18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek złamał babci miednicę

Jesse.Pinkman • 2022-01-27, 21:12
Dzisiejsza akcja z Wierchniaja Sałda w Rosji, 72-letni dziadek sprawcą a 80-letnia kobieta ze złamaną miednicą trafiła do szpitala. Źródło.

Oryginalny opis:
spoiler

MotherFucker

2022-01-27, 21:46
Jakie k***a "złamał babci miednicę"?! Sama sobie złamała. Gdyby ją potrącił na przejściu, to by jej złamał. Wina baby.

Dwa dziady niedołężne. Jeden pieszy, a drugi ślepy za kierownicą. Zahamować w sumie dziad mógł by i zdążył by, gdyby nie był ślepy.

Mzimu

2022-01-27, 23:05
@up
przecież byłą na przejściu

MotherFucker

2022-01-27, 23:57
Mzimu napisał/a:

@up
przecież byłą na przejściu



O k***a, faktycha. :smiechzula: Niezłe przejścia kacapichy mają. Zdarta zebra i brak świateł na szosie szybkiego ruchu...

Mzimu

2022-01-28, 00:10
MotherFucker napisał/a:

O k***a, faktycha. Niezłe przejścia kacapichy mają. Zdarta zebra i brak świateł na szosie szybkiego ruchu...



To jest teren zabudowany. Nie wiem co pijesz, ale poczęstuj mnie, też chcę mieć odlocik :)

Juzwa

2022-01-28, 09:15
W dzisiejszych czasach połamana miednica to pikuś. Kupi sobie nową w każdym markecie i to jaki kolor będzie jej pasował.


Jasiek93

2022-01-28, 12:55
W jaki sposób leczy się takie złamanie? Przecież dupy w gips nie wsadzą a leżeć całkiem bez ruchu w pozycji na wznak też mało realne bo raz , że odleżyny a dwa trzeba jakoś srać , wyjaśni ktoś , jestem ciekaw :->

EksporterZła

2022-01-28, 13:40
Jasiek93 napisał/a:

W jaki sposób leczy się takie złamanie? Przecież dupy w gips nie wsadzą a leżeć całkiem bez ruchu w pozycji na wznak też mało realne bo raz , że odleżyny a dwa trzeba jakoś srać , wyjaśni ktoś , jestem ciekaw



Co prawda moja wiedza medyczna ogranicza się do 3h kursu pierwszej pomocy 10 lat temu (aby wiedzieć co robić) i 10 letniego wertowania harda na sadolu (aby wiedzieć czego nie robić), ale akurat kolega miał pecha na motocyklu i mu się to przydarzyło, więc odpowiem.

"To zależy". Jak masz farta to nie wsadzą Cię w gips, bo będzie szansa na ogarnięcie sie jedynie poprzez usztywnienia i uważanie na siebie. Ale jak masz pecha... Rozcinają Cię pod dupą i po bokach, składają, skręcają śrubami i zaszywają. A potem w gips ze stylowymi otworami na produkty twojej przemiany materii. I tak 6-12 tygodni na wyrze i następnie bolesna rehabilitacja :)

EDIT:
oczywiście 6-12 tygodni dla młodego mężczyzny. Babcia, jak ją jeszcze nawiedziła osteoporoza nie podniesie się pewnie nigdy,

Jasiek93

2022-01-28, 14:16
Dzięki, piwko w podzięce :lol:

chlusniembousniem

2022-01-30, 00:48
MotherFucker napisał/a:

O k***a, faktycha. Niezłe przejścia kacapichy mają. Zdarta zebra i brak świateł na szosie szybkiego ruchu...



Nie zdarta, tylko u nich jest takie prawo, że nie musi być zebry na przejściach dla pieszych.