18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dynamo - Najlepszy magik

pireq • 2012-04-16, 15:39
Według mnie jest to najlepszy magik/iluzjonista jakiego widziałem.
Dla mnie on jest bogiem :shock: nie wiem czy bogiem robienia ludzi w ch*ja czy bogiem z super mocami :-P

A tu łapcie 3 odcinki emitowanego na Discovery programu z Dynamo



:idzwch*j:

Hesbollah

2012-04-16, 15:48
Jezusa nie widzieliście? Katolicy...

an0ther

2012-04-16, 15:49
jebaka z niego :mrgreen:

j2m2

2012-04-16, 16:19
w pierwszym filmiku w 1:10 jest facetka z dwoma ch*jami na czole. albo nie ogarniam.

pakicito

2012-04-16, 16:31
mistrz w waleniu w ch*ja, w dobrym tego słowa znaczeniu

okar19

2012-04-16, 16:32
ogladalem na discovery i tak sie zastanawiam jak np wsadzil telefon do butelki , jak zmienil nazwe na banknocie/karcie

moze mi to jakis ekspert wyjasnic ? czy ci wszyscy ludzie sa podstawieni ? czy to jedna wielka manipulacja i udaja wielce zaskoczonych ?

JarekJUHC

2012-04-16, 16:51
@Up on to przeonaczył wszystko po prostu :P

zapal

2012-04-16, 17:41
Straszny z niego pozer... to zwykły magik... fakt niektóre sztuczki sa dość ciekawe...

Bardziej lubię oglądać, czytać o Darren-ie Brown ten gość to dopiero manipulant umysłów...
o co on robi to nie sztuczki i triki to prawdziwe pranie mózgu :D


stud3nt

2012-04-16, 18:09
pireq napisał/a:

Według mnie jest to najlepszy magik/iluzjonista jakiego widziałem.
Dla mnie on jest bogiem :shock: nie wiem czy bogiem robienia ludzi w ch*ja



Niestety, ale to miejsce jest już zajęte przez kogoś innego. Posiada on wyjątkowy talent, którego istoty nikt dotąd nie rozgryzł.


pireq napisał/a:

czy bogiem z super mocami :-P


Niestety, Wydział Mitologii i Cudów Na Kiju ma już swojego zwierzchnika, któremu nie sposób dorównać:


ALE - za to wolne jest stanowisko ch*ja z super-mocami, który robi z siebie boga. Chyba że wyżej wymieniony i na nie się wcisnął...

Koozak

2012-04-16, 19:27
To jest najlepszy Magik !



ch*ju !

Ro...........ka

2012-04-16, 19:27
stud3nt napisał/a:



Niestety, ale to miejsce jest już zajęte przez kogoś innego. Posiada on wyjątkowy talent, którego istoty nikt dotąd nie rozgryzł.
Obrazek


Niestety, Wydział Mitologii i Cudów Na Kiju ma już swojego zwierzchnika, któremu nie sposób dorównać:
Obrazek

ALE - za to wolne jest stanowisko ch*ja z super-mocami, który robi z siebie boga. Chyba że wyżej wymieniony i na nie się wcisnął...



Pleplepleple k***a ciagle to samo, ze tez wam te kwekanie sie nie nudzi.

stud3nt

2012-04-16, 19:38
Rozrabiaka napisał/a:



Pleplepleple k***a ciagle to samo, ze tez wam te kwekanie sie nie nudzi.



Czy Wy k***a jesteście tak pojebańsko wręcz ograniczeni, że cały pie**olony świat ograniczacie do Kaczora i Donalda? Rzygać się chce! Nie widzicie nikogo innego?! Te dwa indywidua są jedynym wyborem? Gdyby tak było, to już dawno bym z Polski sp***olił.

I nie, nie jestem napinaczem - robię więcej, niż większość Sadola razem wzięta. Bo ta większość siedzi na dupie i ogranicza się do kwękania na jednego lub drugiego, jaki to ten kraj jest poj***ny.

dymion

2012-04-16, 19:43
Koozak napisał/a:

To jest najlepszy Magik !

Obrazek

ch*ju !



dobry magik to martwy magik

Zl...........ny

2012-04-16, 19:44
pireq napisał/a:

Dla mnie on jest bogiem nie wiem czy bogiem robienia ludzi w ch*ja czy bogiem z super mocami



Jesteś jakiś ociężały umysłowo? Idź jeszcze przypie**ol z barana w peron 9 i 3/4 na centralnym...

CrashDW

2012-04-16, 19:45
Dynamo? jaaasne, chyba DYMANO :D