18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

dżentelmen vs biznesmen

nowynick • 2018-11-28, 09:05


no to ją zrównouprawnił....

noe82

2018-11-28, 10:36
-dobrze k***ie :]

imegas

2018-11-28, 10:54
Chinki to największe materialistki na świecie. Dla nich liczy się tylko status i kasa na kącie reszta nie ma znaczenia. Najgorsze jest to że Chinka w łóżku to jakaś parodia drewno totalne jedna pozycja i nie oczekuj nic więcej. Jak ktoś lubi Azjatki to tylko Tajki bez ku*asów oczywiście.

woytasw

2018-11-28, 11:59
Jakie to prawdziwe.

Hazio

2018-11-28, 13:18
O nie, co za ch*jowe chińskie ustawione gówno...

weryfikator4

2018-11-28, 14:40
imegas napisał/a:

Chinki to największe materialistki na świecie. Dla nich liczy się tylko status i kasa na kącie reszta nie ma znaczenia. Najgorsze jest to że Chinka w łóżku to jakaś parodia drewno totalne jedna pozycja i nie oczekuj nic więcej. Jak ktoś lubi Azjatki to tylko Tajki bez ku*asów oczywiście.



Wyczuwam ból :) To ile ci z tego "kąta' ściągnęła?

pi...........ta

2018-11-28, 15:19
jakie te ustawione ''śmieszne'' filmiki są ch*jowe. i większość z chin czy innego ching-chongowego kraju

Xx...........oJ

2018-11-28, 16:40
@weryfikator4 Jak wyczuwasz ból to polecam maść, wiesz jaką.

Shizok123

2018-11-29, 05:36
imegas napisał/a:

Chinki to największe materialistki na świecie. Dla nich liczy się tylko status i kasa na kącie reszta nie ma znaczenia. Najgorsze jest to że Chinka w łóżku to jakaś parodia drewno totalne jedna pozycja i nie oczekuj nic więcej. Jak ktoś lubi Azjatki to tylko Tajki bez ku*asów oczywiście.




Zgadzam się z każdym napisanym przez Ciebie słowem. Straszna kultura i nic z tym nie zrobisz. Byłem w związku z Chinką przez 1,5 roku. Kiedy wyjeżdzała do Chin z UK stwierdziła, że wiszę jej 600 funa. Kompletnie nie wiedziałem o co jej chodzi wiec mi wytłumaczyła. Podobo przez ten okres jak ona kupowała coś w sklepie to odliczała sobie, ze wisze jej 80% bo jestem wiekszy i jem wiecej niz ona. h*j, ze ja placilem prawie zawsze.
Myslalem, ze to zart ale nie był. Skoro przez 1,5 roku ona wydała na jedzenie 750 funa to zyc nie umierac. Oczywiscie nie policzyła 20% z tego co ja wydałem xD wiec logika iscie zaskakujaca.

adriancium

2018-11-29, 13:51
Up.
Musiałeś miec małego wiec pojechała tam gdzie wszyscy maja małe. Jak nie widać różnicy to po co przepłacać :D