18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwunaste urodziny

~Angel • 2017-12-27, 11:44
68l milioner z Florydy Mark Elalouf zorganizował swojemu 12-to letniemu synowi małą atrakcję na urodziny.


nowynick

2017-12-27, 11:57
Dzieciak chyba nie za bardzo wie co ma robić :D

Ja byłbym zachwycony tymi panienkami TERAZ, ale w wieku 12 lat to taka 30stka to była dla mnie geriatria :D Może jakby dostał panienki w bardziej zbliżonym do niego wieku (chociaż w takim przypadku prokurator to już na bank by był, a tak to się może jakoś tatuś wyłga), a tak? Kobiety w wieku jego ciotki, które go w cyca wtulają ku uciesze innych gości...

~Conscribo

2017-12-27, 12:08
za jakieś 3 lata, to chłopak byłby w niebie, a teraz to ch*j go tam wie co mu się w głowie zakotłowało, bo nie wyglądał ma zadowolonego :-/

8michal7

2017-12-27, 12:17
Toż to może mieć odwrotny skutek. Jeszcze pedałem zostanie na stare lata.

Wiewór

2017-12-27, 12:42
W tym wieku to by się bardziej cieszył jakby dostał Lego pociąg.

Szparas

2017-12-27, 12:54
Czy w Ameryce to nie jest taka trochę pedofilia?

mygyry

2017-12-27, 12:55
Abraxus napisał/a:

W tym wieku to by się bardziej cieszył jakby dostał Lego pociąg.


Jak tata dobrze zapłacił to ona też pociągnie :amused:

szpajder

2017-12-27, 13:07
Szparas napisał/a:

Czy w Ameryce to nie jest taka trochę pedofilia?

Prawie na całym świecie jest. Wyobraźmy sobie 12 letnią dziewczynkę i striptizerów... Pedofilia działa tylko w jedną stronę :roll:

KillerLaugh

2017-12-27, 13:20
Chcieli z dzieciaka zawczasu zrobić samca alfa, a może skończyć się traumą na cała życie :amused: Przecież każdy zdrowy 12 latek zapewne już fantazjuje o kobietach, ale tutaj dochodzi uczucie zażenowania, które u młodych skutecznie krępuje zdrowe odruchy.

andrzejrobert75

2017-12-27, 13:24
stanie się psychopatycznym mordercą gwałcicielem striptizerek

Joystick466

2017-12-27, 13:36
Widać eksperci się wypowiadają. Gdybym taki prezent dostał, nawet w wieku 12 lat, to i tak bym j***ł tą lalunie. Trzeba być późno dojrzewającym niedorozwojem, żeby nie kumać o co chodzi w takiej sytuacji.

nowynick

2017-12-27, 13:41
szpajder napisał/a:

Prawie na całym świecie jest. Wyobraźmy sobie 12 letnią dziewczynkę i striptizerów... Pedofilia działa tylko w jedną stronę :roll:



nie, nie działa. Jak do tatusia nie wpadną policemany to będę w ciężkim szoku. Jeszcze jakby to zorganizowali bez nagrywania i upubliczniania... Ale w dzisiejszych czasach bez namysłu publikuje się wszystko. Przestępstwa (takie jak na filmie) również i jestem niemal 100% pewny, że tatuś zdrowo beknie (jedyne co go może ratować to w ch*j hajsu). Ok. dla większości z nas dzieciak dostał zajebisty prezent, tyle, że o te kilka lat za wcześnie...

Joystick466 napisał/a:

Widać eksperci się wypowiadają. Gdybym taki prezent dostał, nawet w wieku 12 lat, to i tak bym j***ł tą lalunie. Trzeba być późno dojrzewającym niedorozwojem, żeby nie kumać o co chodzi w takiej sytuacji.



Ty byś do dzisiaj nie wiedział co robić :D

Dexterous

2017-12-27, 13:44
Abraxus napisał/a:

W tym wieku to by się bardziej cieszył jakby dostał Lego pociąg.



Ja tam nadal bardziej bym się cieszył z Lego :amused:

A jeszcze jakby to były mindstorms...

johnnyy

2017-12-27, 14:05
Nie to żebym zazdroscil mimo że jest czego ale na dwunaste urodziny osobiście wolalbym inny prezent dostać... więc starego trochę poniosło...

daviden

2017-12-27, 14:06
Nic tylko czekać aż się zaćpie albo zachleje tak jak większość tych co dostali w ch*j chajsu za młodu i zero kontroli