18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek zasypia podczas prowadzenia auta

0Dragen • 2019-10-10, 22:50
Wszystko pod kontrolą


r061071

2019-10-10, 22:54
Gruby pewnie narobił w gacie

krylo9222

2019-10-10, 23:03
Jeszcze stary ch*j sobie na wytłumaczenie wymyślił, że go inny samochód stuknął zamiast przyznać, że jest zmęczony i zjechać.... No ta, najlepiej k***a jechać dalej i w końcu w coś zaj***ć i zabić kogoś. A żeby tak sam jechał i w coś zaj***ł to bym się nawet ucieszył, że jednego starego pojeba mniej na drogach, bo prędzej dojdzie do tragedii niż wytłumaczysz takiemu ch*jowi, że już sie za kierownicę nie nadaje.

PanKukuruźnik82

2019-10-11, 00:06
krylo9222 napisał/a:

Jeszcze stary ch*j sobie na wytłumaczenie wymyślił, że go inny samochód stuknął zamiast przyznać, że jest zmęczony i zjechać.... No ta, najlepiej k***a jechać dalej i w końcu w coś zaj***ć i zabić kogoś. A żeby tak sam jechał i w coś zaj***ł to bym się nawet ucieszył, że jednego starego pojeba mniej na drogach, bo prędzej dojdzie do tragedii niż wytłumaczysz takiemu ch*jowi, że już sie za kierownicę nie nadaje.



W skrócie : Stary tępy ch*j !

Emanuell

2019-10-11, 00:24
Za "Ricka i Mortiego w przyszłości zawsze piwko".
PS: Nie sądziłem, że skubaniutki tak się spaśnie :D

~Velture

2019-10-11, 00:46
To jest przykre ale wszyscy będziemy starzy, a przynajmniej ci co dożyją :krejzi: , i wtedy też tacy będziemy.

Jesteś zmęczony, śpiący, nie czujesz się na siłach to k***a zjedź i odpocznij, prześpij się, zjedz coś słodkiego, wypij kawę i dopiero jedź dalej.

Pisałem to wiele razy i napiszę to kolejny raz:
Osoba która przysypia za kółkiem bo jest skrajnie zmęczona stwarza w ch*j większe zagrożenie na drodze niż ci wszyscy słynni wczorajsi kierowcy i "po jednym piwku" co wydmuch*ją jakieś grosze powyżej 0.2 albo nawet ktoś po fecie albo kokainie.

Hrabia Drapula

2019-10-11, 00:59
UP coś słodkiego może mieć odwrotny skutek u niektórych, są badania który potwierdzają że po 50ml wódy wyostrza się koncentracja i reakcja jest szybsza
z fetą i koksem bym nie szalał z takimi stwierdzeniami, wdziałem niedawno tu "kokosowe" zombi ;)
trochę km zrobiłem, wiem że można taką senność zwalczyć i przetrwać ale zawszę jak tylko mogę, a to tak z 95% przypadków, zatrzymuję się i wychodzę z samochodu, często jeżdżę z psem to kawałek z nim się przebiegnę, wracam i chwilę siedzę w samochodzie jak jest kiepsko to drzemka z 10-15 min, czasami nawet 5 wystarczy, lepiej spóźnić się 15 min jak nie dojechać, ale teraz ludziom za bardzo się spieszy

ProVVe

2019-10-11, 01:21
j***ny... Jak ja zasypiam to z miejsca jakąś stacja chwilą odpoczynku, walniety energol, plaski po pysku i dopiero w drogę... Dziadyga chyba chce kogoś zabić ze sobą jak pisał wyżej krylo... Jeszcze sobie wymówki i kłamstwa grubemu rzuca... co za stara parowa

edmund

2019-10-11, 06:41
wiek nie ma żadnego znaczenia tylko w jakim stopniu czujesz się odpowiedzialny,

Hrabia Drapula, piwko

nano50

2019-10-11, 07:17
Hrabia Drapula napisał/a:

UP coś słodkiego może mieć odwrotny skutek u niektórych, są badania który potwierdzają że po 50ml wódy wyostrza się koncentracja i reakcja jest szybsza
z fetą i koksem bym nie szalał z takimi stwierdzeniami, wdziałem niedawno tu "kokosowe" zombi
trochę km zrobiłem, wiem że można taką senność zwalczyć i przetrwać ale zawszę jak tylko mogę, a to tak z 95% przypadków, zatrzymuję się i wychodzę z samochodu, często jeżdżę z psem to kawałek z nim się przebiegnę, wracam i chwilę siedzę w samochodzie jak jest kiepsko to drzemka z 10-15 min, czasami nawet 5 wystarczy, lepiej spóźnić się 15 min jak nie dojechać, ale teraz ludziom za bardzo się spieszy



Jesteś jednym z tych zwyroli, których pamiętałbym na dłużej. Wyobraziłem sobie sytuację, w której wracam z imprezy i "ktoś" ma mnie podwieźć. Wsiadam, a tu siedzisz taki wpatrzony w drogę i mówisz trzymając mocno kierownicę "Aa wiecie, że po paru piwach kierowca ma dużo lepszą percepcjęę?"

krzychuzfirmy

2019-10-11, 09:12
Cytat:

lepiej spóźnić się 15 min jak nie dojechać



A to nie było tak ? :