z Ciebie.

;-)



Mors_Nigra napisał/a:

Raczej należało by się doszukiwać tutaj tego, że jego ojciec był p*zdowatym śmieciem (takim jak wy) i teraz gardzi takimi, bo nie mógł mu dać tego co prawdziwy ojciec powinien. Ale wmawiaj sobie cokolwiek, co pozwala Ci odepchnąć wszelką krytykę swojej postawy. Tfu po dwakroć!



Dobry z Ciebie psycholog - i piszę to całkiem na poważnie.

SupremeLeader

2019-10-19, 18:47
Szfajceneger napisał/a:

Widzę pewien dysonans w Twoim "postępowaniu". Niby tak na chłodno do tego podchodzisz, a piwka frustratom stawiasz. Kłamczuszek z Ciebie



Piwo ci w głowie, zazdrośniku jeden.

dżonyłojlker

2019-10-19, 19:03
SupremeLeader napisał/a:

Piwo ci w głowie, zazdrośniku jeden.



A, wręcz przeciwnie. I kolejny raz się pochwalę swoją silną wolą (jak kto woli "zajebiście silną psychiką") że nie piję już prawie od siedmiu lat. A kto nie zazdrości ten ciota i ch*j :lol:

ho...........zo

2019-10-19, 19:11
Szfajceneger napisał/a:

A, wręcz przeciwnie. I kolejny raz się pochwalę swoją silną wolą (jak kto woli "zajebiście silną psychiką") że nie piję już prawie od siedmiu lat. A kto nie zazdrości ten ciota i ch*j



To jeszcze gorzej zmarnowane lata życia niż studiowanie kulturoznawstwa.

ellsworth

2019-10-19, 20:50
Za niewinność nie dostał. Będzie pamiętał na drugi raz, żeby słuchać ojca.

Xs...........33

2019-10-19, 21:25
Zawsze powtarzałem że dziecku wpie**ol się należy jak odjebie jakąś manianę, ale zawieszanie go do góry nogami i lanie po pysku to już przesada, od takich akcji psychika dziecka siada i staje się antyludzkim ścierwem.

Po...........ia

2019-10-20, 14:16
Starego zarżnie kiedyś jak świnie i tyle.

DCH92

2019-10-25, 01:01
Jak ten mały będzie odpowiednio duży i silny to na 100% mu tego nie zapomni.

qmaverickq

2021-02-14, 06:59
Czekam na filmik, gdzie tego tatuśka tłuką i miażdżą mu kolana i nadgarstki badylami