18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dział składanek wszelakich

Halman • 2020-04-29, 10:52
Uważam ze składanki (kompilacje - komplikacje) są przyczyną bałaganu typu; był, nie było... i co teraz? Więc uważam że z automatu powinny trafiać do swojego działu "składanki" i bez wnikania co było a co nie... Cześć jak czapka - kto chce sobie obejrzeć składanki będzie miał swój dział.

~Angel

2020-04-29, 12:20
Po co tworzyć dział jak i jak tematy będą pojawiały sie na głównej. 75% odwiedzających sadola nie ma pojęcia o istnieniu forum, SB i podziału na osobne działy bo przeglądają tylko główną a o podziale Harda na kategorie już nie wspomnę. Znaczna większość odwiedzających nie loguje się lub nawet nie posiada konta - nie dotyczy tych odwiedzających dział HARD.
Jeżeli w kompilacji pojawia się większość materiałów to takie przenoszone są do było z wykazem linków. Suszone są kompilacje które pochodzą z YouTube i widać, ze jest to próba promowania kanału - dodatkowo takie kanały są zablokowane i nie ma możliwości wrzucania więcej materiału z takiego kanału.

Za chwile będzie propozycja działu wypadki samochodowe, rowerowe, pieszych, pobicia, wypadki w pracy, wypadki w domu a i tak wszystko widoczne jest na głównej.

Uprzedzając pytanie: Nie nie będzie możliwości wyboru kategorii które mają się wyświetlać jak w dziale HARD.

Halman

2020-04-29, 12:51
Angel napisał/a:


Jeżeli w kompilacji pojawia się większość materiałów to takie przenoszone są do było z wykazem linków. .Czy do obowiązków ale i uprawnień dublera należy ocena ilości materiału który się powtarza w kompilacji by [wraz z adekwatnymi linkami] przenieść do było czy też kompilacje to już wyłączny temat moderatora? Jeśli tyczy się to też dublerów jak jest ocena "większość materiałów"? Pi x oko 3/4 powtarzania filmików w kompilacji czy nawet pi x oko 1/2?

~Angel

2020-04-29, 15:30
Jak znajdziesz 51% dubli - czyli podasz linki w komentarzu to możesz przenieść.

Halman

2020-04-30, 06:40
Angel napisał/a:

Jak znajdziesz 51% dubli - czyli podasz linki w komentarzu to możesz przenieść.


to tyle teorii... wyłapanie wszystkich dubli w kompilacjach, nie oszukujmy się, graniczy z cudem i dlatego kompilacje będą sobie "egzystować" (bez swojego działu) choćby się nie wiem jak powtarzały....