18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dynamo - Najlepszy magik

pireq • 2012-04-16, 15:39
Według mnie jest to najlepszy magik/iluzjonista jakiego widziałem.
Dla mnie on jest bogiem :shock: nie wiem czy bogiem robienia ludzi w ch*ja czy bogiem z super mocami :-P

A tu łapcie 3 odcinki emitowanego na Discovery programu z Dynamo



:idzwch*j:

dominusI7I

2012-04-18, 11:17


ciekawe ilu z gapiów było podstawionych nad tą rzeką.

pireq

2012-04-18, 12:51
dominusI7I napisał/a:



ciekawe ilu z gapiów było podstawionych nad tą rzeką.


jak można basen nazwać rzeką ja pie**ole :lodowka:

frizbi

2012-04-21, 21:49
32:00 miedzy innymi i sceny w ktorych siedzi w aucie jak jedzie do austrii. Ktos wie jaki to model okularow co ma na sobie??

dominusI7I

2012-04-25, 22:11
pireq napisał/a:


jak można basen nazwać rzeką ja pie**ole :lodowka:



ciołku, podałem przykład filmiku w którym pokazane jest jak to jest zrobione, niewykluczone że nad rzeką ten cały Dynamo miał podobnie to wszystko zorganizowane. ogarnij czopa koleś. :homer:

Pizkes

2012-12-07, 23:34
@Pedalinek

Zgodzę się, że jakość tego kawałka jest słaba(nie mówię tu o jakości dźwięku), jednak bardzo podoba mi się tekst. Dlatego to wstawiłem.

markedone

2012-12-08, 00:42
@blackluck
To jest skrajna lewica HEHHEEHHEHE
Nawet na stronie BHPoland jest tekst " narodowy socjalizm ruchem lewicowym", z resztą jeden pies z której strony skrajność, zło to zło.


A za Honor piwko.

bloodwar

2012-12-08, 03:38
Wszyscy kolesie z mojego osiedla którzy jako 16-19 latkowie stylizowali się na chłopców z białaczką i bili rodaków na meczach w imię honoru, miłości do Boga, białej rasy i patriotyzmu zapie**ala teraz na zmywakach w Anglii i posuwa grube murzyńaskie prostytutki, tak wygląda Wasz skuriwały patriotyzm i nacjonalizm! I żadne piękne pioseneczki tego nie zmienią!

CrazyEdek

2012-12-08, 06:56
Dynamo, i jego numer z telefonem i butelką ;-)



błazen

2012-12-08, 07:01
Filmik ustawiony. W momencie jak murzyn oddał telefon i kamera pokazuje jego twarz gościu podmienia butelkę na taką z telefonem w środku a potem tylko chowa telefon w rękaw i pokazuje butlekę.

salmonellas

2012-12-08, 07:17
fake! czarni ludzie nie maja iphonow.

BamaBoyGRR

2012-12-08, 07:48
Taaa Dynamo i jego pro sztuczki.... może na początku mnie to jakoś jarało dopóki sam się nie wkopał dwoma sp***olonymi sztuczkami, jedna to tatuaż gdzie niby otworzył oko natatuowanej lasce - problem w tym, że lasce potem się troszkę odkleił przyklejony wcześniej "plasterek skóry", który to on ładnie przykleił...druga to jak niby z sianem robił sztuczkę gdzie "przesuwał" 0 z 20 na drugą 20 robiąc z niej 200.. problem w tym, że chamsko widać jak są podmienione banknoty (jeden ładny prościutki, po chwili pognieciony)... I wszystko wyemitowane na Discovery ;)

omgłomatkobosko

2012-12-08, 09:23
@up wiedziałem ,że można liczyc na fachowe wytłumaczenie wszystkiego. Nie ma takich magikow, których nie rokminiliby polscy fachowcy. szacun przez małe s

Pizkes

2012-12-08, 17:34
Post z kawałkiem "Honor- skrzydła walki" wstawiałem, jako osobny temat. JAKIM CUDEM TO WESZŁO JAKO KOMENTARZ DO FILMU O JAKIMŚ ILUZJONIŚCIE???

Serio. CO jest, k***a, grane?!

Pener

2012-12-08, 17:39
Pizkes, ktoś źle scalił :D
zamiast do "czego słuchają sadyści" trafiło tutaj ;)