18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dylu ,dylu

~_Yarko_ • 2021-01-25, 15:40
Nic mi nie zrobicie.


SuchyHarry

2021-01-25, 15:49
Karma to wredna dz**ka.

happyface

2021-01-25, 16:10
Oczywiście bez tej zj***nej muzyczki by się nie obyło

marcino_zly

2021-01-25, 16:56
Ehhh ta Holandia... Same pajace)

traf

2021-01-25, 16:57
lać wszystkich protestujacych przeciwko podniesienu podatków,wysokim cenom i niskim płacą :)

Huherko

2021-01-25, 17:17
traf napisał/a:

lać wszystkich protestujacych przeciwko podniesienu podatków,wysokim cenom i niskim płacą



To tam tylko niskim płacą?

Marek_0485_pol

2021-01-25, 17:45
Holenderska policja, śmiecie zabrali mi auto, (odzyskałem) jak mnie obskoczyli myślałem że mnie tam rozjebią. A to była zwykła kontrola drogowa... W ch*j rasistowski kraj.

cavern69

2021-01-25, 17:47
marcino_zly napisał/a:

Ehhh ta Holandia... Same pajace)



Za to u nas noszą sutanny i mamy więcej.

traf

2021-01-25, 18:36
Huherko napisał/a:

To tam tylko niskim płacą?



tak,płacą i wymagają :) niestety słownik w telefonie spłatał figla :) płacę za to na forum :)

TheAndyboy888

2021-01-25, 18:38
Marek_0485_pol napisał/a:

Holenderska policja, śmiecie zabrali mi auto, (odzyskałem) jak mnie obskoczyli myślałem że mnie tam rozjebią. A to była zwykła kontrola drogowa... W ch*j rasistowski kraj.



Jak zachowywałeś się jak typowy Seba z osiedla i zacząłeś im pyskować o twoich prawach człowieka i obywatela EU, to wcale się nie dziwię. Policja mnie już wielokrotnie kontrolowała w 7 krajach Europy (w tym w Holandii) i jeszcze nigdy się nie spotkałem z tym, żeby mnie jakoś chamsko traktowali.
Auto ci pewnie odholowali, bo pewnie parkowałeś w zabronionym miejscu, odj***łeś ch*jową manianę i pyskówkę albo po prostu miałeś gruza, który był zagrożeniem na drodze dla innych. Innego wytłumaczenia nie widzę, bo akurat to w Polsce policja może robić większe "widzi mi się" niż w takiej Holandii lub Niemczech.

bloodwar

2021-01-25, 18:45
TheAndyboy888 napisał/a:

Jak zachowywałeś się jak typowy Seba z osiedla i zacząłeś im pyskować o twoich prawach człowieka i obywatela EU, to wcale się nie dziwię. Policja mnie już wielokrotnie kontrolowała w 7 krajach Europy (w tym w Holandii) i jeszcze nigdy się nie spotkałem z tym, żeby mnie jakoś chamsko traktowali.
Auto ci pewnie odholowali, bo pewnie parkowałeś w zabronionym miejscu, odj***łeś ch*jową manianę i pyskówkę albo po prostu miałeś gruza, który był zagrożeniem na drodze dla innych. Innego wytłumaczenia nie widzę, bo akurat to w Polsce policja może robić większe "widzi mi się" niż w takiej Holandii lub Niemczech.



W Holandii jest bardzo wysoki miesięczny podatek drogowy na diesle i duże silniki benzynowe (przewyższa bez problemu miesięczne wydatki na paliwo czy naprawy) który musi płacić KAŻDA osoba zameldowana lub pracująca na stałe w NL, jeżeli się nie płaci tego podatku (a 99% posiadaczy "białych tablic" nie płaci bo uważają, że skoro auto jest zarejestrowane wciąż w PL to obwiązują ich zasady z PL) to kara wynosi ponad 3000 euro, jeżeli się jej nie zapłaci to przy najbliższej kontroli auto ląduje na lawecie, pewnie kolega sympatyczny nie zapłacił tego podatku, za nic innego nie konfiskują auta (no może jeszcze za przerobienie go żeby służyło do przemytu)

Marek_0485_pol

2021-01-25, 19:02
TheAndyboy888 napisał/a:

Jak zachowywałeś się jak typowy Seba z osiedla i zacząłeś im pyskować o twoich prawach człowieka i obywatela EU, to wcale się nie dziwię. Policja mnie już wielokrotnie kontrolowała w 7 krajach Europy (w tym w Holandii) i jeszcze nigdy się nie spotkałem z tym, żeby mnie jakoś chamsko traktowali.
Auto ci pewnie odholowali, bo pewnie parkowałeś w zabronionym miejscu, odj***łeś ch*jową manianę i pyskówkę albo po prostu miałeś gruza, który był zagrożeniem na drodze dla innych. Innego wytłumaczenia nie widzę, bo akurat to w Polsce policja może robić większe "widzi mi się" niż w takiej Holandii lub Niemczech.



Pojechałem do pracy, zajechałem okazało się że agencja wysłała mnie i jeszcze kogoś innego na jedno stanowisko, ja musiałem wrócić do Polski. Jadąc już w stronę Polski na autostradzie była kontrola, mój błąd nie przerejestrowałem w Polsce na siebie auta... W Niemczech z tego problemu nie zrobili. Vectra C zadbane autko, nie gruz :) W Holandi Same Polskie patusy pracują, jak zobaczyli Polską rejestrację to mnie zatrzymali do kontroli. Obskoczyli mi auto , ja zmęczony ( obsrałem się ) poczułem że chwilę mi wpie**olą. Nie pyskowałem ... Dla mnie to j***ni rasiści.

żmij

2021-01-25, 19:14
Kolor kretyna przypadkowy, rzecz jasna.