18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dziaranie odbytu

Ni...........ny • 2020-07-19, 17:48
To chyba nie jest najlepszy pomysł ;-)


spoiler

ch...........ik

2020-07-19, 23:06
Piwko za materiał własny!

abuk

2020-07-19, 23:13
Tatuują pośladek, a nie odbyt. Po pierwsze widać to na filmie, po drugie typ ma half suit w japońskim stylu, a dupe się w tych przypadkach dziara. Po trzecie, na leżąco pośladka by nie podziarał, bo skóra musi być napięta stąd taka poza. Tak, znam się, bo siedzę w zawodzie od 12 lat.

Pralpunkt

2020-07-20, 00:01
Poczekajmy jak to będzie chciał usunąć

Insaner

2020-07-20, 00:50
Nyrewesa napisał/a:

Ja wiem że klient płaci, klient wymaga. Ale żeby aż tak być zdesperowanym finansowo? Chyba że to tatoo studio LGBT.



A jak pójdziesz do lekarza to powie Ci, że na tej czy innej części ciała to on już zabiegu / badania nie będzie prowadził bo go trochę "brzydzi"? Bez przesady, ciało to ciało - trochę mięsa pokrytego skórą. Jakie znaczenie ma miejsce malowania, klient płaci to ma.

Seavitia napisał/a:

Chciałabym zobaczyć filmik, albo zdjęcia pt. "tydzien później" . to, że napie**ala w trakcie to jest tu mały pikuś. Jakby na to nie patrzeć tatuaż to nic innego jak rana w którą pakuje się tusz -a odbyt to najgorsze miejsce na to by mieć tam coś rozharatanego. A że tatuażysta to jednak nie lekarz to nawet kolesiowi pożądnego antybiotyku nie zafunduje



Jak na moje oko to nikt tu odbytu nie tatuuje - przecież widać, że robi coś przy udzie/pośladku.

Dukenstein

2020-07-20, 01:02
po co facet miałby tatuować sobie dupę? Lasce przy r*chaniu chyba dupy nie wypina.. pedał jakiś ;)

Fauler

2020-07-20, 02:59
Jakby mi tak darł się jakiś cep to bym go wyj***ł na dwór, przecież to nie idzie wytrzymać tych jęków

Ni...........ny

2020-07-20, 08:30
@abuk @ Insaner
Nie będę się z wami kłócił.
Jestem hetero więc się aż tak nie przyglądałem.
Darcie ryja sugeruje odbyt, ale skoro twierdzicie że nie, to pewnie tatuowano mu p*zdę :amused: