18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dylan Moran i Niemcy.

Siekas • 2016-04-17, 15:07
Irlandczyk o rozmowie z Niemcem.



Yhm, Yhm, Yhm... Hitler, Hitler, Hitler, Hitler :amused:

aleleble

2016-04-17, 19:05
Muszą mieć na prawdę ch*jowe żarcie skoro niemcy do Zgorzelca na zakupy jeżdzą :D

0makumaku

2016-04-17, 19:15
znam ten język, córka na drugim roku we Wrocku....normalny, bo odmienny ..ajk każdy. nasz ..pszyszcźdź itp, ich Sehenswüdigkeiten, Schmetterling itd...a co np. z nazwą wulkanu na Islandii..? np Eyjafjallajökull...kto to przeczyta

jarobtm

2016-04-17, 20:05
@up
tu nie chodzi o pojedyncze słowa, a całokształt !

dawid298

2016-04-17, 20:51
@Omakumaku
Ja jak słyszę niemiecki, to moje uszy czują się jakby im wbijano w nie kołki, większość narodu(pewnie i świata) ma podobne odczucia. Co do wulkanu, wystarczy sobie podzielić - po problemie: Eyjaf jalla jökull - serio tak ciężko to przeczytać?

Shephards

2016-04-17, 21:20
Same pie**olenie "patriotycznych" gimnazjalistów którzy gardzą normalnym językiem, niemiecki to całkiem spoko język i na dodatek łatwy. Posłuchajcie sobie holenderskiego to zobaczycie jak pięknym językiem w porównaniu do niego jest niemiecki.
Co do filmiku to będąc w Bawarii widziałem setki razy więcej ładnych laseczek niż podczas pobytu na wyspach, a co do żarcia to nie wiem jak komuś precel, biała kiełbaska i piwo może nie pasować na śniadanie :P

Oponka

2016-04-17, 22:32
pie**olenie, hejtowanie i granie na narodzie, który z obawy o nazwanie ich nazistami obawia się patriotyzmu, a to wszystko z powodu austriackiego pokurcza, który miał kompleksy. fakt język nie należy do najbardziej poetyckich, ale jest łatwy, a sami niemcy to spoko ludzie, oczywiście nie wliczając w to popleczników merkelowej, bo to nie niemka tylko, jakaś ciapacko-lewacka marionetka na usługach żydów. wracając do filmiku... to żarty z niemców: ok, ale hejtowanie NORMALNYCH niemców na każdym kroku to już zj***ne lewactwo.

WeedLover

2016-04-17, 23:25
Ale suche i jakie pomysłowe. Komik wyśmiewający język niemiecki.... no k***a nikt przed nim tego nie zrobił.

dawid298

2016-04-18, 01:05
Shephards napisał/a:

... w Bawarii widziałem setki razy więcej ładnych laseczek niż podczas pobytu na wyspach...


Pewnie turystki albo spadek genetyczny po Połabianach :amused:

Ohoho

2016-04-18, 02:59
Akurat Hitlera to wy zostawcie w spokoju bo by się nam drugi przydał w zachodniej Europie...

oc...........an

2016-04-19, 00:20
Polecam i pozdrawiam,




Oponka, Merkel jest marksistką, przypominam, że wychowała się w NRD.