18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dżentelmen

TT4 • 2017-07-22, 04:22
Nie przemyślał. Poniosło go bo pewnie myślał, że zar*cha.


~Velture

2017-07-22, 08:49
Kto nigdy nie zrobił nic debilnego w nadziei na zakiszenie ogóra niech pierwszy rzuci kamień! ;)

przeme13

2017-07-22, 10:00
Nie mógł cofnąć się rękami w stronę nóg? najwyżej by pomoczyl ręce, i tak miał rekawy podwinięte. A tak uj***ł sie cały... Myślenie boli

vatherland

2017-07-22, 12:44
Pepperoni napisał/a:

moze por*cha.



Wątpię rurek stracił całe siły na wydostaniu się z "pułapki".

Teuwil

2017-07-22, 13:38
Powinien zdjąć buty, podwinąć nogawki i przenieść ją na rękach.

sh...........ns

2017-07-22, 14:35
Tak właśnie widzę białych rycerzy w internecie ostatnio jeden pisał ze mężczyzn za zdradę powinno kastrowac na polecenie jego żony bo z nią dyskutowalm kiedy zapytałem czy kobiety za zdradę też chce pozbawiać lechtaczki odruchowo napisał ze tak dostal zjebe od.żony i usunął komentarz jeszcze zadość uczynił samicy bo napisał ze nie jestem mężczyzna bo jak kobieta zdradza to znaczy ze musi itd..... kur... Panowie co wy z sobą robicie , za 10 dolarów miał by je obie tak ze wkładamy by sobie język do odbytu A wy róbcie z siebie smutne p*zdy z nadzieją ze księżniczka wam da ,to ja już bardziej szanuję Muszyna co raz powie A potem wpie**oli babie jak się należy

Corey_09

2017-07-22, 15:16
@up co Ty pie**olisz?

Ma...........ke

2017-07-22, 15:46
Velture napisał/a:

Kto nigdy nie zrobił nic debilnego w nadziei na zakiszenie ogóra niech pierwszy rzuci kamień! ;)


Smutne że musiałeś umawiać się z kobietami o podobnej inteligencji do siebie.

ho...........zo

2017-07-22, 16:47
Teuwil napisał/a:

Powinien zdjąć buty, podwinąć nogawki i przenieść ją na rękach.


Tak i co k***a jeszcze? Tak jakby ta p*zda sama nie mogła zdjąć butów, podwinąć nogawek i przejść. Chcą równouprawnienia, to niech sobie radzą, a nie wszystko zawsze pod nos podstawione i ciągle za mało i ciągle nierówne traktowanie.

Loaloa

2017-07-22, 22:18
Stać się pośmiewiskiem i to dwukrotnie w ciągu kilku minut to nie lada wyczyn.

saves

2017-07-23, 00:18
Ciekawe czy było warto?

Lysack

2017-07-23, 00:53
Maupajoke - smutne musisz mieć życie...

Zdjęcie parodiujące coś lub kogoś, jakiś obrazek ze słodkimi kotami, czy róża trzymana w zębach, ściema odnośnie zawodu, historii życia, miejsca zamieszkania itp, to dobry pomysł na bajerę, ale raczej nie przy kumplach. Różne akcje się w życiu odstawiało, żeby laska się uśmiechnęła, choć przy innych wolałem się nie przyznawać.

Cóż mogę powiedzieć, liczy się skuteczność. Do czasu kiedy znajdziesz kobietę, przy której odpie**alany szajs to dla Ciebie normalka, możesz być sobą, a ją to kręci.


gallanonim800

2017-07-23, 13:34
Szkoda mu było zamoczyć buty i nogawki, ale wyjść jak człowiek, zamiast tego przekombinował i wj***ł się cały.